Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saika ház, és a mellette lévő lakás

+4
Chris Hailer
Arorua Norgard
Kuku
Selestina Saika
8 posters

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Kedd 02 Ápr. 2013, 22:10

Saika ház, és a mellette lévő lakás Fantasy_Treehouse_Widescreen_Wallpaper


Neem...hát akkor én érzem magam megtisztelve, hogy velem mégis ilyen vagy. De engem nem is zavar...
*Cirógatta ismételten meg, amint a macska a hasát mutatta meg. Aprót felnevetett s úgy játszott vele tovább.*
Hát igen-.. mindenki szereti ha egy kicsit foglalkoznak vele...legyen az állat, vagy ember. Séléstina is nagyon szereti az állatokat...gondolom ő is simogatott már meg. Őt így könnyebben ellehet varázsolni.
Oké..maradjunk ebben.
*Kacsintott rá egy mosollyal.*

Ohh igen.... írtam Raghnallnak, ahogyan kérted. El is küldtem már a levelet egy madárral. Úgy vélem, legkésőbb este meg kell kapnia, vagy neki, vagy azoknak akik ott vannak.
Így nem kell már emiatt aggódnod.
*Majd csak figyelte ,ahogyan elugrik Kukucica, majd elkezd egy tobozzal játszani. Szélesebb mosollyal nézte, végül amint ismét odajött hozzá megérintette a tobozt.*
A fonalt szereted, vagy a toboz a kedvenced?


Sélést úgy tűnik feltartják...előfordul, főleg mivel elég fontos lesz a tánc amit kikapott. De ha velem megelégszel..akkor majd vacsorát is készíthetek neked.
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Kedd 02 Ápr. 2013, 22:23

-Áhhh én nem vok varázsló! *értette félre* Őtet Gildasz varázsógattya úgy láttam. Amúgy jah. Ő is odavan a bundáméé! What a Face

Köszönöm hogy írtá neki! Ha majd eccer megtanulok írni akkó majd teletömöm levelekkel! What a Face
*elgondolkodott a kérdésen* -nemtom.. a fonal jó puha meg minden, de belegumbacolódok. A toboz azé jó meet összevissza pattan Very Happy De bármi okés. Very Happy *ismét leült és az egyik mancsát a tobozon pihentette*
-Akkó nem lesz szerdes süti.. de nem gond. én bármit képes vok megenni. De télleg! :d A leocsmányabb eddig egy száratt denevérdög vót. *nevette de aztán észbekapott hogy nem Gildassal beszél hanem egy elf papnővel azitől puszit is kapott* -esztett lehet nem kellett vóna elmondanom. Azóta mán fogat is mostam ám! Meg régebben vót! *próbálta menteni a helyzetet* A vacsi bisztosan sokka finomabb lesz! *ahogy már nem játszott, az ébersége ismét odalett és kezdett egyre hosszabbakat pislogni és lassabban beszélni. Ásított egy nagyot, hiszen odakinn még mindig nappal volt. Még csak pár órát aludt.*

-Asszem még aaszok. De te csinájjad csak a dógodat amit szeretnél! Vagy aluggyá fenn az ágyon én meg majd odalenn hogy ne essek le. Vagy ha fogsz hogy ne essek le akkó alhatnánk együtt is. *jotott eszébe a lehetőség és most tényleg eszébe sem jutott hogy ezt máshogy is lehet értelmezni*
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Kedd 02 Ápr. 2013, 22:45

Raghnall? Hogy érted...hogy elvarázsolgattya? * Meglepödött a dolgon. Ha igaz, ha nem akkor is elgondolkodtató. S nem úgy tűnt ,hogy a fiúcska az ilyenekben mást mondana. Amúgy sem lenne hasznára. Végül enyhülve mosolyodott el.*
Gondoltam..az ilyen bundácskát ,csak imádni lehet!

Ugyan nincs mit. Mondtam ,hogy írok a legkevesebb volt ,hogy be is tartom. Az ünnepségig van már pár nap...ha gondolod, akkor közben megtanítalak egy kicsit írni. Az alapok nem nehezek..csak gyakorolni kell utána.
Értem...hát akkor marad a toboz. Nem tudom ,hogy van e több....azt hiszem kint nem láttam többet, szóval élvezd ezt ki.

