Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vérfarkasok falva - Réce Étterem

3 posters

Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  A.J. Csüt. 28 Feb. 2013, 19:59

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Etterem
*Elindult a négyes az étterem felé.*

Igen, tudom merre kell mennem. Nem tudom milyen hely lehet, remélem titeket is beengednek, nem riadnak vissza enyhén ittas emberektől Smile

*Az étterem egy elég ízléses, de nem flancos hely volt. Csak egy páran lézengtek benne. A.J. keresett egy üres asztalt, ami egy nyitott ablak mellett volt. Pont elfértek mind a négyen. Felvette az étlapot és az első pár sor után kicsit megilletődött.*

Ezek a kaják... ugye, kaják? Ezeket amúgy izé, a... meg lehet enni? Piroska húsos falatok nagymama módra, Édes-savanyú mártásos csirkefalatok Jancsi módra, Árva bárányborda... Olyan, mintha mesekönyvet olvasnék.

*egy pincér perdült melléjük.*

Hozhatok egy aperitifet a vendégeinknek?


Aperi, mi??

Ap.. egy welcome drinket?

*Segélykérően Carmére pillantott*

Ezek nem látnak minket szívesen??

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Carme Werewan Pént. 01 Márc. 2013, 15:14

*Az ablak mellé ült, és belebújt az étlapba. A.J. -nek válaszul csak vállat vont, és tovább olvasott.*

Olyan jól hangzik mindegyik.*és ránézett a pincérre...Majd vissza. És ezt megismételte vagy 5x.*Azt hiszem, mindegyikből kérek egy keveset!*tette le végül a lapot, és egy kedves mosollyal ajándékozta meg a felettük álló férfit. *

A.J.... Ha nem tudsz választani, akkor majd megkóstolod azokat, amiket nekem hoznak, és amelyik ízlik, abból rendelsz. Farkas éhes vagyok!*ezt megerősítette hasa kisebb korgásai.*
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Vendég Pént. 01 Márc. 2013, 15:25

*Leültek. Harmonia is átfutotta a választékokat. És ránézett A.J.-re.*

Mi ismerjük egymást? Azt hiszem, még nem találkoztunk. A nevem Harmonia Reyes!*mutatkozott be.*Szerintem, én ebből a Piroskásból kérnék, meg a bárányborda is jól hangzik... Milyen ízű a Csillag koktél? De szerintem én Erdő-levet szeretnék. Talán megkóstolnám azokat az aranyhalrudakat is (Razz) . Ezeket rendelem! *a pincér csak tátott szájjal hallgatta Harmoniát, hogy egy ilyen kicsi lányba ennyi minden beleférjen?* Bizony! És kapkodják magukat.*bólogatott.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Chris Hailer Pént. 01 Márc. 2013, 18:00

*Egyre jobban érezte magát, szervezete hamar úrrá lett az alkohol többleten. Gyönyörű étteremben találta magát, teljesen elámult. Mihelyst leült, az étlapot a kezébe kapta. A pincér kérdésére hosszasan gondolkozott, majd inkább nem kért az italból. Helyette inkább rendelt.*

Én kipróbálnám ezt a "Mindent bele, Pistike!" nevezetű ételkölteményt. Jól pakolják meg a tányéromat.

*Vigyorodott el kábán, majd A.J.-re meg Carmére tekintett.*

Amúgy ti együtt vagytok? Vagy hogyhogy így egymásra találtatok? Harmonia, mennyi az idő? Nem sokáig lehetek kint, mert ki kell aludnom magam, hogy holnap megnyerő benyomást keltsek leendő tanáromban.
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  A.J. Szomb. 02 Márc. 2013, 08:01

Igen, igen, az úgy jó lesz.

*Bólogatott erősen Carme ötletére. A pincér felvette a rendelést, majd eltűnt az egyik lengőajtó mögött. A.J. újra az étlapba mélyedt. Gyors fejszámolás után halkan megjegyezte.*

Skacok, nekem nincs ennyi pénzem... :-S nektek igen?

