Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sárkányok Városa- Black ház

4 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Sayla Black Szomb. 03 Aug. 2013, 17:00

*Mikor kész van a gyümölcs lé elfogadom a pohárral és bele kortyolva iszom meg könnyedén, majd kedvesemre nézek.*

- Az ő hangulatán nincs ami javítson Arou. *Jegyzem meg csipkelődőn amire Geret csak rám morran szúrós szemmel. Könnyedén teszem le az üres poharat.*

- Ne kötekedj kisasszony, mert kicsipkézem a füled. *Mondja morgolódva, majd Aroura néz.* -Viszem a vackaid.*Húzza fel egy huzatra a gyümölcs levet és elfanyalodva nézi az üres poharat.*

- Legközelebb inkább szőlőből készült gyümölcs levet agyatok némi alkohol tartalommal. *Jelenti ki és lassan mély levegőt véve áll fel és indul meg kifelé.*

*Kedvesemre nézek mosolyogva és lassan megfogva a kezét megyek vele ahogy ő is megitta a maradék gyümölcs levet. Kimenve Geret már cipelte a nehéz zsákot kifelé.*

- Még is mi a jó ég van ebben a vacakban? Ne inkább ne válaszolj. *Morogja és odakint sárkány alakra váltva fogja meg a zsákot, majd utána én magam is és egyszerre repülünk fel és indulunk meg.*

/-> Vérfarkasok falva Geret, Arorua Norgad társaságában/
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Sayla Black Csüt. 22 Aug. 2013, 10:06

Geret:

*Este mikor haza ér elégé lefáradva baktat be a szobájába. Arra sincs ereje, hogy Chrisnek szóljon haza ért. A szobájából egyenesen a zuhanyzóba megy és lefürödve dől is befele az ágyba. Hatalmasat horpaszt.*

~*o*~

*Másnap reggel mikor felébred hatalmasat nyújtózik és úgy érzi magát, mintha 100 évet fiatalodott volna. Kipattanva az ágyból frissen és üdén megy ki a konyhába ahol Christ látja. A srác az elmúlt időszakban sokat fejlődött, és megtanulta végre irányítani az erejét, ami nagy szóvolt, így rátérhettek az igazi edzésre, Már kezd izmosodni is így az alap szárnyát is jobban tudja már használni, hosszabb ideig. Végig méri a fiút és a hűtőből kiveszi a reggelinek valót.*

- Jó reggelt! Hogy telt a tegnapi napod? Látom edzettél, ahogy meghagytam. Nem jött senki vendég szerencsére, így nem kellett ezzel foglalkoznod. Kezdesz emberesedni, ami jó jel. Holnap után ugyanis eljön Eras látogatóba hozzánk, és kíváncsi arra mennyit fejlődtél, ugyanis üresedés van a központban. Mint te is tudod Saylat elbocsájtották. Nos az indok az titkos, de az igazi problémák még csak most fognak kezdődni... *Mondja teljesen követlenül a maga megszokott merev hangján, így elégé ironikus.*

-Ami viszont földhöz fogja vágni Erast az, majd csak ezután jön... Azt hiszem Saylat nem sűrűn fogod látni mostanság Chris... bár gondolom mennyire le vagy miatta törve. *Nevet fel a saját szarkazmusán. Nem is tudja miért, de mint ha 1000 mázsa tehertől szabadult volna meg tegnap és tegnap előtt, mikor elmondta Arounak a dolgokat.*
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Chris Hailer Csüt. 22 Aug. 2013, 18:32