Szerettél volna sütit ? Ohh igen..... hát én nem tudok sütni, de abban biztos vagyok, hogy anyánk estére hozz valami finomságot. Tudod, azt hiszem elégé magára vette a délelőttit és szeretne majd valahogyan kiengesztelni. Majd szólok ,hogy csináljon sütit!
*Majd csak nézett egy kicsit. Egy pillanatra ,ahogyan belegondolt abba az ételbe, elfintorodott, de aztán ismét elmosolyodott bátorítóan.*
Hidd el...itt finomabb lesz! Ezt megígérhetem!
*Nézte ahogyan ismételten erőt vesz rajta a fáradtság.*

Feküdj csak le.... még korán van neked.
Ohh..nem..nem.. a vendég nem aludhat a földön ha van máshol hely! Ne is mond ezt....
*Majd csak nézte. Erre a húga már zavarba jött volna, de ő észrevette a fiún ,hogy sokszor nem gondol az ilyenek félre érthető szavakba bele.*
Nem biztos ,hogy tudok aludni. Bár ha társaságod kívánok lenni akkor kellene..igaz?
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Kedd 02 Ápr. 2013, 23:41

-Hát úgy éétem, hogy ő varázsógatyta nem én. Tiszta ideg lesz ha elmondom neki hogy aszitte Ceres anyuja hogy a lánya szeretője vok What a Face Meg majd amikó megmondom neki hogy én mán aluttam az ágyában What a Face Olyan vicces amikó zsémbel! Very Happy Majd meglátod! Very Happy Lehet meg is fog keegetni!az elsz ám a móka! Tán nem az ünnepségeteken mondom eel neki mer ha akkó kerget össze vissza akkó mi kapjuk majd a tökönrugást! XD

-Ockaj az jó lesz! én meg megtanitlak díszeket csináni a bármibő meg az akármibő. Very Happy

-Süti *mondta és a függőleges cicapupilla teljesen kitágult a gondolatra* -Én nem haraguttam! De télleg! De ha sütit csiná nekem akko még meg is csókolom!

*ásít még egy nagyot és furcsálkodóan néz rá amiért nem lehet az ágy alatt aludni amikor pedig ott sokkal kényelmesebb. De betudja ezt furcsa elf szokásnak és beletörődik*
-Háááát *ásít* -ha nem akaasz unatkozni akkó lehet jobb ha alszó! Mer én asztat fogom csináni!
*leszökken és leül a padlóra és felveszi az emberi alakját.. amely formában éppen törökülésben ül. Így könnyebb előszedni az ágy alól a takarót és a párnát. Ezzel a kettővel macskaként nehezen bánt volna el. Felpakolja az ágyra és elrendezgeti majd zöld tekintete találkozik Gulábáéval. Aszeme nem volt más macskaként se, de most egyértelműen nem olyan cica aki az ágy alól előmerészkedett a lány nyugtató hangjára. Elmosolyodott és vicceset odatartotta szürkeszín haját és két ujjával felcsípett egy tincset.*
-Esz ugyanaz a bunda ... Semmi simi? *kérdezi reménykedve*

Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Szer. 03 Ápr. 2013, 00:05

*Döbbenten hallgatta. Hát nem értette félre...tényleg van ott valami, amiről a húgocska még csak nem is mesélt. Mondjuk még nem voltak kettesben, de valamiért érezte ,hogy nem mondaná neki csak úgy el. Illetve jelenleg senkinek itt. Ám ez kicsit mégis meglepte... még hogy Raghnallal....
Lassan pillantott vissza Kukura, hisz az olyan élvezettel mesélte, milyen borsot szokott törni a férfi orra alá. Jóízűen nevetett fel.*
Hát ez tényleg érdekes lehet...de igen. Jobb ha nem az ünnepségen. Sem Gaia nem örülne...és Kalí sem. Félek az a tökön rúgás nagyon is fájdalmas lenne! Mindkettőtöknek!

Bármiből, meg akármiből? Nagyon érdekesen hangzik!
*Mosolyogva hallgatta.* Akkor majd sok díszt csinálunk, amint felkelsz és tele leszel energiával!

Csókolni? Azt nem ajánlom...legalábbis ne Kalí előtt. Erre még mindig ugrik.
*Nevetgélt. Elképzelte a jelenetet, hogy ez a kis alakváltó teljesen felforgatja a kicsit régies családja életét. Hosszan nézte a cicát, majd az kiment a öléből s vissza alakult. Nem úgy nézett ki, ahogyan pár órával ezelőtt meglátta és megmentette apjától és anyjától. Csak nézte a hozzá képest alacsony srácot s annak zöld szemeit. Elmosolyodott kedvesen.*
Neked is szép zöld szemeid vannak. Az enyém snasszosabb, légy hálás amiért Gaia így megajándékozott.
*Majd csak nézett. Szavaira felnevetett s ugyan úgy megsimogatta, cirógatta a fejét.*
De..de... itt a simid!

Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Szer. 03 Ápr. 2013, 19:15

-Peesze nem az ünnepségen… majd férehijjom… What a Face .. hehh…

-Sok sok dísz lessz! Majd este kerítek hozzája anyagokat. Very Happy *mondta és a simi után felélénkülve felugrott az ágyra majd lehupapnt rá Gulába mellé és az állát a lány vállára tette és közvetlen a fülébe mondta*

-Akkó alszol velem hogy ne essek le? Jóvagyok így is vagy vátozzak átal valamivé hogy jobban férjünk? De asztán ha elalszom lehet véletlenű visszavátozok….

*Hátratámaszkodott a kezeire ahogy elővette a sztorit* - nem sokszóó de nagyon héha vót ilyen mán… mongyuk akkó genyaság ha pont denevérként alszok egy barlangban… Nem jó fejreesni…. Gaia ilyen vicceket csiná velem.. What a Face jó humora van neki Very Happy Én is megcsinánám mással ha tunnám Very Happy
*szummázta és befészkelte magát az ágyba a takaró alá *
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Szer. 03 Ápr. 2013, 20:23

Akkor jó. Nem szeretnélek azért leápolni ,mert éppenséggel zavart okoztatok az ünnepségen, és az apám haragja utolért.
*Mosolygott szélesen ,majd elgondolkodott. Nézte ahogyan felhuppant az ágyra ,majd vállára tette az állát. Szavaira bólintott érdeklődön.*
Rendben van...este te fogsz nekem sok új dolgot mutatni és akkor sok-sok díszt készítünk majd neked!

Maradhatsz így, kisebb vagy nálam, elférünk bőségesen. Emellett mindkettőnk szándékai teljesen tiszták, így nincs semmi félre érthető sem ebben. Vendég vagy, nem hagyom ,hogy a földön aludj.
* Aztán hallgatta s nevetett kicsit. Bólintott.*
Igen. Gaia útjai néha kifürkészhetetlenek. De a végén tanít, még az ilyen apró viccekkel is.
*Nézte ,majd a lábára pillantott le.*
Persze...van amikor idő kell ahhoz ,hogy elfogadjuk a kijelölt utat.
*Apró sóhaj kíséretében pillantott vissza rá. Ekkor a fiú már az ágyban volt.*


Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Szer. 03 Ápr. 2013, 20:36

-Nem akarok igazi bunyót! Hiszti Inkább nem megyek oda! Ha Te se mész akkó tán én se! Akkó tán kibirom!

-Szal engemet arra taní, hogy ne alugygak fejjel lefelé.. de amikó meg ágyon alszok mint ez is mindíg leesem... What a Face *mondja és feltartja a takarót hogy Gulába is kényelembe helyezhesse magát.* És mikó alszok összegondolom a díszeket What a Face

-igen az alvás asz tisztességes szándék.. mongyuk én néha tisztességtelenű sokat alszom. *ásít egy nagyot* Be tucc gyönni vagy segijjek?

Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Szer. 03 Ápr. 2013, 21:28

Mint mondtam, én csak a táncot szeretném megnézni, de azt innen fentről is láthatom. Nem gondolod?
Más nem megnézed velem innen fentről. Nem vagy kíváncsi ?

Lehetséges...*Nevetett egy kicsit fel.* Úgy tűnik az ágyon is mindig elköveted ezt a a dolgot.
*Nézte egy kedves mosollyal ,majd előre pillantott. Bólintott, majd lassan , kézi segítséggel együtt tette fel az ágyra a lábát. Szavaira hosszan pillantott rá,végül nevetett.*
Az alvás nem bűn!

Megy..megy.... Így ni.
*Fordította egy kicsit be a lábát ,majd felhúzta magát.*

Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Szer. 03 Ápr. 2013, 22:43

*Mikor a lány elhelyezkedett kuku is kényelembe helyezte magát és szinte rögtön el is aludt... Szokásos forgolódása miatt hamarosan keresztbe aludt Gulábán... aztán megfordult és a másik irányba keresztbe nyúlt el rajta és nem ébredt fel semmiféle mocorgásra. kisvértetve mégis siekrült visszakeverednie eredeti helyzetébe azt leszámítve hogy Golábához bújva és őt ölelve aludt egészen estig... amikor felébredt angyot nyújtózótt és meglepetten vette tudomásul hogy nem esett le az ágyról*