Amúgy csak barátok vagyunk Carmével, a háború végett ismerkedtünk meg, én szabadítottam ki az elfeket Balthazartól, és Carméval vittük őket haza. Aztán együtt harcoltunk. :-) Ti hogy keveredtetek erre? *kérdezte Harmoniát és christ*

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Carme Werewan Szomb. 02 Márc. 2013, 20:40

Majd én fizetek!*legyintett rá, és kinézett az ablakon. Aztán felfigyelt arra, amit A.J. utoljára kérdezett. Ránézett a szemben ülő két kölyökre, és várta a választ. Közben apránként, de megjött az étel.*

Hmm... Ez a mennyország?*nem is tudta, melyikkel kezdjen. Nagyon jól nézett ki mindegyik, az illatok sem voltak 5csillagon aluli.*Vajon melyikkel kezdjem?

*Megfogta a kanalát, és belemélyesztette az egyik fogásba, és megkóstolta.*Isteni! A.J., ha már felajánlottam, hogy egyél az én rendelésemből, akkor ne várd meg, amíg meggondolom magam. Tessék, láss neki!*mutatott az egész asztalon lévő tányérokra.*
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Vendég Szomb. 02 Márc. 2013, 20:51

*Amint megkapta azokat, amiket rendelt, már hozzá is látott. A.J. mondatára kapta fel a fejét. Megtörölte a száját szalvétával, vett egy mély levegőt.*

Én is eljöttem, amikor itt egymás ellen küzdött jó és rossz. És gondoltam, ha akkor részt vettem, kötelességem eljönni a "temetésre". Azt viszont nem tudom, hogy Chris minek jött el, csak annyit, hogy amint elindultunk a tömeg felé, ő egy nőhöz kezdett el beszélni. Onnantól már nem is rájuk figyeltem. Amint észbe kaptam, Chris már nem volt mellettem, és ott álltam egyedül. De aztán visszajött, és elmentünk a kocsmába. Aztán lerészegedett a hülyéje, és most itt vagyunk.*mesélte el az egész sztoriját röviden.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Chris Hailer Vas. 03 Márc. 2013, 13:18

*Meghozták rendelését. Lelkesen hozzálátott. Ízlett neki. Csak A.J. kérdésére pillantott fel, látványosan lenyelte a falatot, megtörölte a száját.*

Sayla a múltkor felajánlotta, hogy oktatna. Én nagyképűen elutasítottam, aztán persze vertem a fejem a falba. Utána idejöttem felkeresni, és mázlim volt. Holnap tizenegykor mutat be a nagybátyjának. Kíváncsi vagyok. Hé, Harmonia, már nem is vagyok olyan vészes állapotban! Csak nem tudom, hogy az éjszakát hol fogom tölteni. Későre jár.

*Ezzel elintézettnek tekintette a dolgot, újra elkezdte lapátolni az ételt. Különösebben nem izgatta a szállás hiánya, nem először fordult volna elő, hogy a szabad ég alatt kelljen aludnia.*

Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  A.J. Vas. 03 Márc. 2013, 19:26

*Végighallgatta őket, közben Carme felajánlását kihasználva, belekontárkodott a kajába. Hm... micsoda ízek! Nagyon rég evett ilyen finomakat!*

Értem! Hát akkor...a sors akarta, hogy így összetalálkozzunk!

*Mondta tele szájjal. Egy csapat rossz fickó jött be az étterembe. A pincér homlokráncolva jött eléjük*

Mit kerestek itt? Nincs szükség bajkeverésre!

Jól van már, tata! Tűnj az útból, éhesek vagyunk! Inkább hozz valami zabát! De figyelmeztetlek, ha rossz lesz, kihajítunk vele együtt a kukába! Na, lódulj!

