Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

+9
Kuku
A.J.
Geron Leiran
Sayla Black
Carme Werewan
Gauldoth Waerjak
Chris Hailer
Freya Rawidan
Dilec D.
13 posters

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Gauldoth Waerjak Vas. 24 Feb. 2013, 21:03

*A mosoly lefagyott az arcáról, ami ugyanakkor megrándult. Látszott, hogy most nem a röhögést akarta elfojtani, sokkal inkább a meglepetést. Egy-két pillanatig így maradt. Aztán jött egy egészen halvány vigyor. Úgy tűnt, mindig vigyorgott, még ha csak egy kicsit is.*

- Nem kellett volna kiröhögjek, úgy látszik visszacsapott a karma. Igen...igen, ő. De ha ennyire kellemetlen, akkor felejtsd el, hogy mondtam valamit...és inkább az egész helyzetet találtam viccesnek, mintsem csak azt, hogy hogy vakarózol.

*Alig fejezte be a mondatot, máris a falu felé vette lépteit, azaz a háza felé.*
/Amit mindjárt meg is csinálok, a választól függően... Very Happy /
Gauldoth Waerjak
Gauldoth Waerjak

Hozzászólások száma : 440
Join date : 2013. Feb. 03.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Vendég Vas. 24 Feb. 2013, 21:05

*Megszeppenve fordult Chris felé, és végighallgatta.*

Na jó, próbálok sorban válaszolni. 1. A szellemeket kértem meg, hogy belülről, és kívülről is megváltoztassanak. 2. Nekem nem furcsa. 3. Mivel én is részt vettem a csatában, szükségét éreztem, hogy tiszteletet mutassak azoknak, akik most itt állnak, és azoknak, akik meghaltak. 4. Megértem, hogy azt mondod, hogy a szüleim öregszenek, mert van nekik már régóta egy nagy lányuk több éve, hisz neked nincsenek szüleid, hogy lásd, ennyi időn át milyen ráncokat szereznek. Tudd, hogy én szinte alig vettem észre a változásokat. Persze sajnálom, nem szívatás... Csak kicsit visszavágok.*mosolyodott el gúnyosan.*5. Elmondtam, hova megyek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Dilec D. Vas. 24 Feb. 2013, 21:40

*Az ének után sok család odasereglett hozzá, hogy enyhítő szavakat találjanak a vezérnél. Ő szépen meg is nyugtatta őket. Nem volt alkalma megköszönni Gauldothnak a segítséget. Egyszer, mikor volt egy szusszanásnyi ideje, akkor szemeivel kereste a férfit, aki Freyával volt. Maga sem tudta eldönteni, hogy sírjon-e vagy nevessen. Jó fiúnak tűnt Gaul, Freya pedig egy elég szeleburdi lány... vajon összeillenek? Csak tud magára vigyázni Gaul, nem?!*

*Ezek után Leiranhoz ment. Közben a tömeg egymással csevegett barátian.*

Leiran! Nagy megtiszteltetés, hogy itt vagytok! Mit terveztetek, ki akarjátok hallgatni Balthazart? Vagy teljesen ránk bízzátok?
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  A.J. Vas. 24 Feb. 2013, 21:46

*Véget ért a búcsúztatás, a máglyák égtek. Gaul és Freya leléptek. Maradtak ők, a többiek. Carménak a fülébe súgott*

Lépjünk le mi is! Menjünk ünnepelni a közeli csehóba! Very Happy Na?

*Felállt egy magasabb fatuskóra és elfüttyentette magát. Minden szem rászegeződött. Elkiáltotta magát, https://www.youtube.com/watch?v=0pyA6jAM3_I mire visszhangra talált a felhívás, és elindult egy kisebb csoport vele, akikből így tört fel a félelem és aggodalom a harcok után. A.J. is leugrott a tuskóról és Carmét kézen fogva vezette a sort elöl.*

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Carme Werewan Vas. 24 Feb. 2013, 21:53

*Nem volt nagy kedve maradni, szóval csak vállat vont, és hagyta, hogy A.J. magával húzza.*

Te egy kocsmába akarsz vinni?*kérdezte értetlenül.*És mi ez a nagy sietség? Ünnepelni? Ok, elmegyek veled, de nem igazán szeretek csehókban lenni. Olyan fura, én nem érzem magam ottaninak. Tudod, én Dilec jobbkeze vagyok, még nem igazán voltam sokat olyan helyeken, ahová most te éppen menni akarsz.