-Wáááá! NEm estem le Gulába! bounce
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Szer. 03 Ápr. 2013, 23:20

*Kényelmesen elhelyezkedett, de nem tudott hamar elaludni. Csak figyelte a plafont és gondolkodott. Nagyon sok minden járt a fejében, s nem mindent tudott jelenleg még megérteni. Érezte ,hogy Kuku mozog. Egyszer itt látta, zavart mosollyal figyelte, de tudta ,hogy csak "rosszul" alszik. Lehunyta a szemeit. Hamarosan el is aludt.*

*Arra nem kelt fel ,hogy a fiú még kétszer megfordult ,majd átölelte. Nyugodtan aludt, egy halvány mosollyal. Arra kelt csak fel este ,hogy hallotta a hangját. Megtörölgette a szemeit fáradtan.*
Ez jó hír! És jól aludtál?
*Mosolyodott el*
Úgy tűnik mégis csak ért valamit az ,hogy én is itt voltam....
Vajon mennyi lehet az idő?
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Csüt. 04 Ápr. 2013, 09:09

-Asszem igen! ^_^ Télleg most előssző nem estem le! És te mé vagy még álmos? *Nézett rá kérdőn és ő láthatóan majd kicsattant az energiától. Máris nagyon éber volt.*

-Nem tom mennyi az idő *felpattant és az ablakhoz sietett majd résnyire kilesett.. nem jött be fény. Gyorsan kinyitotta az ablakot és az esti levegő jött be rajra* -de asztat tom, hogy ideje menni összeszedni a valamit meg az akármit és a bármit. *az ablakba szökkent és egyik lábát kilógatta rajta a másikat pedig a párkányon pihentette*

-Na akkó? Gyössz? *annyira fel volt villanyozva hogy még arról is elfeledkezett hogy mostanra már kezd éhes lenni és azt is elfelejtette hogy Gulábának esetleg más igényei is lehetnek mielőtt útra kelnek.*
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Csüt. 04 Ápr. 2013, 11:39

*Amíg a fiú ugrált, mint valami bolha, ő igyekezett magához térni. Még egyszer megtörölgette a szemeit, majd egy kicsit ásított s erőt véve magán tette lábait a földre. Sóhajtott picit. Kuku aktívsága emlékeztette a húgára, amikor még kicsi volt. Ugyan olyan fárasztó volt az a helyzet is ,mint jelenleg a mostani. Főleg ,ha az apró rosszaságokat nem vette elő. a nosztalgikus gondolatokra elmosolyodott s csak az alakváltó fiú szavaira pillantott fel érdeklődön.*

Megyek..megyek, csak tudod én lassabb vagyok. Menj ki, nyugodtan, majd mindjárt követlek én is.
Még ki kell mennem..
*Gondolta a végén még hozzá ,azzal lendületet vett és tényleg felállt. Apró fájdalmat érzett, a kötés következő nap ténylegesen meg kell csinálnia! De nem mondott le erről...nem akart. Olyan rég lehetett kint, meg aztán segíthetett is a fiúnak, akit jelenleg a húga rábízott. *
Szóval..menj csak le. Mindjárt megyek.
*Azzal ő ki lépdelt a mosdó felé.*
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Csüt. 04 Ápr. 2013, 12:29

Ockaj! *mondta és már viharzott is kifelé. Odakinn átugrott az egyik ágra és mókussá alakulva föl alá futkározott az ágakon egy darabig. Aztán neszeket hallott a Saika házból és felugrott az ablakba. Odabenn Látta az öreg fickót akit véletlenül megrúgott üldögélni egy asztal mellett és Selestinaanyut amint éppen tesz vesz valamivel. Beszökkent a kukumókus az ablakon és elfutott a padlón keresztül a lábaihoz és ott ugrándozott osze-vissza a lába alatt hogy észrevegye*

-Máma este meglovagótatom Gulába lyányodat is! *viccelődött vele mókushangon*
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Vendég Csüt. 04 Ápr. 2013, 16:01

* Az út a két koboldnak nem kevés időt vesz igénybe, no persze, nem véletlenül. Még sosem jártak a falvak környékén, így minden apró részletet megcsodálnak út közben. Azokat a részleteket is kénytelenek alaposan memorizálni, amikre még csak nem is gondoltak korábban, ugyanis hatalmas kerülőket építenek be a kis utazásba. Amikor már ötödszörre haladnak el egy öreg fa mellett, gyanakodva méregetik a tájat. *
Erre már jártunk...
Mintha láttuk volna azt a követ...
Meg a fát...
Meg a bokrot...
Itt minden csupa fa és bokor...
Szerinted odatalálunk?
Oda fogunk... * Ceki szorosabban öleli magához a levelet, mint egyetlen támaszpontot. *