*Javában habzsolta reggelijét - hiába, az intenzív edzések! -, mikor Geret belépett a konyhába. Chris alig hallotta a másik szavait tulajdon rágásától, de Sayla elbocsátásának híre megütötte a fülét. Meglepetten nézett fel tányérjából.*
- Tessék? *kérdezett vissza. Az elmúlt napokban szinte csak a próba repülésekre és meditációkra koncentrált, a külvilág történései észrevétlenek maradtak számára. Talán említették már ezt neki, talán nem, mindenesetre újként hatott számára ez az esemény. Elhatározta, hogy innentől kezdve igyekszik majd jobban odafigyelni az ehhez hasonlókra. Már úgyis szépen halad, nem kell rágörcsölnie. Mintha Geret is valami hasonlót mondott volna az előbb.*
- Eras ezek szerint figyelemmel viseltetik irántam. És ha holnap után eljön, az azt jelenti, hogy a jelentéseid rólam nem voltak olyan siralmasak, mint hittem. Ez jó jel. *vigyorodott el* Kicsit hízelgő is. *bólintott rá.
A rengeteg edzés miatt arca kicsit soványabb lett, megnyúlt. Borostát is növesztett az eltelt idő alatt. Külleme így már kezdett igazodni valódi korához, elhagyta kisfiús jellegét.*
- Eddig sem találkoztam Saylával túl gyakran... Azt hiszem, lemaradtam pár dologról, míg odalent güriztem elzárva a külvilágtól. *szélesen elvigyorodott. Igazából egy cseppet sem bánta ezt. Mostanra már egészen megszerette a mindennapos hajtást, a kihívásokat, elvárásokat. Élvezte őket, és igyekezett megfelelni nekik, magának* Mi a helyzet vele? És veled? Valahogy... megkönnyebbültnek tűnsz. Mi történt, főnök? *tette le a villát, majd kíváncsian nézett fel.*
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Sayla Black Csüt. 22 Aug. 2013, 19:57

*A kölyökre pillant és ő is leül a reggelijével és úgy néz Chrisre.*

- Igen Saylat elbocsájtották bizonyos okok miatt, és nem siralmasak az eredményeid. Sőt lassabb fejlődésre számítottam. *Mondja el teljesen őszintén a véleményét.*

- A képességed teljes uralása volt az elsődleges cél és e sikerült. A kiképzésed további részét akár már a központban is megtehetik, persze ha te ragaszkodsz ahhoz, hogy én képezzelek ki az ellen sincs kifogásom. Sayla vadásaton volt, és most az elbocsátása után se fogod többet látni ugyanis... hát... hogy is mondjam... megtalálta az "igazit". *Mondja el nagyot sóhajtva.*

- Összejött Arorua Norgardal. Tudod a colos fehér sárkány. Tudom most arra gondolsz mennyire furcsa páros. Igen azok... viszont talán sokkal jobban össze illenek, mint hinnénk. Tegnap előtt tudtam meg, bár ahhoz képest elégé hamar elfogadtam a dolgot, de hát... mit is tehetnék. Sayla szemmel láthatóan boldog Arou mellett. Míg te edzettél és hajtottál idekint sok minden megváltozott Chris. *Mondja el őszintén és elkezd ő is enni.*

- Hízelgő lenne, hogy nem írtam azt hogy siralmasak az eredményeid? Ugyan már... egy tanítványom nem haladt ilyen gyorsan Saylan kívül. Megkönyebbültebb lennék? Valószínű igaad van fiam... 100 éves tehertől szabadultam meg az elmúlt napokban, bár még ennek lesz utórengése úgy érzem, bár lenne más ami miatt bossankodhatnék. Közöttük az, hogy Sayla terhes lett a már említett Hógolyótól. *Mondja megrántva a vállát.*

- Én már nem tehetek érte semmit... De más téma. Mára a feladatod az les, hogy a felső tested edzed tovább. A hátad és a melkas izmaid. Kezdesz emberesedni.
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Chris Hailer Pént. 23 Aug. 2013, 12:23

*A szerinte bóknak szánt, bár tényszerű közlésnek ható "nem siralmasak az eredményeid" részre nem szólt semmit, de azért láthatóan jobban kihúzta magát. Mikor meghallotta azt a lehetőséget, hogy esetleg máshol is tanulhat tovább, elgondolkodott. Nem húzta sokáig.*
- Rendben. Majd akkor meglátogatlak néhányszor. *nem kérdés volt, kijelentés. Azért alaposan megkedvelte a rigolyás öreget, míg itt élt. Remélte, hogy ez fordítva is így van.
Kis híján félrenyelte a villát, mikor meghallotta a nagy hírt. Köhögése csakhamar nevetésbe csapott át.*
- Mik vannak! Sok boldogságot nekik! Azért szívesen elbeszélgetnék Arouval, hogy hogy is történt mindez. Elég meglepő fejlemény. Innentől kezdve majd azért figyelek, nehogy lemaradjak az ilyen újságokról. *törölt ki egy könnycseppet szeméből* Amúgy nem gondoltam semmire. Emlékszem arra a vitára, ami köztük folyt, mikor először jártam itt. Hát már akkor úgy viselkedtek, mintha együtt lennének! Ebből a szempontból még várható is volt hasonló.
*Hallgatta Geretet, és nem hitt a fülének. "Ugyan már... egy tanítványom nem haladt ilyen gyorsan Saylan kívül." Úr Isten? Hát mi van ma? Egészen el lett árasztva az elismerésekkel. Gondolatai megtorpantak a terhesség témájától.*
- Gyereket vár? Ez igen! *vigyorodott el. Majd arca egyből komollyá vált a feladat hallatán* Igen, értettem. Még befejezem ezt, aztán megyek is.
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Sayla Black Pént. 23 Aug. 2013, 13:09