*Talán még azt is jobb ötletnek vélte, hogy Dileccel maradjon, és meg se szólaljon, amíg eloszlik a tömeg, és sipirc haza. De hosszú még a nap. Ha nem fog jól szórakozni, akkor úgyis elmegy.*
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Geron Leiran Vas. 24 Feb. 2013, 21:55

*Leiran Dilecre nézett és kicsit szomorkás volt tekintete, de hamar összeszedte magát.*

-Sajnálom hogy ez ügyben kellett jönnöm ide a vérfarkasok falvába. Igazából köszönettel tartozom és tisztelettel felétek, amiért véreteket adtátok a békéért. *Mondta kedvesen, de diplomatikusan, ám minden szava őszinte volt.*

- Balthazar kihallgatását és ítélkezését rád bíznám, ám van nálunk egy vérfarkas fogoly akit magam kaptam el. Ő nagyon sokat segített nekünk, így nem emelek vádat ellene, viszont neked jogodban áll felett ítélkezni, így majd kiszolgáltatom neked őt is. Nem rossz ő... csak Eleika fekete mágiájának hatása alatt volt felesége és az asszony kérésének tett eleget. Felderítő volt, nem randalírozott és nem is vitt el onnan senkit. Tőle tudtuk meg hogy a foglyok életben vannak. Holirtól pedig hogy A.J. elhozta őket.

- Balthazart is azért bíznám rád mert ő csak a bábvolt... Eleika pedig ugyebár aki az igazi veszély forrás volt meghalt. Az ő ügyében lett volna a szigetre kiható tárgyalás. Viszont, hogy hivatalos és jog szerű legyen. *Mondta és kivett a tarisznyájából egy össze tekercselt pergament.*

-Ezennel hivatalosan is meghívlak a tanács következő gyűlésére, melyen szembesülhetsz a többi taggal és hivatalosan is az előző tanácstag helyére léphess. Mivel erőszakosan hallt meg és tanácstag nélkül maradtatok és vezető nélkül, és nem ő nevezett ki utódjául, hanem sajnos ez a szörnyűség kerekedett ki belőle ez a hivatalos eljárás. Nem kell pucba vágnod magad ha nem szeretnéd. Én fogom az ülést vezetni és sötétedés után lesz, hogy neked és a többi sötétség kedvelő tanácstagjaink kényelmesen jöhessen el a gyűlésre.

*Kedvesen elmosolyodott és kezet nyújtott.* Gratulálok Dilec D., hogy te lettél az új vezér nemzetségedben. Bármilyen diplomáciai segítség kellene nyugodtan fordulj hozzám.

Geron Leiran
Admin

Hozzászólások száma : 695
Join date : 2013. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Őrzők Városa

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Freya Rawidan Vas. 24 Feb. 2013, 22:26

*Gauldoth arca láttán legszívesebben elsüllyedt volna.*

Gaul, nézz rám! Figyelj, ne haragudj, nem úgy értettem, csak tudod... áhh, hagyjuk, néha nagyon bunkó tudok lenni. Nem is értem, hogy hívhatnak mások lelki gurunak. *fintorodott el* Tessék, hogy lásd, megbántam. *táskájából egy ezüst karperecet húzott elő, ugyanolyan vésésekkel, mint amilyen Gaul nyakláncán vannak* Azt akarom, hogy a tiéd legyen, és semmi kifogás! *nyomta a kezébe* Nem kellemetlen, sőt, kicsit talán meg is lepődtem, hogy egyáltalán felajánlottad ezt az egészet. Azt hiszem, Rosie-tól is bocsánatot kell majd kérnem. Eszméletlenül érzéketlen vagyok... *temette arcát kezeibe, majd gyorsan fel is pillantott mert nem akarta, hogy még ezek után a férfi megsajnálja, vagy valami. Egyszerűen nem hitte el, hogy képes volt ilyeneket mondani!*
Freya Rawidan
Freya Rawidan

Hozzászólások száma : 275
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Gauldoth Waerjak Vas. 24 Feb. 2013, 23:22