* A távolban megpillantanak a lombok között egy apró, pislákoló fényt. Újabb lendületet vesznek és egyenesen arra indulnak, ezzel sikeresen elérve a központi falut. Joggal érzik magukat kicsinek a magas fák és nagyobb házak tövében sétálva. Rav leengedi a lapulevelet, de nem hagyja el; a két kobold szorosan egymás mellett battyog. *
Próbáljuk meg hívni...
Talán válaszol... * Susmognak össze. *
Kuku...
Próbáld hangosabban...
Kuku! * Kezdik együtt szólongatni, de nem mernek kiabálni. Csak reménykednek benne, hogy a barátjuk meghallja őket. *

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Csüt. 04 Ápr. 2013, 20:06

*Egyet sóhajtott megkönnyebbülve ,amint az alakváltó elment. Végre ő is elintézhette a dolgait. Aztán majd megkeresni ,mivel úgy van kint megvárja, nem is kell feltehetőleg majd nagyon keresni.*

- Még mindig ott van?
- Igen..mivel kihagyott pár napot, nem hiszem ,hogy korán elengednék. Tudod ,hogy ebben a témában nincs senkivel kivételezés. A vendégünk alszik még?
- Úgy láttam igen. Gulábának sikerült helyrehozni a mi hibánkat.
*A férfi kicsit kedvesére pillantott ,majd karba fonta a kezeit. Megrázta a fejét.*
- Nem rontottunk el semmit, csak kevés információval rendelkeztünk és ezzel együtt kicsit túlzásba vittük.
- Diplomatikus vagy ,mint mindig.
*Nevetett kicsit a kedvese, majd a homlokára adott egy csókot, éppen letette a vacsorát ,amikor mindketten felfigyeltek a cincogó mókushangra. Oda kapták a fejüket. Az asszony annak kijelentésére zavartan pillantott rá. Még mindig bajban volt ennek a kölyöknek a szabad szájával! Kalí csak nézte őket.*
- Szóval akkor elmentek kicsit? Ha lehet akkor ne túl messze. Gulába nem tud járni, nem szeretném ha gond lenne.
*Kalí tudta ,hogy nagyobbik lányának ez biztosan kellemes élmény lesz, hiszen nagyon régen nem lehetett lóvon...vagy egyedül a szabadban. Elgondolkodott azonban azon ,hogy felajánlja ,hogy ő is velük tart, de aztán észrevette ,hogy neje aprót rázz a fején. Hagyják ezt most...most az egyszer..... Ha Séléstina megbízik benne...ők miért ne adhatnának egy kis esélyt?*


*Amint kiment lassan fülei ismételten megmozdultak. Neszt hallott. Kicsit hangosabban. Arra pillantott, két kis árnyat látott meg a fák között. Fülelt ,majd ahogyan csak tudott, sietett vissza a szülei házába. Hiszen úgy tűnt Kuku nincs kint, lent, mert akkor ő is hallotta volna. Benyitott a szülei rögtön rápillantottak kérdőn. Ő csak elmosolyodott.*
- Kuku...keresnek.

- Ki ?
*Állt fel Kalí, de lánya leintette. Majd Kukura pillantott.*
- Hagyd... majd elintézzük. Mindjárt jövünk.
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Csüt. 04 Ápr. 2013, 21:33

-Nem viszem el meccire! Csak a világ végire…..*csipogta a mókus és nevetett hogy most nem lettek sokkosak a szülők*

*Felugrott az asztalra és nekifutásból végigcsúszott rajta majd lepottyant a túlvégen pont mikor Gulába benyitott*

-Itt vok itt vok *hadarta a turbómókus a lába alatt*

-Ki keres? *kérdezte de már ki is szokott az aktón végigfutott az ágon és oda vissza ugrált mikor meghallotta a koboldokat.*

*Lefutott a kérgen hozzájuk és átváltozott szürke kuvassá és jóó alaposan képennyalta mindkettőt!*

- Rav! Ceki! Háá mit kerestek Ti itten? Mizu? Smile Gyüttetek előszéének az ünnességre? Cerest táncótattyák.. osztán még nem tott sütit csináni. De biztos fog majd. *csaholta nekik* Giidasz is gyönni fog az ünnességre! Majd figyuzzatok oda hogy fee fogom zabossítani Very Happy van mán hozzája ötletem What a Face

