Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A sziget kikötője

+4
Eras Gressil
Geron Leiran
Selestina Saika
Admin
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Kedd 18 Feb. 2014, 11:26

*Egy sunyi mosollyal ivott bele az italba mialatt a másikat nézte. Nem is rontotta el annyira, még ha nem is tud róla, legalább így emlékezni fog rá. Az a kis harapás ott fog maradni, egy ideig még biztosan. Megrázta a fejét ártatlan mosollyal, de nem bírta sokáig s hamarosan felnevetett.*
- Felbujtó, mi? Ki más védje a kölyköket ha nem én? ...
*Azzal lerakta a korsót.*
- Mellesleg, egy kis szórakozás nekem is jár! Na nézzenek oda.. *Húzta el kicsit a száját, de nem vette túlontúl magára.* - Még hogy nem tudom? Csak én tudom!....Meg anyám...
*Dünyögte a végére.*

*Lelkesedése egy kicsit megcsappant...az arany, az arany, és előleget kapott de nem akarja elverni. Még nem telt el az éjszaka, így még nem teljesítette a feladatát. Újra meghúzta az italt, úgy tűnt mérlegeli a lehetséges kimeneteleket. Még munka van, nem szabad átesnie a ló tuloldalára.*
- Bocs...de még nem lehet...
*Sóhajtott s fújtatva fonta karba a kezeit. Észrevette ,hogy nem túl messze az öreg csapos jelez neki, így hirtelen állt fel. Valószínűleg kezd az átok halványodni.*
- Pislantanom kell, majd jövök!
*Azzal megcsapkodta a vállát, majd elindult a mosdóhoz s bement is az egyikbe.*

*Odabent csinált pár mágiát, elszórakoztatta magát egy-két kisebbel. Tudta ,hogy fognak sokat segíteni, csak kis időt adnak neki, de itt bent nem tud nagy varázslatokat használni. Amint végzet a tükörnél megnézte magát. Épp időben. Amin újra erősebb vonásai lettek, vissza indult.*
- Hiányoztam?
*Huppant le a helyére.*
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Szer. 19 Feb. 2014, 11:34

Védje? De hát nem volt mitől védeni... * Mormolja, ahogy összeszűkített szemmel méri végig Catet. * Szórakozás? Érdekes szórakozási módjaid vannak egyébként, de ezt mintha már mondtam volna... vagy ha nem is mondtam, akkor elég erősen gondoltam. * Nem kerüli el a figyelmét a dünnyögés, felvonja a szemöldökét. * Meg anyád? Anya pici fiához van szerencsém? Ne vedd sértésnek, nem annak szánom. * Int egyet, mielőtt esetleg a fiatal srác annak venné. *

Még nem? Túl korán van vagy ennyire könnyen tudod, hogy győznék? * Biccent, nem tesz megjegyzést a "magányügyre". Amíg Cat a mosdóban van, addig megissza a maradék sört és eltünteti a még megmaradt morzsákat is a tányérról. Kifizeti az italt, utána visszahuppan az asztalukhoz. *

* Amikor a srác visszatér, hátradől a széken. * Igen... mint disznónak a kés. Neeem, egyébként már majdnem kezdtem kétségbeesni, hogy mi történhetett veled, esetleg lecsúsztál-e a lefolyón...
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Csüt. 20 Feb. 2014, 00:18

Na jól van! Nem lehet mindenki egyforma. Pont jó vagyok úgy ahogyan vagyok. Ennyi, ebbe még belekötnöd is kár.
*Vigyorodott el hosszan ,majd amint anyukáját hozta szóba ,felvonta a szemöldökét s úgy hajolt hozzá közelebb, rátámaszkodva az asztal lapjára.*
Nem. Anya és apa pici gyerekéhez vagy szerencséd. Ritka dolog, szóval jól jegyezd meg a pofikámat. lehet ,hog holnap reggeltől nem fogsz látni többet...vagy egy kis ideig.
*Engedett meg egy sejtelmes vigyort.*

Maradjunk abban ,hogy korán van. Pfff... nem tudod mikre vagyok képes ha igazán akarok valamit!
*Nézte hosszan ,majd felvonta a fejét.*
Inkább szlopálj még egy kicsikét.

