Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sárkány város patikája

Go down

Sárkány város patikája Empty Sárkány város patikája

Témanyitás  Vendég Pént. 13 Szept. 2013, 00:04

Sárkány város patikája Sarkanygyogyaszatijelveny_www.kepfeltoltes.hu_
( A kép elveszett a lehető leghamarabb pótolom)

A sárkány város patikája az átjárón túl a lépcsőn felfelé található. Az ajtója felett az első képen látható szimbólum a sárkány gyógyászat jelképe található. A patikába lépve egy hosszúkás pult zárja el a vásárlókat a gyógyszerektől, melyek csak bizonyos dolgokra használhatóak. A patikában sok minden megtalálható. Közöttük Arorua Norgard gyógyfőzetei is. Gyógynövények, teafüvek, minden ami az egészség megőrzéséhez szükségesek.

Az itt dolgozó eladók képzett gyógyítók vagy gyógyászatban jártasok, bár egy tudása se közelíti meg Arouét.


A hozzászólást Tiamat Ormarr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 23 Nov. 2013, 23:14-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Vendég Pént. 13 Szept. 2013, 00:28

*Már reggel óta itt vagyok és eddig a nap eseménytelenül telik. Nagyot nyújtózkodok a pult mögött és nem értem minek kellünk 2-en is be a patikába, ha ma ennyire nincs vendégünk. Lekönyökölve ejtem kezeim közé államat, majd egy könyvet veszek elő és kezdem el olvasgatni unalmamba.*

-Tia át megyek a szomszédba. Egy 10 perc és jövök. *Mondja a főnök asszonyom akire ránézek.*

- Jól van Rein asszony. Menjen nyugodtan én addig tartom a frontot. *Mondom elmosolyodva. Amint kilép megforgatom a szemem, mint ha nem tudnám hova megy. Pletykálkodni Aurorával.*

- 10 perc... persze. *Jegyzem meg magamnak szarkasztikusan.* -Azt hiszi, hogy a fejemre ejtettek? *kérdem és újra lapozok egyet a könyvben és olvasok tovább. Utálom az ilyen eseménytelen napokat, főleg hogy szárazság is van. A pult alól kivéve a vizes palackomat iszok bele a vízbe ami igazán jól esik, de nem veszem le a könyvről a szememet. Az 1,5 litert egy huzatra iszom meg olvasás közben.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Zorgan Zywin Kedd 03 Dec. 2013, 12:23

*Felsóhajtva indulok utamra hisz édesapámék újra elküldtek a patikába. Minden igaz már elvan, készítve a gyógyszer csak ki kell fizetnem. Felpillantok, az égboltra igazán szép verőfényes napunk van. Ami igen csak ritka üdítő legalábbis a maga fajta sárkánynak.*

*Sokan odaköszönnek, az utcán mivel ismernek, hisz harcosok egyike vagyok. Elmosolyodom a tudatra, hogy apámat mennyire szeretik. Mindenkinek visszaköszönök, majd lassan elérem a fő utat és ott a patikát. Na, végre legalább itt vagyok minél előbb. Felszusszanva lépek be a helységbe.*

- Jó napot! *Köszönök tisztelettudóan és a múlt mögött ülő nőre pillantok.* - Zorgan Zywin vagyok és a szüleim gyógyszereiért jöttem. *Mondom, kedvesen mire felpillant. Igazán szép leány, bár ami azt illeti jobb, ha vigyázok velük. *
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Vendég Kedd 03 Dec. 2013, 12:59

*Már eléggé elhaladtam a könyvben és a vizet is meg ittam, amit magamhoz vettem mikor meg hallom az ajtó csengőjét. Nem nézek fel egyből, befejezem a bekezdést.*

- Már vissza is jött asszonyom? *Kérdem és csak utána pillantok fel, miközben az üveget lerakom lábamhoz és a könyvet is fejjel lefelé. Zavartan hallom meg a férfi hangot és pislogva nézek fel. Felpattanok és mosolyogva behunyva szemem vakarom meg tarkómat.*