-Akkor látogatsz meg amikor akarsz Chris. Én ebben a házban vagyok jóformán mindig. Nagyon ritkán megyek el bármerre is. *Mondja teljesen komolyan és mély levegőt véve folytatja a reggelit. Hallva a köhögést néz fel a fiúra és kicsit összevonja a szemöldökét.*

- Neked ez vicces? Sayla még csak 250 éves... Arou meg velem egy idős... a lánya lehetne a szentségit neki... *Mondja kicsit morogva és nagyot sóhajt és ő is vissza emlékszik az esetre.*

- Ha a veszekedést nézzük, akkor ennyi erővel a Hógolyó és én is szerelmeseknek nézhettünk volna ki... mindig felbosszant és idegesít az az állandó fehér aurája amit magára tesz csak azért hogy jobban csillogjon a fehér pikkelyei... Fúj utálatos ez a magamutogatása... *Mondja morogva és folytatja az étkezést mély levegőt vesz.*

-Ha gondolod holnap elmehetsz hozzájuk, mint utolsó kimenőnap, de ott ne számíts olyan ételre mint ami itt van. A Fellegvárban nem lehet húst enni valami mágia izé miatt... Egyetlen egyszer volt rám mérges a Hógolyó... na akkor meg is lepett... mikor húst akartam bevinni a lakószintjére. Még az ex feleségével együtt volt. Na akkor először volt az, hogy ő kergetett engem. *Mondja felkuncogva a régi-régi emléken és ismételten bólintott Chris kérdésére.*

- Igen gyereket vár. Igazából ez is Gauldoth gyógyításának alkalmával derült ki. Állítólag látta Sayla, az én és a gyerekek lelkeit a gyógyítás alatt. Ez hozta vissza nagy szerencsénkre... egyáltalán nem fűlött volna a fogam ahhoz,hogy lekeljen fejeznem a legjobb barátom... de ezt ne mond el neki. *Mondja ki teljesen őszintén és nagyot nyújtózik a belapátolt reggeli után.*

- Egy veréssel viszont tartozom neki, szóval ha gondolod holnap együtt meglátogatjuk őket. Te pedig, hogy addig is edz ebben az alakodban kell oda repülnöd. Ne félj... ha elvesztenéd az erőd akkor elkaplak és egy pihenő után újra megpróbálod. Nos? Ez hogy tetszik kölyök? *Kérdi és felállva teszi a tányérját a mosogatóba.*

- Ma pedig még akkor gyúrsz a mellkasodra és a hátadra. Lábaddal nincs gond elég gyors futó vagy. Majd idővel az is izmosodni fog. Este pedig kapsz egy gyorstalpalót a törvénykönyvekből, kötelességeidből és jogaidból, hogy ha eljön Eras fel is vegyenek a kiképzésre, ami már azt jelenti, hogy egy osztagba kerülsz és be kell oda illeszkedned és felügyelettel feladatokat kel végre hajtanod a többiekkel csapatban, jóformán már kötelék tag leszel. Valószínűsítem Eras csapatába fogsz kerülni, ha már ilyen részletes jelentéseket kért rólad és mert ott van üresedés. Szóval kösd fel a gatyát!
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Chris Hailer Kedd 27 Aug. 2013, 18:40