Nem olyan nagyok ezek a klotyók ,hogy beleessek..és nem lenne túl higénikus sem. Nem gondolod ?
*Játszott az ujjaival az asztalon ,majd felvonta szemeit a másikra. Ismételten megengedett egy vigyort.*
De annak örülök ,ha hiányoztam~
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Csüt. 20 Feb. 2014, 10:51

Akkor te minek kötsz belém, he? * Teszi fel a kérdést. * Ha nem kezdesz el kötekedni már az elején, akkor nem folytatom... Ilyenkor kívánom, bárcsak mindenkit megrázhatnék, aki elkezd bosszantani... várjunk csak. Téged már megráztalak. * Vigyorodik el szélesen. *
Hmm... szóval ha gonoszkodom veled, akkor kapásból két főnek fogsz beköpni. Megkeresnek és hátrakötik a sarkamat, vagy hallgathatok egy több órás prédikációt arról, hogy az ő kicsikéjüknek nem szabad rosszat mondani?
* Felvonja a szemöldökét. * Nem foglak látni? Szobafogságban leszel, amiért még a végén egy kocsmában találnak meg?

Nagy szavakra, többek között... Hmm? Mit szlopáljak? Üres a korsóm, okostojás. * Vág vissza neki, majd nyújtózik egy nagyot. *

Nekem nem kell bemutatni, hogy mennyire tiszta a retyó egy ilyen helyen... Ha ennyire finnyás vagy, akkor menj a bokorba. Láttam nem messze innen egy csinos kis szömörcét, biztosan hatásos lenne...

Jah, hiányoztál, ráfoghatjuk...
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Pént. 21 Feb. 2014, 09:14

- Azzz tiitok! Engem nem zavar ha rázol!
* Tette az ujját a szája elé mialatt elmagyarázta a másiknak ezt. Vagy nem is magyarázta, hiszen ez titok. Aztán már csak mosolygot az egészen, még hogy ő direkt kötött belé? Ugyan.....naná... Ez volt a feladata. Habár azt nem mondták neki meg ,hogy pontosan hogy is, csak hogy tartsa fel. És sikerült. Láthatóan.
A tiszteletre méltó őrző, majd biztosan honorálja ezt. Még ha most elindulna, sem valószínű ,hogy odaérne.*
- Ne...ennyire gyerekesnek és gyávának ne néz. A szüleim remek emberek és nem tennének semmit. Máshogy neveltek ,mint másokat. Más vér csörgedezik bennem ,mint a legtöbbekben.
*Fonta össze kezeit egy kis morgolódásal.*
- Én sem piszkálom a szüleid....csöves!
*S azzal visszatért az elején lévő szólitásokhoz.*

- Akkor hasonlítunk valamiben.
*Engedett meg egy vigyort, elgondolkodva nézte az üres korsót.*
- Egyre az én vendégem vagy...

- Ohh azok a kedves szavak...hogy egyem a zuzád...
*Sóhajtotta hátradőlve.*
- Szóval...tényleg a szabad ég alatt akarsz aludni?

-Tudtam én!


Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Szer. 26 Feb. 2014, 18:14

Épp ez a baj... azért nem folytatom. Feltöltődtél tőle, ami nekem régen rossz. Gondolj bele, ha erősebben megrázlak, akkor úgy fogsz pattogni ebben a teremben, mint egy labda, ami egészen addig poén, amíg össze nem törsz valamit, amit utána ki kell(ene) fizetned.
* Van valami furcsa Cat viselkedésében, amit nem tud hova tenni... a titokzatosság. Hiába látszik nyíltnak és örökmozgónak, komoly oka lehet, amiért nem válaszol minden nekiszegezett kérdésre. Szeretné tudni a választ, és habár már többször türelemre intette magát gondolatban, egyre inkább fúrja az oldalát. *
Remek emberek... de elég megroppantak lehetnek, ha mellettük is ennyire pörögsz. Nem szívesen lennék a tanárod, mert nem győznéd a körmödre csapkodni egy vonalzóval... Hmm? Más vér csörgedezik az ereidben? Na jó, ez furán hangzott. * Ráncolni kezdi a szemöldökét, majd a korsóban maradt kevéske habra pillant, attól várva a választ. * Melyik fajhoz tartozol? Alakváltónak tűntél első ránézésre, már csak a modorodból ítélve, de kezdek elbizonytalanodni.

Nem kell kétszer mondanod! * Vigyorodik el, majd int, hogy kérnek még egy kört az asztalnál. * Ha ideért a pia, már nincs visszaút, addig gondold meg!

Naná, hogy kint... túl jó az idő és egy ilyen éjszakán elég sok érdekes dolog történhet. Nem szívesen maradnék le róluk, főleg ha ott lehetek a sűrejében. * Felnevet. * Azt mondták, ma sok lesz a hullócsillag. Ha elcsípsz egyet és kívánsz, akkor teljesülni fog... és kívánni akarok valamit, hátha bejön.