*Már ő is kényelmetlenül érezte magát, de egészen más okból mint Freya. Próbált közbevágni mikor látta hogy a másik az önutálat gödrébe bukfencezik épp, de az mindig belefojtotta a szót. A karperecnél csak pislogott, de tudta hogy most hiába akarná visszaadni, úgysem járna sikerrel. Majd később visszacsempészi a táskájába, addigra talán megnyugszik. Akármennyire is eltúlzottnak érezte a reakciót, hagyta végigfutni, egyrészt mert muszáj volt, másrészt mert...nem tudott közbeszólni. Amikor abbamaradt egyszerűen csak Freya vállára tette a kezét - szerencsére kesztyű volt rajta - és komoly tekintettel nézett rá.*

- Nyugi már, túlreagálod. És még ha nem is úgy lenne, az ilyen apróságokat már fel sem veszem, ha a falkának meg tudtam bocsájtani, akkor talán neked is menni fog. Pláne ha véletlen volt. Ha nem így tennék, már régen megőrültem volna.
*Felhúzta egyik szemöldökét és oldalra nézett, mintha onnan várna cáfolatot vagy megerősítést.*
- Lehet, hogy már réges-rég megőrültem, csak leírtam egy teljes kört és normális lettem.

*Összeszűkültek a szemei és lassan bólintott párat, mintha csak olvasott volna valami érdekeset. Közben meglátta hogy A.J. épp...inni tereli a gyászolók egy részét?! Furcsa, de...jó taktika. Megjegyezte, hogy ha lesz rá lehetősége, csatlakozik majd. Aztán visszafordult, levette a kezét a nő válláról, és egy ártatlan, bugyuta mosoly jelent meg rajta.*

- Rose elég mély alvó, nem hiszem hogy fel tudod majd kelteni. Legalább egy haszna van a dolognak, még a viszketésed is elmúlt.

/Arrow A vérfarkasok falva - Gauldoth háza/
Gauldoth Waerjak
Gauldoth Waerjak

Hozzászólások száma : 440
Join date : 2013. Feb. 03.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Dilec D. Hétf. 25 Feb. 2013, 10:18

Köszönöm!

*Mondta egy félmosollyal az arcán, miközben átvette a tekercset*

Igyekszem a lehető legjobban irányítani a falkát és aktív tagja lenni a Tanácsnak! Nagy megtiszteltetés, hogy...

*A.J. ekkor kezdte el a magánműsort, és indultak el a fiatalabbak. Mind mentek vissza a falu felé. Egyre többen csatlakoztak hozzájuk*

Ez meg mi a fenét művel?? csepp
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  A.J. Hétf. 25 Feb. 2013, 10:37

Gyertek! Jöjjön mindenki! Ez legyen egy előparti! Very Happy Megalapozzuk a holnapi hangulatot! Gyertek!!!

*Carmét vezette maga előtt*

Figyelj, a vacsin túl vagyunk. Jártál már te is nálam, én is nálad, úgy gondolom, most már jöhet a kocsma is! Very Happy Ne aggódj, vigyázok rád! Tudsz táncolni?

Hahó! Jöjjön mindenki! *Odakiált Dilecéknek is* Ti, ott? Mit tárgyaltok? Gyertek, buli van!!! cheers

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Geron Leiran Hétf. 25 Feb. 2013, 11:25

*Leiran kedvesen elmosolyodik.* Ugyan, eleinte kicsit nehéz lesz de hamar belerázódsz. *Mondta kedvesen és megértően ekkor ő is fel figyelt A.J. szavaira és kicsit meglepődött.*

-Szerintem csak jó hangulatot akar kelteni a sok bú után. *Mondta és kicsit pislogott, mikor hozzájuk szólt.* Eras nem igazán örülne annak, ha bemennék egy kocsmába nélküle... elégé félt, bár Saylaban megbízik, de jobb szereti, ha ő van mellettem és figyel rám. *Mondta kicsit elgondolkodva.*

-Nem mint ha nem felnőtt nő lennék... években nála is idősebb vagyok... de harcos és szeret védelmezni. *Mosolyodik el majd vállat von, újra Dilecre néz.*

-Ne haragudj rá. Igazából ez felfogható egy halotti tornak is. Egyes kultúrákban szokás a halottakat egy ilyen "partival" elbúcsúztatni. Nem tudom nálatok hogyan szokás az ilyen, de nem hiszem, hogy egyénenként nem mennének el kocsmákba bánatukat alkoholba fojtani, így inkább talán még jobb is ha közösség van. Át tudják beszélni a dolgokat.

