Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vérfarkasok falva - Balthazar háza

Go down

Vérfarkasok falva - Balthazar háza Empty Vérfarkasok falva - Balthazar háza

Témanyitás  Theta Loriniel Hétf. 04 Márc. 2013, 23:01

Vérfarkasok falva - Balthazar háza Haunted-house

*Theta hintóján érkezett néhány fős kísérettel Balthazar házához. Ahogy sejtette, őrök vigyázták az épületet. Megállásra késztették a hintót és a díszes társaságot.*

Úrnőm! *szólt halkan a vele szemközt helyet foglaló idős elf.* Nem fogunk bejutni! És higgye el, hogy Balthazar biztosan nem lesz itt! Börtönbe szállították!

*Theta nem válaszolt majd mikor odaért az egyik őr, hogy megnézze, kik akarnak ilyen kései látogatást tenni, kiszállt a hintóból. Gyönyörű mintázatú hosszú csuklyás köpenyt viselt, arcát nem láthatták. Az őr kihúzta magát, mikor egyértelművé vált, hogy egy gazdag úrhölgy jött el.*

Sajnálom kisasszony, de a környéket lezártuk! Kérem, menjen haza!

Köszönöm a figyelmeztetést, de attól tartok, a kérésének most nem tehetek eleget!

Kisasszony, kérem, én ÁÁÁ!!!

*Theta finom mozdulattal húzta elő a varázspálcáját, és csavarta hátra az őr kezét, miközben megbénította. A többi őrt is mozgásképtelenné tette, miközben rohanni kezdtek volna.*

Sajnálom, de ha esetleg felelősségre vonnák majd, akkor szólok az érdekében! *A kísérete felé fordította a fejét.* Befelé! Negyed óránk van! Addig ezek a kedves katonák itt kint hűsölnek!

*Kikecmergett az öreg is. Rosszallóan megcsóválta a fejét. Bement az összes sötét elf. Theta kint hagyta az őröket, akikre kb negyed órán át hatni fog a varázslat. Amikor bement a házba, körbenézett. Ereklyék, díszes harci öltözékek, pajzsok és kardok voltak mindenfele. A legszebbekre rámutatott, mire felnyalábolták azokat a férfiak és vitték ki a hintóra. Könyveket is választott, egy-két ékszert, egy festményt. Miután ezzel végzett, vissza kiment. Az őröknek búcsút intve távoztak olyan csendesen, mint ahogy érkeztek.*

[color=olive][Úrnőm! Maga kifosztotta Balthazar házát!/color]

Csak azt vettem vissza, amit mi kölcsönöztünk neki! Ha valaha kiszabadul, majd visszavásárolhatja őket! És akkor rendben leszünk. De mivel félő, hogy sosem szabadul ki, kénytelen voltam egyedül körbemenni. Köszönöm az aggodalmát Drawen, azt, hogy nem fogjuk a házigazdát itthon találni, tudtam.

*Miközben mentek volna ki a faluból, egy csapat vérfarkasba botlottak. Felfegyverkezve állták az útjukat, mire a vezérük megszólalt.*

Állj! Ismerem ezt a címert! Bárhol felismerném! Csak azt mondják meg nekem, hogy mit keres a Loriniel ház egy tagja ilyen késői órán a falunkban?

Lebuktunk, úrnőm!

Nyugalom!

*Theta kiszállt a hintóból, mire a vérfarkasok megszeppentek. A vezér meglepődött arccal lépett előre.*

Theta! Hát maga? Hogy...hogyhogy eljött?

*Mindent tudott a csatáról profi hírnökei és kapcsolatai révén, így gyorsan improvizált. Az előtte álló Wrahn volt az egyik legbefolyásosabb vérfarkas a faluban, hatalmas vagyonnal és nagy arccal rendelkezett, amivel szeretett is kérkedni. Egyetlen fiát, Iqhabotot akarta alfának, de ő sajnos a tegnapi csatában elhunyt. Má meg is volt a sztori, amit előadhatott a férfinek*

Hallottam fiad elvesztéséről! Téged kerestelek, hogy kifejezzem együttérzésem és részvétem! Fiad halála hatalmas veszteség a falkának! És nekem is!

*A férfi szemébe könny szökött, erősebben markolta meg kétélű bárdját, amit a vállán pihentett.*

Köszönöm... Iqhabot nagyon szeretett téged! Komolyak voltak a szándékai, amikor elment megkérni a kezed! Hittem benne, hogy egyszer a két család egyesül...

Nemes vér folyik az ereitekben, Wrahn! De ez farkasvér... már a fiadnak is megmondtam. Ennek ellenére mégis közelinek éreztem, és barátommá fogadtam! Mindenképp találkoznom kellett veled, hogy részvétet nyilvánítsak!

*A férfi halkan pityeregni kezdett, és kezet csókolt Thetának. Ősz hajába belekapott a szél, a holdfényben az összes fegyvere megcsillant. Robosztus alkatával, felszerelésével félelmet keltett az emberekben. Ez az ember leszámolásra készül! Theta csendesen figyelt. Wrahn mögött némán várt a kísérete, ami legalább 25 főből állhatott és mind tele volt szúró-vágó-döfő-gyilkoló eszközzel.*

Mire készülsz, Wrahn?

Gyere velem, kérlek! Ragaszkodom hozzá! Az új alfa, aki a fiam helyét foglalta el és hagyta őt meghalni, most megtapasztalja a bosszúmat! Kérlek, gyertek velem! A fiam emlékéért!

*Theta bólintott, bár nem örült a programnak. Viszont ilyen túlerővel szemben esélytelenek voltak, az ő ereje sem volt elég ahhoz, hogy kereket oldjanak. Arról nem is beszélve, hogy az már túl feltűnő lett volna. Így hát visszaszállt a hintóba és követték a gyilkos csapatot.*

----> Búcsúztató - Vérfarkasok mellett//

Theta Loriniel
Theta Loriniel

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Mar. 04.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.