Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A sziget kikötője

+4
Eras Gressil
Geron Leiran
Selestina Saika
Admin
8 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Hétf. 30 Dec. 2013, 19:52

* Már éppen megszólalna, amikor a kölyök sírva fakad. Ha van olyan helyzet, amit egyáltalán nem tud kezelni, az a gyerekekhez kapcsolódik és sok köze van a picsogáshoz. Érzi, hogy kezd kicsúszni a talaj a lába alól, a szabad kezével megvakarja a tarkóját. * Most... miért is sírsz tulajdonképpen? Nem hiszem, hogy az én mancsomat sajnálod ennyire, a gyalogszőrösnek pedig semmi baja... Sőt, túl virgonc is, ha iyen szempontból nézed. Nézd a szeme csillogását, látod? Élénk. Vidám. Naaaa, ne picsogj, nem esett senkinek baja. Hallod? * Próbálja nyugtatni a kicsit. *

* Lemondóan felsóhajt, átadja a kisállatot a gyereknek és kissé értetlenkedve figyeli a távozásukat. * Nagyszerű... legalább két c-vel. * Mormolja. Kettesben marad a kékesfekete hajú sráccal, akinek tulajdonképpen ezt az egészet köszönheti, így kissé szúrósabb pillantással néz rá. * Ha bácsizol, pisisnek foglak hívni... * Karba teszi a kezét. * Akarom én tudni, hogy miért ücsörögtél valahol a közelemben és találtál ki olyan mesét, hogy bántom a macskát...? * Kérdez rá felvont szemöldökkel, de közben már legyint is, így jelezve, hogy a kérdése javarészt költői volt. *

Na jó, ide figyelj kölyök... Nem vagyok macskaszekáló és nem, nem vonzanak az állatok. Adok én neked mindjárt olyan bénát, hogy... * Morogja kissé ingerültebben, de a pillanatnyi haragja úgy fest, hamar tovább száll. * Jah, tudok a fogadóról... Ácsi. Nem vagyok hajléktalan. Vándor vagyok. A vándor és a hajléktalan között tudod, mi a különbség? Egyszerű. Az utóbbinak van otthona, csak inkább vándorol, mint hogy port törölgessen a porcelánokról. * Végül odafordul a fiatal sráchoz és odanyújtja a kezét. * Severin Zora. Gondolom neked is van neved. A szüleidet hol hagytad? Nyilván nem egyedül kujtorogsz a parton és invitálsz idegeneket a fogadóba...

* Ha a fiú kezet fog vele, akkor enyhén megszorítja az ujjait. A tenyere felfénylik és Catet egy enyhébb áramütés éri. Nem okoz neki sérülést, csak csípő érzést... és pár égnek meredő tincset. * Na, most már kvittek vagyunk. * Vigyorodik el szélesen. * Egyébként minden vágyam egy kiadós vacsora és alanyi jog, hogy villámokat küldhessek azokra, akik bosszantanak... ez a névjegyem, de ritkán indítok vele bemutatkozást.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Hétf. 30 Dec. 2013, 22:09

*Hátrafonja a kezeit s szinte hintázni kezd a lábsarkán. Úgy tűnik egészen jól szórakozik a helyzeten ,mialatt figyeli a távozó gyerekeket. Amikor az őrző rápillant ,észreveszi ,hogy az kissé ideges s ez mély elégedettséggel tölti el. A költői kérdéseire nem válaszol csak szélesen elvigyorodik, titokzatosan. Ráhagyja a találgatást, még nem igazán akar neki mondani semmi konkrétat.
Láthatóan mindig mozog, most is, hogy fel-alá dülöngél.*

*Szórakozottan figyeli a férfit de még nem beszél. Elégé idegesítheti ezzel amúgy is, és láthatóan a másik szereti hallatni a hangját. Szavaira és kissé kioktatására széltében vigyorodik el. Immár válaszol.*
- Tudom mi a különbség...de nagyrészt ugyan az. Vándorolsz de nem vagy az otthonodban, ergo a többi helyen ahol éppen vagy hajléktalanként mész egyik helyről a másikra míg van pénzed.
*Kezét a derekára fonta s felvonta a fejét, kissé fennkölten.*
- Ha meg elfogy a pénzed a szabad ég alatt töltöd az estét ahogyan most is akartad. Ez a hajléktalanság kezdete.....bizony ám.
*Bólogatott bőszen...és elég idegesítően.*

- A szüleim a fogadóban vannak természetesen. Ne nézz le, bőven rendelkezem minden jónak, és rossznak tudásával amiért engem nem bántanak. *nevetett fel s elgondolkodott.* Hát... szoktak Catnek is hívni...de amellett Carl....

*A kisebb áramütés hirtelen érintette, habár előtte megnézte a másik kezét. Mégis belement. A rázás után széles vigyorral s szinte csillogó szemekkel nyújtotta a kezét a pasas felé.*
- Mééég...még kérek. Nagyon duuurva... érzem ,hogy élek... komolyan... még még öreg!
- Ha velem jössz és megrázol megint kapsz egy vacsit...ingyen Very Happy
*Szinte beindult mégjobban a kis rázástól.*
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Csüt. 02 Jan. 2014, 11:19

* A kölyök feltűnően csendben van... és csak hintázik... Már éppen szóvá akarja tenni, hogy mire a nagy hallgatás, illetve a bosszantó némaság, amikor végül megszólal. Severin először felvonja a szemöldökét, majd felnevet. * Mellélőttem, mi? Nem vagy gyerek... legalábbis nem úgy beszélsz. Egyébként... téves. Nem csak addig megyek, amíg a pénzem futja... ha nincs, akkor nemes egyszerűséggel csinálok valamiből. Hallottál már munkáról? * Meg fogadásokról, kártyáról, kockázásról, de javarészt azért mégiscsak munkáról. *

Naaa, most mi van azzal, ha valaki szeret táborozni? Szép, csillagos ég, kellemesen meleg idő... a távolból zeneszó, a tenger friss illata, a talpad alatt ropogó homok. * Mondja ezt feltűnően lelkesedve. * Ez nem hajléktalanság, csak... rajongás! * Nincs pénze a fogadóra, éppen ezért sem akart közelebb ülni. Pedig egy nagy kupa sör nagyon jól esne neki, esetleg egy nagy szelet sült hús. *

Cat... ez illik rád, tipikusan macska alkatod van. Macskajancsi. * Közli nevetve. * Ha a szüleid helyében lennék, akasztanék rád egy pórázt, hogy ne kószálj el túl messzire. Egyébként nincs más, akit bosszanthatnál...? Mondjuk egy dühös gólem, egy falkányi cápa...