-A királylány meg Aki ottan van fönn Ceres tesója. Kébzejjétek egy ágyba háltunk! *súgta nekik közelebb hajolva és bizalmaskodva*
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Vendég Csüt. 04 Ápr. 2013, 22:08

* Először csak a mozgást látják, majd a jól ismert alakot. Rav örömében elejti a laput, mindkét kobold futni kezd Kuku felé. Amikor bizonyossá válik a számukra, hogy a kutya nem fog fékezni, pánikolva próbálnak megállni, de hasztalan. Az ütközés ereje magával sodorja a hármast, de a két hű segéd ezt nem tudja bánni. Megölelgetik a barátjukat, majd Ceki beletörli a nyálas arcát Rav felsőjébe. *
Kuku!
Már aggódtunk miattad!
Nagyon aggódtunk! * Megrázzák a fejüket. *
Nem az ünnepségre jöttünk...
Kaptunk levelet!
Szép levelet!
Szebbet, mint amilyet a főnök ír... * Majd visszarázódnak gyorsan a valóságba, mielőtt a papíros bűvölete ismét magával rántaná őket. *
Azt hittük, hogy a főnök itt lesz...
Veled...
Veletek... * Korrigál a másik. *
Régóta nem láttuk...
Ilyenkor már haza szokott jönni...
Vagy üzen... * Elhallgatnak, összenéznek, majd inkább tovább lépnek a témán. *

* A koboldok felnéznek az ablakhoz, integetnek felfelé, hátha látják őket. * Egy ágyba...? * Kérdez vissza az egyik megszeppenve. *
És hogy akarod felbosszantani Gildas-t? * Kontrázik rá a másik, és kíváncsian figyelnek. *

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Csüt. 04 Ápr. 2013, 22:27

*Gulába intett a családjának akik összenéztek. Most mégis inkább az idősebb lányra hagyták a dolgot. A nővér ,még vissza pillantott.*
Séléstina?

- Még nem jött haza, de elég késő van, valószínűsítem ,hogy vagy ott tartják..vagy elaludt.
*Bólintott feléjük, majd lassan, de biztosan haladt kifele. Kalínak öröm volt látnia, hogy a lányba visszatért valami...életkedv. Eddig, amióta elfogadta a vallásos terület egyik pozícióját, nem látta ennyire élettel telinek. sokkal inkább azt, hogy beletörődött mindenbe.*

*Lassan haladt, integetést látott azután ,hogy leért. Egyre jobban fájt neki, egy-egy lépés, de már nem akart meghátrálni, arcán pedig ez még nem tükröződött ki. Amint odaért elmosolyodva intett messzebbről az idegeneknek, majd egyre közelebb került. A bot végig segítette. Hogy -hogy sikerült a fáról lekerülnie ? Az az ő trükkje volt..egy nagyon nehezen megtanult trükk. Majd megállt. Talán 5 méter volt közte s a kis csapat között. De nagyon elfáradt, nem bírt tovább menni, pihennie kellet, legalább pár percet.*
Sziasztok... Kuku barátai vagytok?
Nem vagytok éhesek? Éppen..vacsorázunk.
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Csüt. 04 Ápr. 2013, 22:57

*nagyon megörült a két koboldnak ezért kaptak még egy kör kutyanyelvet köszöntésül*

-Örűűlök hogy gyöttetek ^___^ *lelkendezett aztán ahogy hallgatta őket szép lassan lehervadt az arcáról a mosoly*

-Gildasz eltűnt? *csapásként érte a hír… pedig a tanácsteremben már hallott rá utalást de nem vette komolyan, hiszen miért ne lehetne dolga.. De most hogy Rav és Ceki is ezt mondja kezdett formát ölteni benne a pánik. *

-Asz nem .. nem lehet hogy eetűnt! Aszonta gyön az ünenpségre! Nem lehet hogy eetünt! Bisztosan csak dóga van ugye? *nézett a két koboldra de eléggé tanácstalannak és talán megviseltnek is tűntek* Kapkodta a kutyatekintetét hol az egyikre hol a másikra majd eszébe jutott Terro esete.. ő is eltűnt.. ugyanígy eltűnt. Nyüszíteni kezdett mint akit kővel dobtak meg és vinnyogva elszaladt a fák közé. Most nem akart válaszolnia kérdésre hogy mit tervezett el viccken .... hiszen Gildasz eltűnt! És nem akarta hogy így lássák, se Gulába, se Ceres se a kobódok.