*Szavai nyugtatóak voltak és csendesek.*

Geron Leiran
Admin

Hozzászólások száma : 695
Join date : 2013. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Őrzők Városa

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Sayla Black Hétf. 25 Feb. 2013, 11:32

*Felfigyelt a hangoskodókra és oda lépett Leiranhoz és Dilechez. Nem szólt egy szót se míg a diplomáciai dolgokat beszélték meg. Mikor Leiran befejezte mondandóját szólalt csak meg.*

-Elnézést kérek, hogy bele pofátlankodom a beszélgetésbe... Leiran kisasszony, mi legyen? Menjünk mi is vígy várjuk meg a főnököt? *Kérdi az őrzőtől, minden tiszteletet meg adva. Dilecre nézett.*

-Tiszteletem az új falkavezér felé. *Újra Leiranra pillant.*

- Nos mi legyen?
_________
Leiran:

-Nem tudom Sayla... Eras nem hiszem, hogy örülne ha nélküle mennénk be. *Mondta kicsit elgondolkodva, majd Dilecre néz.*

-Minden esetre neked ott a helyed, még ha most nincs is hozzá hangulatod...
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Dilec D. Hétf. 25 Feb. 2013, 12:03

Eras, természetesen! Mire érte küldetnénk, hogy csatlakozzon ő is, már reggel lenne, mire ideérne! De a holnapi Sziget-partira gondolom ő is eljön, nem igaz?

*Sayla felé fordul, amikor köszöntötte őt, biccentett felé* Köszönöm, harcos!

*Tekintete a két nő között ugrált, majd elmondta az ötletét*

Csináljuk úgy, hogy mindenkinek jó legyen! Gyertek be a csehóba ti is, meghívlak egy italra, aztán ha úgy látjátok jónak, akkor vagy hazamentek, melyhez ha szükségetek van, akkor kíséretet is biztosítok, bár egy sárkányharcos mellett nem biztos, hogy jó ötlet egy földi alakulat. Vagy ha gondoljátok, akár itt a faluban is el tudlak titeket szállásolni, a Bázis területén van egy VIP részleg, ott senki nem fog zavarni, személyzetet is kaptok, vacsorával. És akár maradhattok is a holnap esti partira. A falka szívesen látna titeket! Vagy elfogadjátok az italt, és lehet, jól érzitek magatokat és maradtok még egy kicsit, ez is egy megoldás! A döntés rajtatok áll! De igazatok van, mennem kell, elvégre a falka mellett most a helyem! Szívesen venném, ha csatlakoznátok! Nem fog senkinek sem bántódása esni!
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Sayla Black Hétf. 25 Feb. 2013, 12:29

A főnök is jön ma... Itt van a földalatti városban volt egy kis elintézni valója az egyik alakváltóval. Az a gyógyító is itt van aki a harcban segített nektek. *Pillantott Dilecre* De elég sokáig elmaradnak már... bár igaz a szentfazék elégé lomhának tűnik...*Húzta el a száját.*
__________
Leiran:

-Úgy van ahogy mondja Sayla. Itt van nem messze, de talán majd a helysiég címével írok neki egy levelet, hogy tudja hova jöjjön majd. Természetesen a meghívást elfogadom. Sayla mellettem marad mert Eras úr szinte parancsba adta neki... én nem félek az ilyen helyektől, de férfiaktól nem várhat mást egy hölgy. *Mondta kedvesen elmosolyodva és lassan elindult a tömeg után.*

-Nincs semmi bajuk... Majd ideérnek amikor ide érnek. *Mondta nyugodtan.*
______________
Sayla:

-Nos igen az egy jó ötlet meg adni melyik kocsmába is vagyunk... *Mondta miközben ő is elindult Leiran mellett. Dilecre nézett.*

