Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy kellemetlen vacsora (Selestina Saika, Eras Gressil, Geron Aurelius, Geron Lieran)

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Egy kellemetlen vacsora (Selestina Saika, Eras Gressil, Geron Aurelius, Geron Lieran) - Page 3 Empty Re: Egy kellemetlen vacsora (Selestina Saika, Eras Gressil, Geron Aurelius, Geron Lieran)

Témanyitás  Geron Leiran Csüt. 24 Jan. 2013, 20:41


Na nálam meg pont amiatt nyomulnak mert hogy a vezető lánya vagyok. *Mély levegőt vett és Erasra pillantott felhúzott szemöldökkel.* Figyeled mennyire meg jegyezte hogy akkor milyen bugyi volt rajtam? Jobban emlékszik mint én. Na ezért kell óvatosan bánni a férfiakkal. Én amúgy mindig szoknyát hordok. Télen is rövidet. Nem bírom a meleget...

Lehet, hogy pont a képességem miatt vagyok ilyen a meleggel szemben. Télen az ilyen ruhámban pont kellemesen érzem magam. Ilyenkor kora nyáron már meg tudok gyulladni ebben a ruhában. Ha tehetném nyáron csak egy topba és egy nagyon rövid nadrágban lennék... de szeretem a tradicionális öltözékeinket. *Vonta meg a vállát és mély levegőt véve elvette Eras elől a fagylaltos kelyhet és bele kanalazott.* Ilyenkor folyton fagyit csinálok és eszem meg tonna szám.... *Selestina felé pillantott kedvesen.*

Na és te? Hogy bírod a nyarat? Vagy a kora tavaszt?

Geron Leiran
Admin

Hozzászólások száma : 695
Join date : 2013. Jan. 20.
Tartózkodási hely : Őrzők Városa

Vissza az elejére Go down

Egy kellemetlen vacsora (Selestina Saika, Eras Gressil, Geron Aurelius, Geron Lieran) - Page 3 Empty Re: Egy kellemetlen vacsora (Selestina Saika, Eras Gressil, Geron Aurelius, Geron Lieran)

Témanyitás  Eras Gressil Csüt. 24 Jan. 2013, 21:05

Sosem tagadtam. Férfi vagyok...ez van.
*Vonta meg a vállát széles mosollyal ,majd csak nézte őket.*
Hát pedig így sem hordtok túl sok ruhát...mondjuk egy kicsivel kevesebbel is már biztosan tudom ,sok férfinak okoznátok kellemes napot.
*Bólintott jóizűen.*
Eras Gressil
Eras Gressil

Hozzászólások száma : 660
Join date : 2013. Jan. 21.
Tartózkodási hely : Sárkányok városa - Eras rezidencia

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.