* Elkerekedik a szeme a meglepetéstől, majd inkább elhúzza a kezét. * Ne mááár, hogy rajtad ez sem jön be! * Ugyanakkor az ingyen vacsora gondolata már szöget üt a fejében, és a gyomra is azt sugallja, hogy nem is rossz ötlet. Még párszor megrázza a kölyköt, remélhetőleg nem üti ki, és még kaját is kaphat: egyszerűen zseniális! * De nem ugratsz a vacsorával... Egyébként te vagy a második, aki élvezi az áramütést.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Csüt. 02 Jan. 2014, 18:51

*Bőszen bólintott a kérdésre s végre megáll egy helyben.*
- Persze ,hogy hallottam! A szüleim is dolgoztak, ha kell én is dolgozom.
*Tette kezeit a derekára s úgy nézett hosszan rá. Elvigyorodott.*
- Bár ezek után megnézném egyáltalán milyen munkát tudsz csinálni.

- Jah.... rajongás mi ? *Vonta fel szemöldökét s egy széles, cinikus vigyorral fonta össze karjait.*
- Csoró vagy, mi? Azok beszélnek így.
*Nevetett fel.*
- A rajongásnak is van határa..... ki bírja ki állandóan a szabadban? Szörnyű...főleg télen.

- Naaagyon vicces vagy. *nevetett cinikusan.* De ja eltaláltad...ezért hívnak Catnek. Mert..egyszer itt vagyok...egyszer ott. * Mialatt ezt mondta, ténylegesen egyszer a jobb oldalán ,majd a bal oldalán jelent meg. Elég gyorsan.*
- Nyah... még jó ,hogy nem vagy az apám....az lenne a vég, de komolyan!
*Legyintett*
- Ááááhhh nincs. A gólemekkel tegnap végeztem..a cápák meg messze vannak. Tudod a macskák nem szeretik a vizet átlagban. Így most megelégszem egy hajléktalannal.
*Bólogatott hosszan, így adva igazat a szavainak.*

*Szemei csillogásából rá lehetett jönni ,hogy valóban komolyan gondolja amit mond. És valóban...tetszett neki az a kis áramütés amit kapott, sőt, egyszeriben úgy érezte ,hogy feltöltődik. Még jobban ,mint ahogyan van. Megtörölte az orrát egy széles vigyorral, csak azután válaszolt.*
- Ne aggódj, állni szoktam a szavam. *nyújtotta felé a kezét.* Na ? Mi van...csak nem hezitálsz?
*Azzal felvonta a szemöldökét felé*
- Komolyan? Ki a másik?

Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Csüt. 02 Jan. 2014, 22:38

Milyen munkát tudok csinálni? Amit mindenki... Meg ami éppen van és vállalható. Teháááát: nem takarítok latrinákat semmi pénzért. * Féloldalas grimaszra húzza az ajkait, miközben megropogtatja az ujjait, majd megmozgatja a vállát. * Nem vagyok csóró... annyira. Egyébként mi a gond azzal, ha nincs a bőröm alatt is pénz...? Igazából nincs is rá szükség az esetek többségében. * Nem fejti ki bővebben a véleményét róla, habár megvan... Ha kimondaná, csak dacból tenné és nem lenne teljesen igaz. Nehezen ismeri be, hogy igenis csóró, legalábbis jelenleg. * Nem olyan szörnyű, mert a télnek is megvannak a maga szépségei. Építhetsz hóembert, iglut, hócsatázhatsz... Vagy csak hallgatod, ahogy roppannak a lépteid.

* Nem kerüli el a figyelmét Cat fürgesége, és ez még inkább alátámasztja, hogy nem véletlenül nehéz nyomon követnie a hiperaktív egyént. * Kukoricán térdepelnél, mert bosszantasz. Vagy neked kellene takarítanod, lehetnél a fegyverhordozóm legfeljebb. Szerintem egész fényes jövőnek hangzik... * Csipkelődik vele, habár nem gondolja komolyan az utóbb elhangzottakat. Azon kapja magát, hogy a fiatal fiú kifejezetten érdekes társaságnak minősül még azzal együtt is, hogy bosszantja. *

Nem szereted a vizet...? Ez megmagyarázza a szagot. * A nyomaték kedvéért még legyez is párat a kezével. * Tutira végeztél a gólemekkel? Ismerek párat, innen északra tanyáznak és biztosan örülnének egy új bokszzsáknak. Habár... amilyen csenevész vagy, a nézésüktől összeroppannál.

* Felnevet, majd belecsap a srác kezébe. Az ütése nyomán apróbb szikrák pattannak, de nem olyan erősek, mint az előzőek, szinte alig érezhetőek. * Komolyan csak másodiknak futottál be. Az első az alakváltók követe. Elég kifacsart ipse, de biztos hallottál már róla.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Csüt. 02 Jan. 2014, 23:17

*Felsóhajtott azon ahogyan hallgatta. Megcsóválta a fejét.*
- Hát már tudom miért vagy csóró...túlságosan válogatsz! Mellesleg....az arany beszél. Tudod ?
*Érdeklődve lépegetett körülötte s megfigyelte alaposan. Mutatóujját az állához emelte*
- Fura... olyan öreg vagy ,mégsem értesz semmit az életből.
- Jah..és hideg van és minden nedves... *rázkódott meg még a gondolattól is* Nem..kösz. Jobban szeretem a nyarat és az olyan időt ,mint a mostani.