*A csapat Carméék asztalától nem messze telepedett le. Hatan voltak, kigyúrt, nagydarab fickók. Hangosak voltak, röhögcséltek és káromkodtak.*

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Vendég Hétf. 04 Márc. 2013, 17:26

*Harmonia hamar befalta az adagját, bármennyi is volt, de ez alakján meg sem látszott. És még azt sem érezte, hogy tele lenne. Poharát szájához emelte, és kiitta az utolsó cseppeket.*

Mintha kicsit keveset rendeltem volna...*emlékezett vissza a nagy tányérra a bordával, és a Piroskákra.*Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én talán még vissza is megyek mulatni.*döntötte meg kicsit a fejét.

Ekkor toppantak be a nagyszájúak. Egyből elment a kedve tovább maradni. Már volt régebben egyszer-kétszer olyan helyzetben, amikor ilyenekkel találkozott. Rögtön elment volna. Arca komorrá vált, indulni kívánt.*

Nekem nincs tovább kedvem maradni... Mintha valami elvette volna a kedvemet az egésztől.*suttogta, és szúrósan a másik csapatra nézett.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Carme Werewan Hétf. 04 Márc. 2013, 17:34

*Egész nyugodtan kanalazta az ételt, és finomabbnál finomabb ízeket kóstolt. Kicsit sem idegesítette az, hogy A.J. össze-vissza vett mindenből. Neki elég volt egyszerre csak egy.*

Lehet, hogy igazad van, Harmonia. Most én is szívesen visszatérnék a kocsmába. De ki tudja, hogy mi lett azzal a hellyel, mióta elmentünk, nem?*mosolygott.

Csak akkor nézett fel, amikor a bajkeverés szó elhangzott. Észre sem vette, hogy ezek bejöttek. *

Én nem félek ezektől. Itt nem lesz gond!*válaszolt Harmoniának.* Ha bármi rosszat is cselekednének, velem gyűlik meg a bajuk!*normális hangnemben szólt, és nem érdekelte, ha meghallják azt, amit beszél.*
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  A.J. Hétf. 04 Márc. 2013, 22:13

*A.J. is csendesen figyelte a csapatot. Visszavett az evés lendületéből és inkább már csak falatozgatott. A csapat hamar kiszúrta magának az ő társaságukat. Röhögcséltek és hangosan beszéltek. Aztán a főnök feléjük kiáltott*

Császtok, gyíkok! Na mi van? Dupla randi? Cicabogárkák, inkább csatlakozzatok hozzánk! Azt a két lúzert meg hagyjátok ott! Tök életképtelenek úgyis!

*A.J. csak felvonta a szemöldökét, és letette a villáját. Tekintete haragot sugárzott.*

Te! Hát én ismerem a képedet! Te vagy a kitaszított! A.J, ugye? *vihorászott* Hé, skacok! ez a kitaszított! A hegyről!

*Felállt az asztaltól.*

Zavar?

Nos, igen, zavar! *kilépett a terem közepére.* Nem szívesen vagyok egy légtérben olyannal, akit a falka kitagadott! Mert egy fattyú!

*A.J. is kilépett, elindultak egymás felé.*

Én se szívesen vagyok ilyen tuskókkal egy helyen! Úgyhogy akár el is mehetnél, most rögtön!

*Egymással szemben megálltak. A pincér jajveszékelve ugrott kettejük közé, és közben rimánkodott, hogy ne itt rendezzék le a verekedést.*

Ha károd keletkezik tata, majd ez a csenevészbokor kiegyenlíti!

Nem lesz itt kár, mert előbb agyoncsapom, minthogy megemelné a kezét!