-Igazából a főnök is jött volna a búcsúztatóra, ha nem lett volna ez a dolga. A nevem Sayla Black... Eras osztagában szolgálok mint 3. tiszt. *Bemutatkozott. Nem tudta, hogy ezt már megtette-e vagy sem.*
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Chris Hailer Hétf. 25 Feb. 2013, 15:01

*Nem teljesen értette, hogy Harmonia mivel is akart visszavágni, de biztosan igaza lehetett. Mikor az egyik farkas elkezdte terelni a népet a kocsma felé, lelkesen csatlakozott hozzájuk, közben finoman megfogta Harmonia kezét.*

Na, gyere, akkor megakarlak ismerni. Meg persze... nem akarom, hogy részeg legyek, mert holnap tizenegykor jelenésem lesz. Te majd figyelsz engem. Találtam magamnak tanárt. Nagyon kíváncsi vagyok. Remélem nem valami megsavanyodott vénember lesz. Sayla nagybátyja. Ma kell még utoljára mulatnom egyet, mert azt hiszem, a következő naptól fogva megszűnik számomra a jó világ!

*Mondta nevetve, és hamarosan a kis csoport elejére került, és az élen álló farkassal együtt kiáltozták, hogy igenis, menjenek egyet bulizni most. Két ordítás közt bemutatkozott a srácnak.*

Chris Hailer vagyok.

*közben felemelte öklét, hogy összecsapják.*
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Dilec D. Hétf. 25 Feb. 2013, 16:42

Rendben! Hollót tudok adni! A kocsmának is van egy kisebb hollóudvara, ahol a falka tagjai tudják a leveleiket elküldeni. Csak azért azokat ajánlom fel, mert legalább annyira megbízhatóak, mint a Bázis madarai, csak a Bázis messzebb van, lemaradnánk akkor a buliról.

Sayla Black! Meg fogom jegyezni a nevedet! Kemény harcosnak tűnsz! Gondolom, nem véletlenül lettél Eras 3. tisztje! Gyertek, kérlek, kövessetek!

*A tömegtől kissé lemaradva indultak el a kocsma felé. Szerencsére ez volt a falu legnagyobb vedeldéje, kint is hatalmas udvar terült el, pont kényelmesen elfért mindenki. A hollókat hátul tartották, ketrecekben. Mellettük egy kis ponyvatető alatt egy asztal volt két székkel. Rajta papírosok és lúdtollak tintásüvegekkel hevertek. Dilec elkísérte a lányokat.*

Itt is volnánk! Most magatokra hagylak egy kicsit, ha nem gond! Bent leszek, ha végeztetek a levélírással, kérlek, csatlakozzatok!

*ezzel bement a kocsmába, ahol már jó volt a hangulat*

//zenéket belinkelni lehet és ajánlatos Very Happy//
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  A.J. Hétf. 25 Feb. 2013, 16:57

*Mosolyogva nézett Chrisre, örömmel fogadta a bemutatkozást. Összecsapták az ökleiket.*

Helló! A nevem A.J!

*Beértek a kocsmába, ahol mindenki megkapta azt a nedűt, amit szeme-szája megkívánt.*

Carme! Meghívhatlak egy italra?

*Közben a dal véget ért, A.J. gyorsan kezébe vette ismét az irányítást. Felállt a pultra, miközben ő maga kapott egy kupa bort. A bent levők elcsendesedtek, ismét mindenki A.J.-re figyelt. Ő csak elmosolyodott, hirtelen nem találta a szavakat. És igazából talán nem is az ő feladata lenne ezt elkezdeni. Így csak lassan fogott bele egy dalba, amihez mindenki csatlakozott, lábukkal ütötték a ritmust.*

https://www.youtube.com/watch?v=GrCDdm2yjXY

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Carme Werewan Hétf. 25 Feb. 2013, 18:42

*Melléjük egy bizonyos Chris Hailer toppant egy lányt húzva maga után. Úgy tűnik, nem csak Carméé a megtiszteltetés, hogy a csehóba ráncigálják. Ha már egy cipőbe járnak, köszöntek egymásnak.