*Felnevetett a férfi szavain. Úgy tűnik eljött a következő fázis ideje. Régen szórakozott bármelyik munkáján is ilyen jól, ezért minden apró pillanatát kiakarta élvezni az ellenfele érzelmei sokaságának. Nem ölt...és ez most jól is jött. Habár azt még mindig nem pontosan értette, miért csak ennyi volt a feladata, ami. Egy kicsit megszadizhatta volna...*
- Heee... ?! Kösz, de inkább máshoz megyek dolgozni. Rossz ajánlat és nem korrekt. Nem tudnál megfizetni!
- Legyél inkább te az én fegyverhordozóm! Hidd el, nem bánnád meg.

*Amikor a szagáról lesz szó, hirtelen felemeli a kezét s valóban megszagolja magát. Nem büdös....akkor tag csak szórakozik vele. Kicsit felvont orral pillantott rá. ~ Visszavágót akarsz? Most komolyan?...jól van....reméljük nem bánod meg..~*
- Mindenki magából indul ki.....
*Kicsit elvörösödött a feje a férfi szavaitól s felvonta a fejét. Már eszébe jutott ,hogy valamilyen mágiát használ, de végül nem tette meg. Uralkodott magán. Felvonta az egyik szemöldökét.*
- Próbáljuk ki és meglátod mi lesz....vén csóró trotty....
~ Nem gond,hogy valószínűleg idősebb vagyok nála...~

- Ahhh...ez gyenge volt.
*Sóhajtott fel ahogyan a kezére pillantott. Alig érzett valamit. Elhúzta a száját, de mivel állta a szavát, ezért el is indult. Kellemetlen ,hogy egy ilyen kis semmilyen érzésért ,most fizethet neki egy komplett vacsorát.... No mindegy. Vissza pillantott már* Jössz már ?
- Ehh... nem..még nem hallottam róla. Fura fazon, azt mondod ? Legalább annyira,mint te?

Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Pént. 03 Jan. 2014, 10:23

Miért, te simán mennél egy kocsma mellékhelyiségét takarítani? Ez megmagyarázza a szagot... * Kekeckedik tovább vele. * Hmm? Semmit nem tudok életről? Honnan veszed? Lehet, hogy éppen azért vagyok ilyen, mert éppen eleget tudok ahhoz, hogy ne vegyek mindent olyan komolyan... vagy éppen ne pazaroljam az időmet azzal, hogy egy kandalló előtt ücsörögjek, inkább keresek magamnak kalandot. Mellesleg... öreg a bütyök a kis lábujjadon.

* Beleborzol Cat hajába, ha a korábbi áramütés nem lett volna elég. * Pedig a hideg időnek is bőven van előnye... Mindenki nyitottabb egy ölelésre. Ott van a karácsony, amikor énekek töltik meg a levegőt, a többség díszít, készülődik... Még mindig több érv szól mellette, mint ellene. Mondjuk a nyár sem rossz... Szentjánosbogarak világítanak és írnak le a levegőben cifra köröket, meleg nyári fuvallatok cirógatnak, lehet fürdeni a tengerben... Viszont a kánikulában a köpenyek nem a barátaink, és ez viszont elég erős ok ellene.

Szóval legyek a fegyverhordozód? Miért, nem bírod el egyedül? * Kezdi egy kicsit nyeregben érezni magát, mert látja, hogy Catet is valamilyen szinten bosszantják a megjegyzései. * Hékás, nem magamból indultam ki, te mondtad, hogy nem szereted a vizet, koszi.

* A következő megjegyzésre kicsit elhúzza a száját. * Vén trotty? Ez kérlek itt izom, egyik része sem éppen trotty. * Feszíti be a karját játékosan. A csórót nem tagadja. * Ne csüggedj, kapsz még... de ha megáll a szíved a két erősebb ütés miatt, akkor nem tudlak felkaparni. Nem zsánerem a fehér mágia, szóval... igencsak benéznéd. Mellesleg nem örülnék, ha felkerülne a lapomra, hogy "gyerekgyilkos". Ha később is ragaszkodsz hozzá, akkor lesokkollak örömmel.

* Elindul Cat mellett, csábítja a vacsora gondolata, habár ha úgy hozza a helyzet, akkor nem feltétlenül fogja engedni fizetni. Majd meglátja, mekkora tarsolyt cipel magával. *
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Pént. 03 Jan. 2014, 20:29

- Nem.... nekem van jogom válogatni, így azt vállalom el ami igazán kell, vagy akarok. Ebből fakadóan sosem vagyok leégve úgy ,mint egyesek.
*Pillantott még vissza rá ,úgy hallgatta. Nem mondott neki túlságosan sokat...a szavai végén csak elvigyorodott. megmozgatta a csizmáját.*
- Nem hiszem ,hogy látod .... Szóval nem jött be.

*Meglepődik azon ,hogy a hajához érnek. Láthatóan felvonja a szemöldökét ,majd saját hajába kap s azt próbálja "helyrehozni". *
- Nincs mancs!
*Jelenti ki hirtelen ,majd kezével kacsacsőrt alkot, s amint a férfi nem figyel, ünnepélyesen járatja a kacsa csőrt legalább annyira, mint ahogyan a másik beszél.*
- Nem tudom hol éltél eddig.... de lehet csak túlontúl romantikus vagy...nem gondolod?
*Igazgatta meg a fülét, majd megvakarta annak tövét.*
- Ki akar köpenybe öltözni nyáron ? Jó persze....a föld alatt élők, de akkor is. Ez még nem ok ellene.

- Mindegyik jó helyen van. Itt nálam.
~ Persze azt nem mondom meg ,hogy konkrétan hol.~
*Jelenti ki, ahogyan rápillant mialatt mellette megy. Megforgatja a szemeit, de pontosan tudja ,hogy a másik csak szórakozik. Felnevet.*
- Szeretek fürdeni! Nagyon is, csak a nagy vizeket nem szeretem. Tudod... t-e-n-g-e-r.... satöbbi.