*Elmosolyodott azon, hogy Geret beleegyezett a látogatásokba. Nem hitte volna, hogy áldását adja rájuk.
Felvonta a szemöldökét.*
- Hm... Azt nem tudtam, hogy ilyen nagy a korkülönbség. Mindenesetre tudod, hogy szól a közhely. A szerelem nem korfüggő. Ne vágj ilyen durcás képet, már úgysem tudsz ezen változtatni! Amúgy, ha belegondolsz, Saylának úgyse felelt volna meg akármilyen jött-ment fickó. Így kellett lennie. Szinte irigylem őket. Mázlisták! *sóhajtott fel ábrándosan. Bolondozott újfent. Nem sok alkalma nyílt rá az eltelt napok alatt, így kissé furcsán is érezte magát.
Hangos kacajt hallatott.*
- Igazán kár értetek! Csinos kis pár lettetek volna! Very Happy
- Éééértem. Hát, igazából egyikőjükkel sem vagyok olyan jóba, hogy csak úgy beállítsak hozzájuk, de azért kösz a felajánlást. *vakarta meg a fejét* Amúgy... Hallod! Milyen nap van ma?! Lemaradtam a Malaiai ünnepségről? Óóóóóóóóó, ne már! *fogta meg a fejét letörten* Nem is értem, hogy felejthettem el. Tudod, beígértem egy táncot Gulábának. Nem tudom, ismered e. Selestina nővére. Hjajjjjj már!
- Rendben, az egy érdekes találkozó lesz. Azt hiszem, jól fogok szórakozni. Benne vagyok. *bólogatott hevesen. Utoljára akkor mozdult ki, mikor meglátogatta Selest. Örült, hogy újra megtörténhet ilyesmi.*
- Gyorstalpaló? Jól van. Azt hiszem, ezzel nem lesz gond, elég jó a memóriám. Holnap hánykor kelünk, mikor megyünk majd?
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Sayla Black Hétf. 02 Szept. 2013, 20:12

-Hát igen... ilyen nagy... viszont igazat kell adjak neked, hogy ebbe már nincs bele szólásom, mivel Sayla döntött... jobb lesz így mindkettejüknek. Csak a vicc az egészben az, hogy Arou nem egyszer vigyázott Saylara és a bátyára amikor még kicsi volt... a tragédia előtt. *Mondta elhúzva a száját és keresztbe fonta a karjait. A múlt újra felbukkanására morcos lett. Igazából ez a benne lévő szüntelen gyász okozta a legnagyobb morcosságot benne. Utálta az életet azért, mert elvesztette a testvérét a szüleit abban a tűz esetben, és hogy neki kellett Saylat felnevelnie, holott ő volt a legalkalmatlanabb rá, mégis... Sayla talán most már boldog lehet. Felmordul a puszta gondolatokra és hosszasan marad csendben. A kacaj rázza fel és a fiúra néz felvonva a szemöldökét és fintorra húzza ajkait.*

- Na meg még az hiányzott volna nekem... jó nekem így egyedül! A Malaia est, meg még csak most lesz, szóval nem késted le. Az ígéretet viszont harcos módjára be kell tartanod, úgy hogy hagyd a francba az edzést... reggelizz és menj az elfekhez. Segíts az előkészületekben és cipekedj... azzal is edzel! *Mondja komolyan a srácra nézve, mert azért a szórakozást addig tegye meg, míg nem a kötelék tagja. Utána is lesz rá alkalom, de már nem olyan.*

- Viszont ha galibát okozol.... a múltkori ismét érvényes. A gyorstalpalót meg megtartjuk miután haza jöttél. *Fonja ismét keresztbe karjait a gondolatra hogy ő és Arou egy pár az étvágya is elment.*
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Chris Hailer Vas. 08 Szept. 2013, 15:07

- Hát igen. A korkülönbség már csak ilyen. *aztán diszkréten elhallgatott, mikor látta, hogy kényesebb vizekre evezett a téma. Aztán mintha csak megsejtette volna Geret gondolatait, megszólalt.* Mindenesetre szép munkát végeztél. Egy erős, magabiztos lánnyá nevelted Saylát, ráadásul sikeressé tetted, és most még párja is van! Erre igazán büszke lehetsz.
*Megkönnyebbült sóhajt hallatott, mikor meghallotta, hogy még nem késett el.*
- Köszönöm a kimenőt, jövök, mihelyst tudok!
*ezzel máris felállt, gyorsan elmosogatta a tányérokat, felrobogott, összecsomagolt néhány cuccot, majd megest megállt Geret előtt.*
- Akkor indulok is. Ne aggódj, jó gyerek leszek, nem verekszem, nem feleselek, és igyekszem barátkozni a többiekkel. *szélesen elvigyorodott, pát intett, majd kiment. Néhány próba csapást téve, úgy döntött, hogy emberi alakjában fogja megtenni a repülő távot. Így biztosan meg lesz a mai edzése.*

/Chris >>>> Erdő Elf Központi falu/
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Sárkányok Városa- Black ház - Page 6 Empty Re: Sárkányok Városa- Black ház

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.