Messzebb a bokrok alá bújt és visszaváltozott kukuvá. Hátát egy fának vetette hogy ne lássa senki és ott sírdogált… próbálta elűzni magától a rémes gondolatot hogy ismét odaveszett az akihez kötődött.*


A hozzászólást Kuku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 04 Ápr. 2013, 23:16-kor.
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Vendég Csüt. 04 Ápr. 2013, 23:13

Tudjuk, hogy azt mondta...
Lehet...
Lehet, hogy csak valahol feltartják... * Próbálják kimagyarázni, de már késő, látják a változást Kuku arcán. *
Amikor a vérfarkasokhoz mentetek bulizni...
Korán hazajött.
Nem szólt semmit, csak lement a pincébe.
Ott álltunk az ajtó előtt és vártunk...
Aztán hallottunk egy koppanást és bementünk...
De nem volt bent senki...
És...
Azóta nem tudjuk, hol van...
Azt hittük, csak meg akar viccelni...
És itt vár ránk...
Kuku! * Szólnak utána, de ebben az alakban nem érhetik utol. Ekkor pillantják meg a tőlük nem messze álló nőt. Lassan Gulaba felé fordulnak, és szomorkásabban néznek rá. *

Az én nevem Rav...
Én pedig Ceki vagyok. * Mutatkoznak be egy parádés meghajlás kíséretében. *
Szolgálatodra.
És azt hisszük...
Hogy tönkretettük az estét. * Néz abba az irányba, amelyikbe Kuku ment. *
Sajnáljuk...
A főnököt kerestük...
De nincs itt és rossz híreket adtunk át...
Nem vagyunk éhesek...
Köszönjük...
De szívesen segítünk! * Itt felcsillan a szemük és kihúzzák magukat. *
Jól tudunk mosogatni,
Takarítani,
Főzni,
Javítani.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Csüt. 04 Ápr. 2013, 23:35

*Szomorúan pillant rájuk amikor elmesélik a dolgokat, majd Kuku elviharzik."Fönök"... ahogyan átgondolta a helyzetet, rájött ,hogy ez a szó csakis Raghnallt takarhatta. Rápillantott vissza hosszan a koboldokra. Most áldotta a tánctanár kegyetlenségét, s így a húga nem volt itt. Ha igaz amit Kuku mondott....egyiküknek sem lenne jó. Zavartan pillantott vissza Kuku felé. Utána ment volna..de nem tudott...és ha ment is volna, olyan lassan haladt volna ,hogy mire odaérne Kuku már elmenne. Vissza pillantott lassan a másik kettőre. Elmosolyodott, bár most azt érezte ,hogy nem tud hasznos lenni, a barátoknak.*

Nem kell..jelenleg édesanyám mindent a kezeiben tart. De gyertek csak be, legalább nem lesztek kint. Gondolom nem vagytok ezen a környéken ismerősek, és az sem kellene ,hogy eltévedjetek. Azt hiszem akkor nem csak nekünk lenne gond, hanem Kuku és Séléstina is megharagudna. Szóval maradjatok most velünk.
De előtte.....nem nézitek meg Kukut ? Én nem tudok utána menni...de nem szeretném ,hogy egyedül maradjon.
*Azzal közelebb lépdelt s láthatóvá vált a bot amire támaszkodott, meg a két bekötött lába.*
Kérlek...titeket.
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Kuku Csüt. 04 Ápr. 2013, 23:53

*Sírt és közben igyekezett gondolkodni. A sírás lassan szipogássá szelídült és Kukuban megérett az elhatározás. Annak idején is átkutatta a szigetet, most is ezt fogja tenni. De akkor kicsi volt és nem gondolkodott. Most már nem kicsi .. legalábbis korban nem. Most már ügyesebb lesz! És okosabb is! *

*Gildasz azt ígérte itt lesz az ünnepségen. Ezért először itt fogja várni… Ha nem lesz itt akkor ….. akkor pedig elmegy az öreg varázslóhoz az őrzőknél és megkéri hogy őt is kerestesse meg… hiszen Terrot is kerestetni fogja azt ígérte… igen.. ez lesz a legjobb. ezzel a tervvel összeszedve magát határozottan felállt.. majd vissza leült a kobakját dörgölve szaporán, mert egy benyúló ág alatt egyenesedett fel.*

* Oldalra lépett és kezébe törölte az arcát, elmázolva rajta a port ami a bokor alatt tapadt rá, majd elindult visszafelé Ravhoz és Cekihez. Ő nem fog eltűnni.. nem hagyja őket magukra az biztos. És még Gulábát is meg fogja lovagoltatni igen…. De nem akarta így lássa ezért visszaalakult kuvasszá és vissza loholt a barátaihoz. Képen nyalta Ravot és Cekit, majd Gulába lábaihoz ment és onnan szólt nekik. *