- Fuuuhh.... .... *úgy tűnt egy pillanatig megcsillan a szeme ,majd megemelte a saját karját.*
- Láttam nagyobbat is ,mint a tied. Épp csak egy kicsivel jobb az enyémnél. Látod ?
*Nevetett fel egy kicsit. Mégis csak szórakoztató volt ez a meló. Egy pillanatra megilletődött ahogyan lépet. Érezte ,hogy átka kezd fogyni.... talán megint mágiát kellene használnia mielőtt vissza alakul. Kellemetlen lenne . Nagyon is. *
- Nem hiszem ,hogy bármi bajom lenne, de köszönöm szépen az aggodalmad. Nagy kölyök vagyok, láthatod.
*Csapta háton, de széltében vigyorodott el.*
- Ugyan..szerintem az aktádban még az is gyöngy betűkkel lenne beleírva!

*Hamar elérnek oda. Felmutat az épületre ,majd még rápillant.*
- Na... ugye nem vagy válogatós ?
*Vigyorodik el hosszan.*
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Vas. 05 Jan. 2014, 08:18

Van jogod válogatni? És milyen jog köt a válogatáshoz? Látsz itt olyat, aki le van égve? * Teszi fel egymás után a kérdéseket, közben próbálja elterelni a gondolatait arról, hogy mennyire bosszantó, amikor az orra alá dörgölik azt a laposabb erszényt, ami az oldalán fityeg. Megvakarja a tarkóját és enyhén oldalra biccenti a fejét. * Nem hiszed, hogy látom... tehát meg sem próbálod tagadni, ergó van egy öreg bütyök a lábadon. Próbáltad már néha beáztatni? Vagy ecetes borogatás...

* Elhúzza a kezét, majd a mellkasához szorítja, mintha komoly sérülést szenvedett volna. Elkámpicsorodva néz Catre, egyértelműen csak játszik. * Nem is mondtad, hogy igazából nem egy gyámoltalan kiscica vagy, hanem egy... egy... macskadémon! Jó, hogy le nem rágod a kezem tőből!

Hát... még nem mondták, hogy romantikus lennék. Csak szeretem a telet, naná, hogy nem engedem csak úgy leszólni. Kellett valami jó érv mellette. * Homlokon pöcköli a fiatal srácot. * Ezt a kacsacsőrért... * Dünnyögi sötétebb pillantással. * Ki akar köpenyt? Mindenki. A köpeny jó dolog! Stílusos, időtálló és tekintélyt parancsoló. Gondolj bele: a legtöbb mágus köpenyt visel, és a mágia használókba nem éppen jó ötlet belekötni. Tehát: aki köpenyes, az gyanús, innentől kezdve óvatosabban bánunk velük.

Persze, most már nem magyarázod ki... Mikor is fürödtél utoljára? Azért ünnepnapokon ráveszed magad? Te vagy a család büdös gyereke? Szerintem ha valaki egyszer alaposan átsuvickolna, megtalálnád az elveszettnek hitt piros pulóvered és az atlétádat is. Vagy lehet egy komplett szőrme bundát.

Nem látok itt nagy kölyköt, csak egy kis porba fingót... Alig látszol ki a gazból, törpördög. Már egy ideje attól tartok, hogy felhúzod magad valamin és a végén a bokámba harapsz. * Enyhén összeszűkíti a szemét, mintha kissé finomabbak lennének a szószátyár mitugrász vonásai, persze lehet, hogy csak a fény változása teszi. *

Amikor legutoljára itt szálltam meg, akkor még a csótányoknak is bolhái voltak... szóval mondhatjuk úgyis, hogy nem vagyok éppen finnyás. Ettől függetlenül azért a cipőfűző levest kihagyom, vagy a zokni kompótot... és lehetőleg ne vedd a csizmádat sem az asztal közelében.

Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Vas. 05 Jan. 2014, 20:14

- Ezt most komolyan kérdezed ? Látszik ,hogy csak felszínesen ismered az embereket.
* Azzal egy könnyed mozdulattal kezdett mutogatni mások felé. Persze nem túl feltűnően. Mindegyikhez oda fűzött pár mondatott, ami, nagyrészt utána be is jött ,ha tovább nézték az illetőt. A végén már szétette a kezeit.*
- Persze, ez azért is lehet ,mert ismerem őket egy ideje nem... ? Vagy csak figyelek... ki tudja ?!
*Vigyorodott el hosszan ,majd hátra vonta a kezeit s úgy lépkedett szórakozottan előre. Az utolsó szavairaelhúzta a száját.*
- Mondom ,hogy nincs...te tuskó! Pfff...
*Vonta el a szemeit.*

- Héé, kannibál nem vagyok!
*Nevetett fel*
- A húst szeretem, de azt is megválogatom ,hogy melyiket. Mondjuk bárányt nem eszek... azt semmiféleképp, nem szeretem. Szóval nem...a karodat nem eszem meg tőből, mert nem ízlene....de a macskadémonban benne vagyok.
*Elvigyorodott hosszan és sejtelmesen.*
- Szóóóval reszkess!

- Naaa... *morogta ahogyan a homlokára emelte a kezét ,majd úgy nézett rá. Halk sóhajjal hallgatta.*
- Ha meleg akkor minek hordják ? Egy a divat és egy a kényelem....tök fárasztó az a dolog amiről beszélsz..
De jó... ezt megjegyzem azért.
*Azzal hosszan megnézte*
- Rajtad nem nagyon van...nem volt rá pénzed, vagy egyszerűen nem tudsz más trükköt a rázáson kívül?
~ Jobb ha több mindent tudok meg róla...~

*Lehunyta szemeit kicsit s úgy tűnt egy pillanatig ,hogy türtőzteti magát, majd a bundás résznél kinyitotta hirtelen a szemeit s hosszan nézett maga elé.* ~ Nem tudhat róla!!~
- Nem vagyok bundás!
*Jelentette ki azzal rávonta a tekintetét a következő mondatain azonban elgondolkodott s így megmutatta fogait is. Mintha kicsit vicsorított volna.*
- Még meggondolom...nem is olyan rossz ötlet....