- Elnézést, azt hittem a főnöknőm jött vissza. *Adok magyarázatot az előző megjegyzésemre és hallom a nevét és, hogy miért is jött.*

- Zywin? *Kérdezek vissza amire bólint és ajkamba harapva gondolkodom el. Körbe pillantok és most eléggé kínosan érzem magam kezdő megszólalásom miatt.*

-Egy... egy pillanat uram megnézem hátul, hogy oda rakta-e Lilith asszony. Emlékszem nem régiben hozta Arou úr... *motyogom a végét magamnak és mély levegőt véve szedem össze magam.*

- A kedvesével hozta be pedig... *gondolkodom, majd újra a férfira pillantok, aki jóval magasabb tőlem és meglehetősen fess férfiú, de utána elkapva tekintetem sietek hátra és nézek körbe, mire megtalálom a csomagot. Mosolyogva sietek ki.*

- Meg van! *mondom újongva és a pultra lerakva nézek bele a kis csomagba, hogy minden benne van-e, de Arou sose szokta eltéveszteni a csomagokat, sőt mindig tesz bele valami pluszt és egy levelet. Most sem csalódom és vissza csomagolva a kis fehér kendőbe látom meg a rá tűzött utasítást, hogy nem kell fizetni. Leveszem és oda nyújtom kedves mosollyal.*

- Parancsoljon. Esetleg adhatok valami mást is? Mondjuk nap tejet ebbe a tűző napra? *Kérdem kedvesen és hosszan nézek a férfira, bizakodom benne, hogy még egy kicsit tudom marasztalni, mert eléggé unalmas a mai nap. Ez a cselem nem jön be, mert nem kér már semmit és fizetne, de vissza utasítom.*

- Nem tartozik semmivel, ezt Arou úr küldi a szüleinek. *adom rá a magyarázatot, miért is nem kell fizetnie, de mielőtt el köszönhetne inkább meg előzöm egy kérdéssel.*

- Mi a helyzet odabent a harci központba? Minden meg van? Nem kell esetleg a gyengélkedőre valami?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Zorgan Zywin Kedd 03 Dec. 2013, 16:45

*Figyelem a leányt, ahogy sürgölődik és igen csak zavarban van a nyelvbotlás miatt, amit megejtett. Végül csakhamar előkerül az áhított csomag, ami édesanyáméknak kell. Mikor meg felszusszanok, de valamiért vonz főleg a hangja. Szinte lelki békére lelek, ami még engem is meglep hisz évek óta kerülöm a nőket. Főleg, hogy kettő lóvá tett és szépen meg is fizettem a tanulópénzt. Mégis olyan kellemes a hangja bár ennyire nem kellene ezen meditálnom. Bár ha jobban belegondolok igazán szép nő mire magamban mélyen felsóhajtok. Kérdésére rázódom fel a gondolatokból és rá nézek.*

- Nem köszönöm eléggé jól bírom a meleget. *Mosolyodom el haloványan majd figyelem őt és eszembe jut a pillanatnyilag legfontosabb tudnivaló.* - Mennyivel tartozom? *Nézek, kérdőn mire megkapom az egyszerű választ, hogy nem tartozom semmivel.*

*Mielőtt még távozhatnék, meg elköszönhetnék, már kapom is a következő kérdés csomagot. Valahogy van egy olyan sejtésem, hogy a hölgyemény nagyon is marasztalni akar. Ám legyen így leteszem terhemet és neki dőlök oldalról a pultnak,*

- Köszönöm minden rendben van odalent és az embereknek sincs semmi bajuk. Inkább felvértezik magukat lelkileg az összecsapásokra. Igen minden megvan és nincs szükség semmire most lett feltöltve a készlet. *Mosolyodom el a nőre most először. Rég mosolyogtam bár magam sem értem most miért kezdtem el újra.*
- Megtudhatom a becses nevét? *Nézek rá és mikor megkapom, a választ újra elmosolyodom a bajszom alatt.*