*A vezér feje vörössé vált, és nekirontott A.J.-nek. Ő ügyesen kitért a támadás elől, kigáncsolta őt, mire az elterült. Csapata ekkor felugrott és rohantak a megtorlásért. A pincér kiáltozott, hogy ne tegyék, menjenek ki. A bunyó elkezdődött.*

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Chris Hailer Kedd 05 Márc. 2013, 14:48

*Még javában evett, mikor betoppant a kötekedni kívánó kis csoport. Jól ismerte a hozzájuk hasonlóakat. Bajt keresnek, ha nem találnak, akkor viszont csinálnak maguknak. Csak azt nem tudta, hogy akkor miért nem a kocsmába mentek? Hisz ott nyilván nagyobb lehetőség lett volna csetepatéra. Talán Dilec ottléte zavarhatta őket. Mindegy. Lassan letette a villáját, megtörölte a száját. Mikor A.J. szóváltásba keveredett az egyikkel, csak némán figyelt, de ekkor már érezte, hogy tenyere megtelik elektromossággal. Nem tudta nem észrevenni a pincér aggódását a berendezésért, így a férfi kezébe nyomott egy köteg pénzt, amit még pár faluval arrébb szerzett kártyázással.*

Azt hiszem, ez majd fedezi a költségeket. Tartsa csak meg.

*Ebben a pillanatban vetődött a többi elfajzott farkas is feléjük. Chris reflexből felrobbantotta az egyik asztalt előttük, ezt követően meghallotta a pincér elfúló hörgését, miközben valami olyasmit mondott, hogy a főnöke biztosan ki fogja rúgni. Emiatt emberbaráti szeretetből korlátozta a robbanásokat, gyorsan előkapta kardját, leszerelte az egyik srácot. Ekkor hátulról nekirontott valaki, azzal a lendülettel kivágódtak az üvegablakon keresztül. Még szerencse, hogy csak egy szintes az egész kóceráj. Chris lassan felállt, egy gyors mozdulattal felületesen eltávolította a szilánkokat a tenyeréből. Csak enni szeretett volna! Felettük egy erkély állt. Olyan csábító lehetőség volt! A sárkány emelte a karját, egy villanás, és ellenfelét betemette a rázuhanó gerendák tömege. Azért persze igyekezett úgy alakítani, hogy a másik életben maradjon, de egy teszt erejéig visszafelé még belerúgott egyet, hátha halott. A hallott kiáltást megkönnyebbülten nyugtázta, így legalább temetési költségeket meg ilyesmiket nem varrhatnak a nyakába, majd visszasétált a betört ablak helyén.*

Van még valaki?
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Carme Werewan Kedd 05 Márc. 2013, 18:32

Ó, erre már én is felállok!*csapott az asztalra, és a közelítő tagok egyikének ment.*Majd mindjárt mutatok én nektek cicabogarat!*ökölbe szorult kezét megemelte, és nagyot ütött vele szemben álló férfi arcán, aki kicsit megtántorodott, és meglepődve simított végig az állán. Csak vártak, mire az újra megindult nagyobb dühvel, bár eléggé látszott, hogy nincs ínyére verekedni egy nővel, méghozzá Dilec jobbjával. * Szóval kérsz még, én aztán nem bánom!* előkapta tőrét, és eldobta. Halálosan nem akarta megsebezni, de próbált nagy fájdalmat okozni.

Célzása tökéletesen sikerült. A fegyver a lábfejébe szúródott, amit egy hangos ordítás követett, az persze ellenfele torkán jött ki. Felemelte lábát, és csak akkor vette észre Carme is, hogy erősebben dobott..*

Ki gondolta volna, hogy átszúrja a lábadat, méghozzá a padlót is kicsit tönkre teszi? csepp
Carme Werewan
Carme Werewan

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Jan. 30.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Vendég Kedd 05 Márc. 2013, 18:53

*Mindenki verekedni kezdett. Harmonia viszont, először is az asztal alá bújt. Megrémítette a sikoly, az ablak betörése. Aztán eszébe jutott, hogy ha például valaki ráesik az asztalra, akkor nem csak a tárgy törik el, hanem a saját csontjai is. *

Ki kell jutnom!*mondta csak úgy maga elé, majd kikúszott búvóhelyéről. Felállt, de az ajtót egy nagy farkas torlaszolta.*

Hova, hová? Csak nem akarsz kimaradni a buliból?*egy gonosz vigyort villantott a lány felé, és előkapta kardját.*

De, éppenséggel. Tudod, nem vagyok oda az ilyesmikért... És mi van veled? Te szeretsz csak így ide-oda menni, és félelmet kelteni? Amúgy, a nevem Harmonia, te ki vagy?