- Mennyire válogatós vagy! Komolyan mondom, nem lesz ilyesmi!
*Jelentette ki, azzal maga mögé emelte a kezét s míg nem figyelt egy kis szelet gerjesztett. Azután megérezte ,hogy most kapott egy kis időt. Amint odaértek benyitott ,majd míg előre engedte az őrzőt, mutogatott mögötte ,hogy az ne vegye észre. Egy nagy B-t formált a kezéből, jelezve a hely vezetőjének ,hogy most ő kicsoda, micsoda.*

Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Kedd 07 Jan. 2014, 18:27

Szerinted? Úgy nézek ki, mint aki viccelődik folyamatosan? * Igen. *
* Érdeklődve figyeli a magyarázatokat és az elhaladó népeket. Enyhén oldalra biccenti a fejét, Cat beszédét érdekesnek találja, nem csak az emberekről mond dolgokat, hanem ezzel együtt magáról is. Severin most már biztosra veheti, hogy a fiatal srác nagyon jó megfigyelő. Olyan dolgokat vesz észre, amiket ő nem feltétlenül észlelne, vagy éppen szúrna szemet az ok-okozati összefüggés. * Hmm, érdekes ismerőseid lennének, ha ezeket a fazonokat egytől egyig pajtinak tartod.

Tuskó? Nem vagyok én tuskó... fáj az őszinteség? Pusztán aggódom miattad, és a bütyköd miatt, nehogy depressziós legyen. * Felnevet. * Még szerencse. Ha túl nyers marad, akkor bégetnél itt nekem, azt pedig tudnám nélkülözni. A karomért kár lenne, már egészen megszoktam, hogy itt van velem. Egész ragaszkodó, pár száz éve idenőtt, nem szívesen válnék meg tőle. Látod? Szeret engem.

Te leszel a híres és gonosz macskadémon... Na várj, akkor inkább hírhedt, mint híres. Szoktál dorombolni is vagy mindenkire csak fújsz, pukkancs?

Mert kényelmes... attól, hogy nyáron meleg, még lehet kényelmes. Kellőképpen stílusos, jó az anyaga, olyan ruhadarab, amitől nem szívesen válnál meg egy kis időjárás változás miatt. Gondolj bele: csak azért nem borotváltatod kopaszra a fejed, mert melegíti a tarkódat a haj. Hmm? Tudok-e más trükköt? Miért árulnám el? Nem egy kölyöknek fogok bizonyítani, ha bizonyítani akarok, plusz: oda lenne a meglepetés.

* Elsőnek lép be a fogadóba, nem pillant hátra a kölyökre, tudja, hogy úgy sem maradna le a nyomából. Arra nem is gondol, hogy mi történhet a háta mögött. * Ha már a vacsoránál tartunk, mire hívsz meg pontosan?
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Szer. 08 Jan. 2014, 21:21

*Hosszan megnézte, mialatt eltöprengett a kérdésén. Látszott ,hogy tényleg úgy tesz ,mint aki ezt komolyan gondolja. Végül rábólintott.*
- Jah...azon felül ,hogy elégé le vagy égve, igen..úgy vélem nagyon sokszor hülyéskedsz.
*Vigyorodott el a végén.*
- Persze nem biztos ,hogy mindig jókor.
*Felvonja a szemöldökét ,majd hosszan tekint rá.*
- Na... nem hiszed el ,hogy a pajtijaim ?

- De attól még tuskó vagy! Nem ismersz régóta, nem kell ,hogy aggódj miattam! Megvoltam nélküle eddig is!
*Bólintott ,majd még rápillantott.*
- Mellesleg....nincs is okod rá...szóval ne próbálkozz....úgysem menne.
*Legyintett.*
- Nem szeret, csak jelenleg nem tud tökéletesebb áldozatot.
*Nevetett fel*
- Így megfelelsz neki...miiilyen kááááár.

- Hoooh... híres vagy hírhedt! Mindkettőben benne vagyok! De a gonosz az nem... gonosz nem vagyok ,csak eleven. Egy gyerekre ritkán mondják ,hogy gonosz!
* Bólintott rá ,mert így is gondolta. Szavaira furán nézett rá.*
- Fúúj.... akkor a fiúkat szereted ? Uhhh öregem...bocs, de elégé mellényúltál...Nem dorombolok és pöcsösöknek....
~ Legalábbis ebben az alakban biztosan.~

- Igazad lehet....de nekem akkor sem tetszik.
*Vont vállat egy sóhajjal ,majd tarkójára emeli a kezeit s hosszan nézi az eget mialatt megy. Elgondolkozik a dolgokon.*
- Értem... mondták már,hogy ünneprontó vagy ?

- Ehh ? Valami húsra ,meg egy italra. De nem engedem ,hogy felzabáld az egésze pénzemet.....
*Sóhajtotta , azzal előre sietett és átölelte a pasast aki vette az adást.*
- A legjobbat úram!
*Nevetett fel ,de még oda sugta a másiknak*
- Azért ne túl drágát ha lehet.....
- Rendben...szóval, köszöntöm itt úram. Mit adhatok ?
*Vigyorodott el*



Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Pént. 17 Jan. 2014, 07:49

Pedig mindig jókor hülyéskedek... Érzékem van hozzá. * Felnevet. * Kevés olyan helyzet van, amit feltétlenül komolyan kellene venni, szóval... Na jó, mondjuk a temetés. A többin inkább ünneplünk, mint hogy gyászoljunk és itt most nem akarok belemenni a morbidabb eshetőségekbe.

*Megrázza a fejét. * De nem ám... Nem tudlak elképzelni, ahogy leülsz kanasztázni az öregekkel vagy fánkokat sütsz annak a kövér pacáknak. Azt már inkább, hogy próbálsz belesni annak az elfnek a szoknyája alá, csak akkor meg kérdés, hogy miért éppen velem lógsz ahelyett, hogy őket követnéd.

