Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

+3
Harino Tendo
Tahira Correia
Dilec D.
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  A.J. Pént. 12 Ápr. 2013, 18:01

*Örült, hogy Dia is elfogadta a reggelit. Egy madár jött valami üzenettel. Figyelmesen hallgatott, bár nem akart hallgatózni.*

Igen, ez az a kocsma. Sajnos, akit keresel, én nem ismerem, így információval sem tudok szolgálni. Amennyiben viszont mondjuk egy lóra lenne szükséged, akkor keríthetek egyet!

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  Zephyr Pént. 12 Ápr. 2013, 18:41

Óh ne, köszönöm. Ha az Elf faluban van, akkor a lovát kíséretem nélkül küldeném csak vissza. Amíg kész nem lesz a reggeli, addig én felmegyek összepakolni.*így is tett. Az öntözőt szétszerelte, és az eszközeivel és a virággal együtt óvatosan berakta a táskájába. Kész is, több dolga nincs. Kezébe vette a cuccát, és újra lent volt. *

Velem tartasz, Zephyr?*a termetes madár csak bólintott egyet.*
Zephyr
Zephyr

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  A.J. Szomb. 13 Ápr. 2013, 09:30

*Estevan nekiállt enni, addigra a neje is csatlakozott. Diának is kikészítették a rántották maguk mellé. Szép idő volt, a nap kellemes melegséggel töltötte fel a kis kocsmát. Miután visszaért Dia, jobban megnézte magának Estevan ezt a madarat.*

Mégis miféle lény légyen ez? Honnan jöttél, Zephyr?

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  Zephyr Vas. 14 Ápr. 2013, 10:46

Levelet szállított nekem a Sárkányokhoz és vissza hozzám. *nekilátott étkezni. Egy-két falatot odanyújtott Zephyrnek, aki jóízűen majszolgatta azt. *

Magányos vagyok, egyedül járom az utam. Már szinte mindenhol éltem.*szólalt meg. Különös módon nem csak Dia értette a beszédét.*Nem tudtok rólam mindent. Az is furcsa, hogy még mindig itt vagyok veletek. Hamar elmegyek, ha közösségben kószálok.

*Dia már gyanakodott is. Egy beszélő madár? Mármint, olyan, akit mindenki hall. Lehet, hogy nem is állat? De Zephyr semmitmondó tekintete tényleg nem árult el semmit.*
Zephyr
Zephyr

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  A.J. Hétf. 15 Ápr. 2013, 22:26

*Estevan is hamarosan befejezte a reggelit.*

Dia! Ha bármire szükséged van, szólj nyugodtan! Smile

*Ezzel felállt az asztaltól és elment a pulthoz rendezkedni.*

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  Zephyr Kedd 16 Ápr. 2013, 13:46

*Ő is befejezte a reggelijét, és felállt.* Rendben, köszönök szépen mindent. De most sietek! Viszlát!*ezzel kiviharzott a kocsmából a madárral együtt.* Hogy-hogy tudsz beszélni? Azt hittem, hogy csak én hallak... Sok mindent kell még tanulnom.

Alakváltó vagyok. Mániám miatt arcomat inkább állatok bőrével takarom. Mint például most is. ...Ha már úgy is veled tartok, szeretnéd, hogy valamivé átalakuljak, hogy gyorsabb legyen az egész?

Igen, kérlek.*bólintott Dia, amire Zephyr egy nagy, fehér farkassá változott. A lány felpattant annak hátára, és Zephyr futni kezdett az Erdei Elfek falujába.

/-->Erdei Elf falu(Ide a Központ menne, de mivel már nincsenek ott, ezért Dia elmegy Selestinához, kérdezni Chrisről)/
Zephyr
Zephyr

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2013. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája - Page 2 Empty Re: A Vérfarkasok falva - Estevan kocsmája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.