-Hé pupákok! Úgy hallottam a királylány zabát emlegetett! Nyomás rabójjatok rá vagy kihúzom a gatyátokat a nadrágotokbú és lerágom a pucátokat! *mondta nekik és játékosan megindult feléjük mint aki menten be is akarja váltani az ígéretét*
Kuku
Kuku

Hozzászólások száma : 546
Join date : 2013. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Vendég Pént. 05 Ápr. 2013, 00:10

* Óvatosan araszolgatnak közelebb az idegenhez, aki a megítélésük szerint nagyon is hasonlít Séléstinára. *
Még nem jártunk itt...
Most látjuk először a falut...
És a környékét...
Már eltévedtünk idefelé...
Pedig időben itt voltunk. * Amíg beszélnek, szinte egyszerre pillognak abba az irányba, amerre a barátjuk ment. Nem akarták szó nélkül otthagyni az idegent, viszont Kuku után is szeretnének menni. Szerencséjükre a nő kihúzza őket a slamasztikából. Szaporán bólogatnak, ezzel jelezve, hogy máris indulnak. *
Jobb ha az egyikünk itt marad... csak a biztonság kedvéért... * Böki ki Rav. *
Én megyek, te maradsz... Nem.
De...
Kő, papír, ollóóóóó! * Kezdik el kisorsolni. Ceki, mint vesztes indul el, aminek kivételesen nem örül. A koboldok nem szoktak hozzá a fák nyikorgásához, az erdő zajaihoz, így a nyakát behúzva toporog előre. Hallja, hogy valami vagy valaki közeledik felé, de a végeredményt nem várja meg: visítva rohan vissza a társához. *

* Ceki bevetődik Rav mögé, aki egy sebtében szerzett botot talál magának fedezékül. Mind a ketten a nő előtt állnak, hogy elrejtsék vész esetén, de nem túl meggyőzőek remegő térdekkel. *
Íííííííííííííííí! * Sipítanak félelmükben. *
* Amikor rádöbbennek, hogy ki áll velük szemben, megkönnyebbülve nevetnek fel. Minden további kommentár nélkül ölelik meg a kuvaszt, és hol ránéznek, hol pedig a házigazdára. *
Szóval tényleg maradhatunk?
Nem leszünk láb alatt...
És szívesen segítünk... * Szabadkoznak. *
Kaja... * Bukik ki Cekiből a megjegyzés, de a szokottnál jóval halkabban. *

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Selestina Saika Pént. 05 Ápr. 2013, 00:25

Azért mondom. Itt az erdő sok helye ugyan úgy néz ki. Főleg a falvak környékén, még szerencse ,hogy a jó faluba jöttetek....
*Meglátta a levelet az egyiknél s elmosolyodott.*
ohh...szóval megkaptátok a levelem. Így már minden sokkal érthetőbb. Akkor pláne nem engedhetlek csak úgy el titeket.
*Majd rábólintott arra amit mondtak. Igen, ő sem szeretett volna mást, de ő nem tudott volna oda menni.*
Menj csak...vagy menjetek, nem kell félni. Én tudok beszélni a fákkal, segítenek vagy figyelmeztetnek a ha gond lenne.
* Mosollyal érintette meg a mellette állónak a törzsét ,majd kedvesen nézte őket. De még mindig aggódott.*
Legyen úgy.

*Aztán nem sokkal később sikítva rohant vissza az egyik ,mire megijedt egy pillanatra ,mert nem értette mi történhetett. Végül mindketten elé álltak ,mintha megakarnák védeni, holott ők is épp annyira féltek, mint most jelen pillanatban ő....igen ,ő is megijedt. Aztán a kuvasz formája bontakozott ki, s olyan felemelő érzés töltötte el ,hogy boldogan elmosolyodott. *
Kuku....

Igen...igen maradhattok. Biztosra veszem ,hogy Séléstina örülni fog nektek. Nála alhattok, lakhattok. Nem túl nagy lakás, de tökéletes lesz mostanra.
ami meg az evést illeti.. kész a vacsora, ha gondoljátok.
*Azzal felmutatott a fán lévő 'Házra'.*
Ottan ni.
Selestina Saika
Selestina Saika

Hozzászólások száma : 596
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Központi Erdei elf falu

Vissza az elejére Go down

Saika ház, és a mellette lévő lakás Empty Re: Saika ház, és a mellette lévő lakás

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.