- Nagyon szép neve van. Illik önhöz. *Mondom, kedvesen mégsem értem miért csinálom. Úgy döntök, inkább jól érzem magamat a társaságában utána rá érek a körmöm rágni miatta.*

- Nem lenne kedve esetleg zárás után eljönni velem sétálni a tópartra? *Nézek mélyen szemeibe és magamat is meglepem azzal, hogy visszatartom, lélegzetem szinte annyira várom a válaszát.*
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Vendég Csüt. 02 Jan. 2014, 07:27

-Ez egy remek hír, hogy minden rendben van a harcosaink körül. *Mondom mosolyogva ránézve és érzem megint kezdek kiszáradni. Utálom a meleget.*

- Tiamat Ormarr vagyok, de az ismerőseim csak Tianak hívnak. *Mondom kedvesen és mikor meghallom a bókot rá akaratlanul is elpirulok zavaromban. Lesütve szemem szendén nézek le a pultra és a könyvemre vöröslő arccal zavaromba. Hamar felrázom magam és ismét mosolyogva magabiztosan pillantok fel Zorganra.*

- Köszönöm szépen a bókját. *Szusszannom és épp kérdeznék valamit, hogy még most is marasztaljam, bár szemmel láthatóan egyenlőre sikerült ezt elérnem, mert a pultnak döntötte oldalát. A sétára való invitálása meglep, de egyben jól is esik, főként, hogy a jó párás víz partra invitál.*

- Nagyon szeretem a tópartot és szívesen elmegyek önnel sétálni. Ha itt lenne a főnök asszonyom, elkéredzkednék, hogy akár most is megejthessük ezt. Nem szeretem én ezt a nagyon meleget. *Mondom ki az őszintét és ismét felkapom a vizemet.* -Elnézést de kitikkadok ebbe a melegbe. Egy jó kis eső nem ártana már. *Jegyzem meg és beleiszom a palackba. Nagy kortyokkal nyelek egyszerre sok vizet, majd lerakva csavarom rá a kupakot és helyezem vissza.*

- Szabad napod van ma? *Kérdezek rá hirtelen váltva tegezésre egy kérdés nélkül, hogy szabad-e.* -Én ma 2-ig dolgozom... feltéve ha addigra vissza tér a főnöknőm... akkor tovább kell lennem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Zorgan Zywin Szomb. 04 Jan. 2014, 19:36

- Igen mára szabadnapot kaptam. *Mosolyodom el haloványan és rá nézek.* - Akkor, ha nem bánod én itt megvárlak a gyógyszer pedig addig kibírja. *Vigyorodom el szívdöglesztően majd kinézek az ablakon.*

- Tűzsárkány lévén én bírom a hőséget így semmi bajom, bár sajnálom, hogy neked ekkora kalamajkát okoz. *Mondom őszintén és felszusszanok. Magam sem értem miért vagyok vele kedves pedig a nőktől mindig húzódoztam. Magamban egy hatalmasat sóhajtok és újra a lányra nézek.*

- Mindig patikus szerettél volna lenni? *Nézek kérdőn mégis kedvesen.*
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Vendég Szomb. 04 Jan. 2014, 20:29

*Mosolyogva nézek rá és kicsit kuncogom.*

- Ugyan a meleg a nyár része, ilyenkor mi vízi sárkányok szívesebben vagyunk a víz közelében, különben rendkívül sokat iszunk. *Mondom mosolyogva kedvesen és oldalra döntöm kedvesen a fejem.*

- Ugyan szaladjon haza nyugodtan a szüleihez a gyógyszerekkel, még van bőven idő mire én végzek. *Mondom kedvesen finoman kezére téve a kezemet ami a pulton van. Ott felejtem a kezem.*

- Igazából én azért lettem patikus mert a fehér mágiai képességeim ugyan jók, de nem elég jók ahhoz, hogy gyógyító lehessek. *Mondom és lenézek a pultra mikor észbe kapok és elhúzom zavartan a kezemet.*

- Bo... bocsánat.