Amikor már bent mulattak, A.J. kérdezett valamit, amire még választ sem tudott adni, mert az már a pulton ácsorgott.*

Ahh...Férfiak!*mondta maga elé. Bár menni szándékozott, Dilec is megjelent. Most tényleg azt érezte, hogy itt kell lennie, nehogy baj történjen!* Van valami ütős innivaló?*kérdezte a pultostól, aki csak bólintott egyet, és már öntötte is neki majdnem a legerősebb italát.*Talán ebből dupla is lesz.*megszaglászta, s aztán felhörpintette.*Egész kellemes!*mondta, és kért még egy pohárral.*
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Feb. 2013, 18:56

-Bent-
Szóval, csak magad miatt viszel magaddal. Nem teljesen változtam meg, de ha mégis, akkor még én sem tudom, hogy mi az. De nem baj! Nagyon lelkesedek a buliért. Ha te nem, én majd helyetted is fogok inni!*kacsintott Chrisre.*Akkor, mit hozhatok neked? Vagyis, nekem lesz egy férfias inni, neked meg valami csajos kell? Vagy simán víz?*hadarta.*Tisztára felpörögtem, és ez a srác is nagyon jól énekel! Nem tudom, hogy jó ötlet volt engem megkérni arra, hogy ügyeljek rád. Az még a vöröske feladata lett volna. Én szórakozni vagyok itt!*meg se várta Chris rendelését, ő rohant is a pultoshoz, és kért egy koktélt.

Hamarosan ő is a pulton állt A.J. mellett. Amint A.J. befejezte, ő elkezdett táncolni, és énekelni:

https://www.youtube.com/watch?v=jKknG8b-Z-4

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Sayla Black Hétf. 25 Feb. 2013, 19:18

Leiran:

Persze menj csak és köszönjük. *Mondta kedvesen és az asztalhoz sétált. Leülve mellé vett el egy papírt és írta meg a címet, hogy jelenleg hol vannak Saylaval és hogy a buli ivászat elkezdődött odabent. Miután meg írta a levelet kivett egy hollót és megsimogatva fejét súgta neki a címzettet. Segített neki felröppenni és a holló el is indult a földalatti város irányába. A holló után néztek mind a ketten. Sóhajtva a lányra nézett.*

-Akkor menjünk be. *Mondta lágy hangon és elindultak mind a ketten befelé. Sayla jó darabig nem szólalt meg. Mikor beértek már A.J. és egy szőke hajú lány is a pulton táncolt. Megrázta a fejét. Nem egészen így képzelte el a dolgot. Az egyik sarokban lévő asztalhoz sétált és oda ültek le.*

-Azt hiszem túl sokáig nem fogok maradni...*Mondta kicsit elhúzva a száját.* Azért egy búcsúztató után nem így képzelek el egy bulit de ha nekik ez jó rendben legyen. *mondta ki őszintén a véleményét, amit csak Sayla hallott.*
________________-
Sayla:

*Végig követte Leirant és nem tágított mellőle, tudta hogy az ilyen helyeken előfordulhatnak kocsmai verekrdések, amibe ő maga szívesen benne lett volna, de Leiran miatt nem tette volna meg, csak az ő védelmében. Mikor leültek az asztalhoz hallotta amit mondott.*

-Én megmondtam, hogy ez ilyen... *Mondta mély levegőt véve.* De igazából nálunk is így szokás. Vidáman búcsúztassuk el a halottat, főleg akik harcosok voltak, hisz tisztességesen harcoshoz méltón vesztették életüket.
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Chris Hailer Hétf. 25 Feb. 2013, 19:35

*Csak megdöbbenve nézett Harmonia után. Nagyon irigy lett, amiért a lány ihat, ő pedig nem. Nem sokáig habozott hát, ő is kikérte a ház legerősebb italát, egymás után három pohárral is legördített belőle, majd csatlakozott a mulatozókhoz, teli torokból énekelte az épp aktuális számot. Lányokat és asszonyokat kért fel táncolni, és bár részeg volt, azok szívesen belementek, mert még azért így is dekoratív jelleggel bírt.
Az egyik sarokban megpillantotta Saylát, ekkor elkapta a gyomorideg, hisz neki holnap jelenése lenne! Ezt a tényt hamar kisöpörte gondolatai közül, és egy "Majd csak ott leszek!" felkiáltással tovább ropta.*
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  A.J. Hétf. 25 Feb. 2013, 19:59

*Egy szőke lány átvette tőle a stafétát. Kiitta a borát, és leugrott a pultról Carme mellé. Kicsit megbillentette őt, mire az erős italból egy kevés kilöttyent a pultra. Nagy, fekete, füstölő foltot égetett a fába Carme itala. A.J. épp bocsánatot akart kérni, de leesett az álla a füst szagára és nem jött ki hang a torkán.*

Shocked Öhm... izé... aaaaaa... mit iszol, drága?? csepp

*A pultos odajött hozzájuk. Látta a foltot, mire csak sóhajtott egyet és felvonta a vállát.*

Hozzak másikat?