*Karba teszi a kezét és felvonja a szemöldökét. * Na jó, kölyök, eddig csak gondolkoztam rajta, hogy elkaplak és belecsavarlak a betonba, mint egy cigarettacsikket, de most már komolyan latolgatom. Nem én öltözök kettőnk közül úgy, mintha naaaagyon melege lenne. * Elégedetten elvigyorodik, mert reméli, hogy ezzel legalább egy találatot bevisz. *

Nem, még nem mondták... ami azt illeti, éppen az ellenkezőjét tartják rólam... * Felsóhajt. * És kihagyom az erdőelfek egyik legnagyobb ünnepségét. * Nem mondja ki, de azért, mert el akarja kerülni a többi nemzetség fejeseit, főként az őrzőket, mert akkor sok-sok kellemetlen magyarázatot kellene adnia, legalábbis nagy valószínűséggel. Vissza akar menni, csak... még azt nem tudja, hogyan tegye és mikor. Egyszerűen besétálni túlzás lenne, de ebben a témában egyáltalán nem biztos a dolgában. *

'Napot! * Köszön a tulajnak, majd végül bevárja a meghívóját és vele együtt ül le az egyik asztalhoz. Szélesen elvigyorodik mielőtt kimondaná a rendelését, szándékosan próbálja húzni Catet. * Legyeeeeen... hmmm, egy... nagy adag... szotyi és szelet sült hús kenyérrel. * Mondja ki nevetve az egyszerű fogást, ami a legolcsóbbak közé tartozik. *
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Szomb. 18 Jan. 2014, 17:47

*A Morbid dolgokra szélesen vigyorodott el és már bele is ment volna a beszélgetés folytatásába ,ha a másik ki nem jelentette volna, hogy nem kíván részt venni egy hasonló témában. Halk sóhajjal forgatta meg a szemeit. Úgy tűnik ma kimarad belőle.*

*Karba fonja a kezeit. Azért megfogta most ezzel a kérdéssel, habár nem esik nehezére hárítani. Igyekszik.*
- Na...ez nem szép dolog tőled. Úgy gondolkozol ,mint az ÁTLAG!
*A végét szándékosan hangsúlyozta ki.*
- Valamit feltételezel, de nem tudod igaz e.
*Vigyorodott el ,majd elhúzta a szája előzz az ujjait.*
- És nem is fogod megtudni...még. <:3

*Tetette a döbbenetet, habár elégé hihetően ült ki az arcára. Nagy szemekkel nézte hosszan.*
- Komolyan ,csak gondolkodtál rajta ? Csodálkoztam is ,hogy még mindig bírod! Az átlag nem bírja ilyen sokáig. *Felnevetett.* De azért ne gondold ,hogy nagyon sokat emelkedtél volna a szememben!
- Ahh ? *érdeklődve nézett végig a férfin ,majd magán. Elvigyorodott és ejtett egy csinos kis csipő és hasmozgást.*
- Erre gondolsz? Bocs...de ami jó, azt meg kell mutatni..nem gondolod ?
*Száz wattos vigyorral figyelte a reakciókat ,majd felé mutatta a hasát.*
- Edzek is sokat miatta...meg akarod fogni ? Hidd el..jobb ,mint a te petyhüdt pocakod! Természetesen, csak azért nézheted és foghatod meg, hogy tud a különbséget!

*Értetlenül nézi hosszan és felvonja a szemöldökét. Most már tudta miért is akarták ,hogy tartsa fel egy kicsit jobban.*
- nem biztos ,hogy olyan jó lesz. Mellesleg, nem nézel ki olyannak aki oda való lenne. Inkább örülj ,hogy megosztom veled a drága időmet!

*Miután intett párat az ismerősnek, a másik után ment és leült hozzá az asztalhoz. Ránézett a menüre, habár már fejből tudta ,hogy mi mennyi, és milyen. Zavartan vigyorodott el a menülap mögött, arra gondolva, hogy tényleg minden pénzét felzabálják most. Na nem baj...majd szerezz még!
De akkor is....a drágaságaim...az arany..az arany!
Halk sóhajjal pillantott maga elé ,majd lepetten hirtelen fel mialatt lecsapta a menüt.*
- Mi? Ennyit kérsz?
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Hétf. 20 Jan. 2014, 16:22

A kérdés, hogy ki mit tekint átlagnak... Szerintem nincs igazán átlag, mindenki különleges a maga módján, csak éppen más-más területeken mutatkozik meg. Persze, ilyenkor szoktak előrukkolni azzal a dumával, hogy a "szépség belülről fakad" dumát is csak a csúnyák hajtják... * Megvonja a vállát. * Na, mára éppen elég dózist kaptál a Sev-féle filozófiából.

*Felpillant a plafon felé, majd lemondóan felsóhajt. * Adja ég, hogy soha ne is tudjam meg a részleteket. * A kérdésre és az érdeklődő tekintetre először csak egy féloldalas mosollyal válaszol. * Lehet, hogy én pont ebben nem tartozom az átlaghoz... Látod? Éppen erről beszéltem. Egyébként nem olyan vészes, csak vénásan kellene szednem a kávét, hogy tudjalak követni mindenben... Egy kicsit gyorsan váltasz a témák között, kellett pár perc, mire hozzászoktam.

* Eltakarja a szemét. * Huu, olyat láttam, amit nem kellett volna... Azaz csak majdnem. Ha nem kapcsolok időben, még a végén kiégne a retinám. A szemeeeem! * Mondja drámaian, de közben felnevet. * Fogja meg a hóhér, nem fogok izomversenyt tartani egy kölyökkel ilyenkor egy forgalmas helyen...

Annak örülök, hogy nem unatkozom... még akkor is, ha épp egy ilyen bosszantó egyén talált meg, mint te... A drága idődet? Képzelem, mennyire drága...

* Nem számít rá, hogy Cat ennyire meglepődik a választásán, így jóízűen felkacag rajta. * Huuu, ez a fej... minden pénzt megért. Már csak egy fotó kellett volna róla és teljes a mai napom. Mire számítottál, kölyök? Meghívtál, de nem élek vissza vele... viszont piszok jól esett húzni. Azt azért mellékesen elárulhatnád, hogy milyen idős vagy... * Nem mondja ki, de ez alapján dönti majd el, hogy a tarsolyában megmaradt vésztartalékból fizeti-e az ételt vagy tényleg ráhagyja az újdonsült, hiperaktív ismerősére. *
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Hétf. 20 Jan. 2014, 21:11

*A férfi filozófiája alatt megforgatta a szemeit, majd még egy kis kacsacsőrt csinált, azzal cukkolva ki a másikat. Jelenleg nem igazán egyezett kettőjük gondolata az élettel szemben, de hát nem is várt mást. Nem is az volt a feladata most ,hogy a teljesen megértse, hanem kicsit megnehezítse az életét és lefoglalja a mai napját. Sok-sok aranyért. Habár a másik még beszélt, halk sóhajjal, s széles mosollyal gondolt az összegre, habár a másik nyilván hihette, hogy annak szavai miatt jelent meg ez a reakció.*

- Ohh sok jórol maradsz le! *nevetett fel hosszan.*
- Szóval azt akarod ,hogy lelassuljak ? Váááágggoooom.... íííígggy jóóóóó leeessszzzz ?
* Úgy csinálta ,mintha teljesen lelassult volna, majd felnevetett és újra ugyan olyan lett ,mint azelőtt. *
- Már bocsáss meg ,hogy ilyen gyors vagyok...de hát az életem is ilyen! Gyors, nem állhatok meg! Inkább tényleg kávézz be.....*majd elgondolkodott egy ideig.* Na jó...nem, inkább maradj ilyen lassú.