- Miért is kérsz bocsánatot Tia? *Hallom meg főnök asszonyom hangját. Zavartan fülig vörösödve nézek rá.* -Üdvözlöm Ziwyn úr. *Köszön vendégemnek, majd rám néz.* -Nem kellene már menned? *Kérdi rám kacsintva. ~Mégis mióta lehet itt? Mióta hallgatózhat?~ teszem fel magamban a kérdést.*

- Semmi nem érdekes. Nem neked szólt Lillith. *Mondom miközben az órára pillantok és megrázom a fejemet.* -Még tart a munka időm. *adom meg a választ amire szúrósan néz rám és belép mellém a pult mögé és kicsit meg piszkál.*

- Tia elfelejtetted? Tegnap tovább voltál bent így most elmehetsz hamarabb. *Mondja meg lökdösve.*

- Jó jó értem én Lilith... *Mondom felemelve a kezeimet védekezőn.* -A könyvemet azért elvihetem? *Kérdem mögé mutatva amire nagyot sóhajt és ide adja a könyvemet. Magamhoz véve tarisznyám dobom a  vállamra és kifelé a pult mögül egy egy és feles vizes palackot is felkapok. A tarisznyám pont akkora mint a könyv így kezembe fogom. Szegény Zorgan csak nézni tudta a közjátékot. Zavartan kipirulva nézek fel rá.*

- Mehetünk? *Kérdem zavartan.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Zorgan Zywin Szomb. 04 Jan. 2014, 21:43

*Hihetetlenül bizsergető az érintése amit még én magam sem tudok hova tenni. Soha senkinél sem éreztem ezt és ez nagyon zavarba ejtő a számomra. Végül zavarodottan veszi el a kezét ám mielőtt rá szólhatnék, hogy ne kérjen bocsánatot és ne szabadkozzon belép Ziwyn úr.*

*Figyelem a kis közjátékot és magamban elmosolyodom és jót derülök rajtuk. Igazán bájos ahogy a főnök szépen kiterelgeti az alkalmazottját. Tia még elpakol majd zavartan néz rám és teszi fel a kérdést. Édes mosolyt varázsolok ajkaimra majd a karomat nyújtom.*

- Igen mehetünk, szabad a karodat? *Nézek kérdőn majd mielőtt választ kapnék oda intek köszönés és még egy köszönömöt is formálok ajkaimmal. Újra Tiára nézek és elmosolyodom.*
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Zorgan Zywin Szomb. 04 Jan. 2014, 21:57

Zorgan Zywin írta:*Hihetetlenül bizsergető az érintése amit még én magam sem tudok hova tenni. Soha senkinél sem éreztem ezt és ez nagyon zavarba ejtő a számomra. Végül zavarodottan veszi el a kezét ám mielőtt rá szólhatnék, hogy ne kérjen bocsánatot és ne szabadkozzon belép Lilith.*

- Üdvözlöm Lilith. *Mondom kedvesen.*

*Figyelem a kis közjátékot és magamban elmosolyodom és jót derülök rajtuk. Igazán bájos ahogy a főnök szépen kiterelgeti az alkalmazottját. Tia még elpakol majd zavartan néz rám és teszi fel a kérdést. Édes mosolyt varázsolok ajkaimra majd a karomat nyújtom.*

- Igen mehetünk, szabad a karodat? *Nézek kérdőn majd mielőtt választ kapnék oda intek köszönés és még egy köszönömöt is formálok ajkaimmal. Újra Tiára nézek és elmosolyodom.*
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Vendég Szomb. 04 Jan. 2014, 22:08

*Hosszan nézek fel Zorganra és ajkamba harapva karolok bele.* -Ez igazán nemes öntől. *Mondom és látom ahogy vissza fordul főnök asszonyomhoz és megrázom a fejem. Elindulunk vele ki, majd az utcán egyenesen a hegyi tó partjára melyből a vízesés indul ki.*

Arrow Sárkány hegyi tó Zorgan Zywin társaságában/

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány város patikája Empty Re: Sárkány város patikája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.