Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sárkány Hegyi tó

Go down

Sárkány Hegyi tó Empty Sárkány Hegyi tó

Témanyitás  Vendég Szomb. 04 Jan. 2014, 22:25

Sárkány Hegyi tó Hdtv-wallpapers-wallpaper-mountain-lake-walkway-hd-desktop-landscape-desktop-background-desktop-backgrounds

/A vízeséssel átellenes oldalról fotózva. A vízesés a képen nem látszódik/

*Az úton megittam az egy és fél literes palack vizet, de azért jó is volt beszélgetni. Ahogy lassan oda érünk a kis mólóhoz elengedve Zorgan karját rohanok oda a vízhez.* -Édes pára! *Szuszanom mosolyogva és nem foglalkozva azzal, hogy éppen ruhába vagyok dobom le a tarisznyámat változom át sárkány alakomba és bele fekszem a langyos vízbe.*

- Ez isteni! Neked is ki kellene próbálnod Zorgan. *Mondom élvezkedve, hogy végre valami hűti a testem.* -Bocsi hogy sárkány alakra váltottam, csak ha emberi alakomban jövök be akkor bizony a karjaidban vihettél volna ki száradni. *Mondom elmosolyodva kedvesen.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány Hegyi tó Empty Re: Sárkány Hegyi tó

Témanyitás  Zorgan Zywin Szomb. 04 Jan. 2014, 22:49

*Elmosolyodom mikor odaszalad a vízhez igazán édes leányzó meg kell hagyni. Amikor sárkányalakba változik át elkuncogom magamat és odasétálok a móló széléhez. Meghallom amit mond és elkuncogom magamat.*

- Szívesen megtettem volna egyáltalán nem lett volna rossz dolog. *Mondom kedves mégis szívdöglesztő mosollyal és leülök a mólóra majd belelógatom a lábamat a vízbe.*

- Ez tényleg kellemes még a magamfajta sárkánynak is. *Szusszanok fel és lehunyom szemeimet. A friss szellő meglebbenti hajamat mire halványan elmosolyodom majd hallom a víz csobogását. Édes dallam amely megnyugtatja idegeimet.*

* Lassan kinyitva szememet nézek rá a lányra és oldalra döntöm fejemet.* - Igazán édes vagy sárkány alakban. *Mondom kedveskedve.*
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány Hegyi tó Empty Re: Sárkány Hegyi tó

Témanyitás  Vendég Szomb. 04 Jan. 2014, 23:25

*Mosolyogva nézek rá és fel kuncogok.* -Ha szeretnéd látni az emberek által sellőnek elkeresztelt alakom akkor válthatok. *Mondom felkuncogva.* -Engem az se érdekel ha a ruhám vizes lesz, mert nehezen fázom meg tényleg ha a legnagyobb mínuszba megyek bele emberi alakban a jeges vízbe. *Mondom majd ajkamba harapva huncutan mosolyodom el, de tervemből kizökkent bókjával.

Sárkány alakomnak köszönhetően nem látszik a vöröslő arcom. A mólóra teszem zavaromban.*

- Köszönöm, de nem hiszem, hogy édes lenne egy hosszú kígyó apró szárnyakkal. *Mondom felemelve a szárnyaimat.* -Repülésben nem hagylak le, de úszásban tuti! *Mondom szélesen elmosolyodva, majd emberi alakra váltva ülök ki mellé a mólóra és az uszonyomat a vízbe lógatom.*

- Sokkal kellemesebb itt a tóparton ez a fülledt meleg. *Szusszantom, majd ránézek. Ismét megjelenik a huncut mosoly az arcomon, majd hirtelen csapok fel az uszonyommal és ezzel beborítva vízzel Zorgant.*

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Sárkány Hegyi tó Empty Re: Sárkány Hegyi tó

Témanyitás  Zorgan Zywin Szomb. 04 Jan. 2014, 23:53

*Felszusszanok és figyelem elbűvölő alakját mosolyáról már nem is beszélve. Leül mellém és felsóhajtok és nyújtózkodom mikor jön a vizes támadás.*

- Szóval így állunk? *Vigyorodom el kajánul és becsusszanva a vízbe lefröcskölöm és arrébb úszom.*

- Kapj el gyönyörű sellőm. *Bugom kissé incselkedve mégis érzéki hanglejtéssel. Újra lefröcskölöm nevetve.*
Zorgan Zywin
Zorgan Zywin

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2013. Nov. 22.

Vissza az elejére Go down

Sárkány Hegyi tó Empty Re: Sárkány Hegyi tó

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.