A nevem Agni. Én sem nagyon vagyok szívesen ilyen hülyeségekben.*válaszolt. Harmonia ezzel teljesen kiismerte Agnit: buta.*

Gondoltál már arra, hogy elmenj valahova vakációzni egyedül? Nem tesz neked jót, ha azzal a tökfejjel vagy. *mutatott az A.J.-jel küzdő nagydarab fickóra.*Akár még te is lehetnél a főnök ennyi erővel! Talán ki kéne hívnod őt egy párbajra, hm? És ha nyernél, jó célokra használnád fel a bandádat! Szuper ötlet, nem?

Igazad van!*bátorodott fel.* Én sokkal jobb vezér lennék ezeknek!*gondolt barátjaira.*

Természetes, hogy igazat adsz. Most menj szépen, és győzz!*majdnem elröhögte magát, de tartotta ahogy csak bírta. Agni megfeszítette izmait, köszönetet mondott Harmoniának, és sietett is A.J.-ék felé.*

~Ez kész, ügyes vagyok!~*bólogatott, és nekidőlt a falnak, hogy megnézze, hogyan alakulnak a továbbiak.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  A.J. Szer. 06 Márc. 2013, 21:23

*A.J.-t néha ketten, néha hárman csépelték, de a fővezér volt igazán az ő súlycsoportja. Valamikor harc közben megállt vele szemben és oda-vissza folyamatosan csipkézték egymás arcát ököllel. Robbant egy asztal, kitört egy ablak... egy idióta visítozott, miközben lábát a padlóhoz szögezték. A.J. taktikusan a kiszolgálópult felé araszolt, majd amikor elég közel csalogatta a vezért, egy hirtelen mozdulattal felugrott a pult szélére, hogy onnan el tudjon erőből rugaszkodni, és visszakézből megtriplázva az ütés erejét, behúzott az ellenfelének. Csont reccsent, a vezér elterült a földön. Lassan teljesen elagyabugyálták a társaságot, mire az egyik tag az ájult vezér fölé állt.*

Inkább kanalazd össze és tűnjetek el! *a többiekre nézett* mi meg menjünk vissza a kocsmába... hátha ott békésebb a hangulat és nincsenek gyökerek! Mert hát nem vagyunk kertészek, hogy foglalkoznunk kelljen velük! mit szóltok?

A.J.

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Chris Hailer Csüt. 07 Márc. 2013, 18:29

*Ezek után nem erőltette meg magát, el-ellépett egy-két repdeső szék, esetleg asztalláb előtt. A pincér dühösen elé állt, és kunyizásra nyújtotta a kezét.*

Azt hiszem nem lesz elég, amit az előbb adott, uram.

Áhh, persze.

*Zsebéből még több pénzt kotort ki, és mindet a férfi lába elé szórta. Feldühítette az alak.*

Tessék!

*Mondta flegmán, ellenvetést nem tűrő hangon. Az alkalmazott nem is szólt semmit, válaszul Chris cipőjére köpött, de a sárkány úgy gondolta, ezt nem torolja meg, hisz szegény párát biztosan kikészítették az eddigiek idegileg. Elsétált mellette, de még látta, hogy a másik lehajol az aprókért. Ekkorra már a többiek leszerelték a bandát. A.J. ötletét támogatta, kilépett az egykori ajtó helyén, amit nemrég egy ajtó szakított ki a helyéről.*

Akkor menjünk.

/A.J., Carme, Harmonia, Chris>>>> Mező - búcsúztató Vérfarkasok mellett/
Chris Hailer
Chris Hailer

Hozzászólások száma : 224
Join date : 2013. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Vérfarkasok falva - Réce Étterem Empty Re: Vérfarkasok falva - Réce Étterem

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.