Tudtad, tudtad... dehogy tudtad te, csak reménykedtél...
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Csüt. 27 Feb. 2014, 13:33

- Hát ha szeretnéd, akkor kipróbálhatjuk! Persze, előtte tegyél biztosításnak pár aranyat a zsebembe. De igen...valószínüleg jobban pörögnék...talán ezért szeretem a viharokat is...meg a villámlást.... és a harcok... a vérben és izzadtságban fürdőtt nők és férfiak akik az igazukért és az igazságért harcolnak....gyönyörű...
*Ábrándozott túlságosan beleélve egy nagy vigyorral s csak a végén sóhajtott csak fel. Jóleső gondolatok áradtak szét benne. Azzal hirtelen emelte fel a fejét a kártérítésre.*
- Tőlem egy fityinget sem kapnak! Nem mellesleg...én már elmondtam a véleményem ezzel kapcsolatban.
*A feltett kérdések nagy részére hirtelen nem válaszolt, nem volt rá köteles, meg nem is kívánt. Látta ,hogy ezzel felkeltette a másik érdeklődését, amivel együtt, le tudta foglalni, és elsődlegesen most ez volt a dolga.*
- Na..hát szerinted ?
*Kérdezett végül vissza egy mosollyal, de ugyan úgy meghagyva a titokzatosság egy részét.*

- Egy kört...csak!
*Szögezte le ismételten majd várta ,hogy megérkezzen a következő adagjuk.*
~ Ettől még nem lesz bajom.~

- Hullócsillagok?
*Emelte fel, megcsillanó szemeit a másikra.*
- Komolyan? Ezt meg honnan tudod? Általában én értem a csillagképeket....
*Körözött az ujjával a feje felett.*
- De ezt nem vettem észre.
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Hétf. 03 Márc. 2014, 14:05

Vagy inkább betonba öntöm a lábadat, és ezzel jóval előrébb leszünk... csak ne úgy akarj úszóleckéket venni, mert kellemetlen mellékhatásai lesznek. Például légszomj, fojtó érzés, fülzúgás... de csak korlátozott ideig. * A harcok említésére felvonja a szemöldökét, valami, amin nagyjából egyetértenek. * Habár engem nem az izzadt testek vonzanak, csak néhány kiosztott maflás vagy villám, de ettől függetlenül tényleg valami jót említesz. Vagy a láncreakció egy kocsmában, amit egy sanda oldalpillantás indít el... de gondolom ezt nem kell bemutatnom.

Tőlem sem... lévén, hogy nem lapul túl sok ebben az erszényben... Úgyhogy inkább vigyázz a berendezésre. Jó vagyok menekülésben, neked kellene itt maradni padlót suvickolni vagy edényeket vakarászni.

Na hát szerintem? Ha annyira biztos lennék benne, nem teszem fel a kérdést...

* Az italokat rövidesen kihozzák az asztalukhoz, Severin szinte azonnal kap is a kupája után és kortyol belőle egy nagyot. * Bezony. Hallok egyet s mást... Ma Malaia van, és Gaia is ünnepel velünk. Minden évben szokott hullócsillagokat küldeni, idén sem hiszem, hogy másként lenne. Mellesleg... majd mutatok valami érdekeset, amiből könnyen meg tudod állapítani. Egy sötételf hívta fel rá a figyelmemet nem olyan rég... Egész profinak tűnt.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Hétf. 03 Márc. 2014, 21:28

- Fuuuh... nagyon szeretem a humorodat, remélem tudod.
*Forgatta meg a szemeit majd ismételten elvigyorodott s hosszan elgondolkodott. Egy kicsit meglepődött,hogy a másik is előnyben részesíti a harcokat ,majd a kocsmai verekedés felhozatalára elvigyorodott az orra alatt. Nem is tűnt ez az egész olyan rossz ötletnek, sőt! Mintha egy kis kósza gondolat bújt volna meg emiatt a másik fejében, de most még csak sunyin mosollyal jelezte az egészet.*
- Nem ,nem. egyáltalán nem kell bemutatnod. Ismerem ezeket a dolgokat.

*Felnevetett ,majd megdöntötte a fejét.*
- Ne aggódj...én is jó vagyok benne! Nem engem kapnak el először ha erre kerülne a sor. Szóval jobb lesz ha vonszolod a formás hátsódat.
- Ohh...akkor még gondolkozz egy kicsit.

*A saját korsóját pont ugyan olyan hevesen fogja magához ,mint a másik. Felkapja a fejét pár korty után s a másik felé pillant.*
- Malaia ? Mintha hallottam volna róla..de még sosem voltam arra fele...de nem baj, jelenleg a csillaghullás jobban vonz. Szóval arra partneremnek fogadlak!
*Jelentette ki diadalittasan a másik felé mutatva.*
- Kíváncsian várom ,hogy elmagyarázd a dolgokat!
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 3 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.