Isten ments! Carme! Igyál inkább vizet! Remélem nem lép reakcióba a piáddal és égeted ki a gyomrod!!! :S

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Dilec D. Hétf. 25 Feb. 2013, 20:07

*Pont akkor ért be, amikor a szőke lány, Harmonia is befejezte a dalt. A vezér megjelenésére mindenki üdvrivalgásban tört ki, és vállveregetések közepette tudott átjutni a tömegen a pulthoz. A tömeg tapsolni kezdett. Dilec is felmászott a pultra, a csaposnak már akkora feje volt, hogy mindenki ezen mászkál, hogy legszívesebben adott volna mindenkinek egy felmosófát, hogy takarítson maga után. Dilec csendet intett. Látta bejöni a lányokat, akik leültek a legtávolabbi asztalhoz. Halkan súgta a csaposnak, hogy valakit küldjön ki hozzájuk, és kérdezzék meg, mit isznak. Egy csinos pincérnő indult el feléjük, fatálcával a kezében, át a tömegen.*

Szép jó estét! Dilec úr azt üzeni, hogy önök ma a ház vendégei! Mit hozhatok a hölgyeknek?

*Mikor elcsendesült a tömeg, lassan kezdett el énekelni.*

https://www.youtube.com/watch?v=KFfCKy0nKr0

*A tömeg visszhangozta a dalt, egymásba karolva, ide-oda dülöngélve. Szinte családias volt a hangulat. A teljes falka egy nagy család volt.*
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Carme Werewan Hétf. 25 Feb. 2013, 20:49

*Rémült arctekintettel nézett a lyukas pultra, majd A.J.-re.*

A jó finom ital most kárba veszett! Igyon vizet az, aki hülye! Inkább rendelj valamit nekem,jó?*fogta meg a fejét Carme.* A drága, jó ital!*siránkozott még mindig.*Ha neked szabad a pulton táncolni, inni és közben még énekelsz is, nekem nem lehet egy égető alkoholt vedelni?*aztán megnyugodott.*Kérnék valami alkoholmenteset!*fordult a csaposhoz, aki csak unottan az üvegek felé fordult, majd öntött a nőnek valami szörpöt.* Olyan piros mint a vér, és mégsem bor...*állapította meg, és belekortyolt.*Figyelj, sajnálom! Pedig télleg jónak indult! És te jól szórakozol?*mosolygott a férfira.*
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Feb. 2013, 21:00

*Jött a vezér a dalával, amire mindenki csak hullámozni kezdett ide-oda. A nagyon részegek összeestek, mások leültek egy-egy asztalhoz. A zene végén persze mindenki tapsolt és ujjongott, és jöttek fel Dilec és Harmonia mellé, hogy most ők fognak énekelni.*

Heló! Harmonia Reyes vagyok! *mutatkozott be Dilecnek.*Nagyon jó hangod van, tudtál róla? Sokszor van nálatok ilyen buli? Mert ha igen, akkor rendszeresen fogsz látni!*vigyorodott el. A tömegben aztán észrevette Christ, akin teljességében látszott, hogy hót részeg!

Lepattant a padlóra Harmonia, és kihúzta Christ az épületből.*

Chris! Hallasz engem? Sokat ittál? Hány ujjamat látod?*emelte fel a kezét hármat mutatva.* Föld hívja Christ! Hékás, holnap beugród lesz valami edzőhöz.*rázta meg a vállánál fogva.* Ez az én hibám, ó mondd: miért estél bűnbe? Miért kellett neked lerészegedni?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató - Page 2 Empty Re: Vérfarkasok falva melletti mező - búcsúztató

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.