*Nevetett a másik szavain, de csak újra megingatta a hasát.*
- Még beszéltetni is tudom : D Érdekel ?
- Ugyan már...nem olyan nagy szégyen, ha ennyi idősen nem vagy a legjobb formádban! Előszokott fordulni.

- Nagyon drága.. *bólintott ebbe egyetértően, de a végén szélesen vigyorodott el,még akkor is, mialatt karba fonta a kezeit.*
- Bosszantó, mi? Nem baj...legalább tudom ,hogy állsz most velem.

*Az arcára olyan vonás ül ki ami nagyon ritka. Egy ideig csak nézi, mintha nem fogta volna fel a dolgokat, majd picit megrándult a szája széle mialatt nézte hosszan. Halkan felsóhajtott, majd félre pillantott.*
- Pffff..... örülök ,hogy örömet szerezhettem neked.....pfff...
- Mire számítottam ?
*Érdeklődve emelte rá a pillantását.*
- Hát...arra számítottam ,hogy kicsit többet eszel, de nekem jó!
- Milyen idős ? *itt ő is elgondolkodik ,hogy vajon mit is mondjon. Hümmögött egy kicsit ,majd kitámasztotta a fejét.*
- Hm...miért érdekel?
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Kedd 21 Jan. 2014, 14:19

* Behunyja a szemét, így erőltet magára nyugalmat, hogy tényleg ne csapjon oda a bosszantó kölyöknek. Amikor kinyitja a szemét, felnevet és egy hirtelen ötlettől vezérelve elkapja Catet. Az egyik karjával leszorítja a fejét a hónaljához, míg a másik kezével egy barackot nyom a fejére. * Adok én neked mindjárt olyat... Több tiszteletet, ha idősebbekkel beszélsz, még ha nem is vagyok bácsi korban. Neveletlen kölke... * Viccelődik vele, végül elengedi. * Hiába nézel rám ilyen gyilkos tekintettel, minél jobban bosszantasz, annál több barackot fogsz kapni a burádra...

Azért ennyire ne lassulj be... ez már túl lassú. Így kicsit olyan a hangod, mintha víz alatt beszélnél. Hobbi-bálna lettél? * Felvonja a szemöldökét. * Gyors az életed? Két végén égeted a gyertyát? Néha próbálj meg lassítani, nagyon érdekes dolgokat láthatsz... Például futóbolondokat.

Ne! Meg ne mutasd még egyszer! Gaia mentsen meg tőle, túl értékes a látásom... Vakon nem lenne ilyen sikeres a karrierem... Gondolj bele. Nem téged ráználak meg egy villámmal, hanem mondjuk a mögötted ülő tagbaszakadt pacákot. Ő felkapná rajta a vizet és neked keverne le egy hatalmasat, mert egy vak őrzőre nem gyanakszik. Tehát nem éri meg próbálkoznod. Mijjaz, hogy nem vagyok a legjobb formámban? Dehogynem! Én mindig a legjobb formámban vagyok... Inkább csak azért piszkálódsz, mert tudod, hogy simán lenyomnálak.

* Érdeklődve figyeli az érzések széles skáláját Cat arcán, tart egy kis szünetet, mielőtt ismét megjegyzést tenne rá. * Szóval olyan szívtelennek nézek ki? meghagyom inkább neked a finomabb falatot, te még fejlődésben lévő szervezet vagy.

Csak kíváncsi vagyok... Egy gyereket mégsem fogok meghívni egy korsó sörre vagy egy italra, szóval... várom a választ. Egyébként nem éri meg hazudnod, ha rájövök, nagyon kikapsz.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Szer. 22 Jan. 2014, 00:06

*Az őrző tette hirtelen éri és meg is lepődik rajta. Annyira nem erős hirtelenjében ,hogy lehámozza magáról a kezeket. A baracknál szabályosan összeszűkültek a szemei ,mialatt halkan felszisszent kicsit és ösztönösen szabadulni próbált. Testének hátsó fele egészen benne volt ebben az egészben, de hiába rúg-kapált. Úgy tűnt. *
- Wáááh fejezd ,be mert kinyomod az agyam!
*Kiáltott kicsit fel. Már megfogalmazta magában ,hogy ezért pótdíjazást fog kérni!
Amint elengedte kis lépés távolságot tartott meg s gyilkos tekintettel nézett rá. Szinte bevágta a durcát. Nem szerette ha felé kerekedett valaki. *
- Na majd azt meglátjuk!

Hobbi-bálna ?
*Nézett rá kicsit értetlenül ,mert nem igazán értette ,hogy a másik miről beszélt. *Jah...aha..persze.... *egyezett bele ,kicsit félrehúzva a száját, azzal felnevetett a szavain.* Ugyan én így ilyen gyors élettel is sok mindent látok! Néha többet is mint kellene, és ne aggódj..... *mélyet sóhajtott egy enyhe mosollyal, ám az szinte száz wattos volt.*
- Így is szoktam futóbolondokkal találkozni. *mialatt mondta, jelzés szerűen a másik vállára helyezte a kezét.*

- Chh....kis finnyás!
*Vigyorodott el, de nem merült jobban bele a dologba. Még egyszer magának ránézett, habár ő már elég sokszor látta a saját hasát. Így is, úgy is.*
- Pedig tényleg nem rossz, bármit is mondasz. Ennyi vakságot még nem okoz....
*Azzal megtáncoltatta a kisebb kockákat, mintha beszéltetné a hasát.*

*Felsóhajtott s karba fonta a kezeit. Ennyit lassan az inkognitóról.*
- Kikapok? Ugyan már..... *rázta meg a fejét.* Mondjuk úgy, hogy nemrég töltöttem be a felnőttkort.... még...a kettő között vagyok....



Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Szer. 22 Jan. 2014, 11:33

Az agyad? Na, az a veszély nem fenyeget, nyugodtan elhiheted... Sok kobakot láttam már, de az ott kifejezetten üres. * Piszkálódik vele, habár a kölyökhöz vágott sértései negyedét sem gondolja komolyan. Attól független, hogy Cat bosszantja, valamilyen szinten élvezi is a társaságát. Jól szórakozik ezen a csatározáson, ritkán talál ilyen vicces beszélgetőtársat. *

* Catre sandít. * Láttál te engem futni? Ellentétben veled, én inkább mellőzöm, ha nem muszáj. A futkározást azokra hagyom, akik versenyezni akarnak a futóbolond címért. * Vág vissza, közben átkarolja a vállánál, így mutatva felé szimpátiát. *

* Habár nem volt kíváncsi arra a beszéltetésre, nem tudja teljesen figyelmen kívül hagyni. * Azért nem fogom levenni a köpenyemet, hogy visszavágja és előadjak egy balladát hasizomból.

* Csendben marad, amíg a lehetőségeket latolgatja, majd végül bólint. * Jah, akkor te fizeted a kaját... Az italt én állom, de nem a legdrágábbat választani, mert orrba váglak kifelé menet... vagy itt hagylak mosogatni. * Időközben a fogadó pultosa odalép az asztalhoz és leteszi elé a friss sült húst. Az illata miatt megkordul a gyomra, nagyon ínycsiklandónak hat. * Nem várlak meg... * Mormolja, mert szinte azonnal nagyot harap az ételből. * Ühm, olyan finom, mint amennyire emlékeztem rá.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Szer. 22 Jan. 2014, 20:04

*A sértésre, megrándul a jobb szeme s hirtelen rúgja sípcsonton a férfit, mialatt kicsit elvigyorodik.*
- Remélem azért ez fájt!
*Gyerekes megoldás lehet.... de nagyon jól esett! -gondolta azzal egy mosolyt engedett meg.*

*Az, hogy az őrző folyamatosan vissza passzolja a labdákat, egy nagy adaggal elégedettséggel és kihívassál töltötte el. Kevés volt eddig az olyan munkája, ahol ennyire értelmes emberrel találkozhatott.*
- Ohh igen...igazad van. *bökött előre* Ő ott tényleg olyan ,mint egy futóbolond.
*Veregette meg a férfi kezét ami most a vállán volt.*
- Mellesleg, meg is látszik rajtad ,hogy punnyadsz! Bár..ezt már megbeszéltük!

*Felnevetett a szavain, s az asztalra csapott kicsit.*
- Nem is kell... biztos vagyok benne ,hogy maradandó károsodást okozna mindenki másnak aki itt ül körülöttünk.
*Vigyorodott el, azzal kényelmesen elülte magát.*

*Látta ,hogy a férfi jóízűen kezd inni. Észrevette, hogy valószínűleg elég régen ehetett valami finomat. Felsóhajtott. Na jó..most kivételesen megvendégeli ezt a marhát. Halvány mosollyal figyelte ahogyan enni kezdett. Legyintett.*
- Ugyan...egyél csak. Majd lassan jön az enyém is.
*Azzal nem kellet sokat várnia, már jött is. Nyugodtan kezdett enni, nagyon is ízletesnek találta.*
- Wahahaha... inni? Remek. *vigyorodott el.* Egy kis vajas sört elfogadnék..az nem vészes árban sem.
*Pillantott rá.*
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Pént. 24 Jan. 2014, 10:42

* A rúgás telibe találja az érzékeny pontot a lábán, ami miatt felszisszen. Felhúzza a lábát, dörzsölgetni kezdi a sajgó csontot. * Auuu, auu, auuu... Megállj, ezt még kamatostul visszakapod, addig éljek is... Fene, de pontosan célzol... Auu... ez nagyon telibe ment. Eskü, visszakapod... * Mormolja. *

Mindenre van válaszod, mi? Legyen... Ha harc, hát legyen harc. * Széles, kissé ragadozószerű mosollyal közli ezt, majd hirtelen mozdulattal pöcköli homlokon Catet, miközben az ujjain apró szikrák villannak meg. * Nem punnyadok... ha punnyadnék, akkor nem vándorolnék, hanem otthon ücsörögnék a kandalló mellett és muffinokat ennék. Vagy a hasam leérne a bokámig... viszont még messze nem ott van.

Maradandó károsodást az okozott, ahogy az előbb a hasadat villogtattad. Szörnyű látvány volt, sosem fog kitörlődni az emlékezetemből a sokk miatt. Érzem, ahogy belülről felőröl a nyomás, nem bírom tovább! * Fakad ki drámaian, de felnevet rajta. * Egyébként ezt mindenkivel eljátszod, akivel találkozol, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

* Amikor megérkezik a fiatal srác adagja, érdeklődve figyeli. * Nem rossz választás az sem... Jó étvágyat. * Mondja neki, amikor enni kezd. Épp csak lenyeli a falatot, odakiált a csaposnak. * Két korsó vajas sör lesz! * Ismerős a terepen, nem is fordul meg a fejében, hogy odamenjen kérni. Majd ha elkészült az ital, érte megy, de addig felesleges. *

Egyébként most egyre jobban piszkálja a csőrömet... Tulajdonképpen miért is lógsz velem?
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Pént. 24 Jan. 2014, 21:36

- Te kezdted! Fájjon csak...
*Nyújtotta rá a nyelvét, mialatt ujjával lehúzta a bőrt ami a szeme alatt volt.*
- Én csak védekeztem! Senki nem fog mást mondani!

*Érezte a homlokán a kis áram csípőseket, mire még jobban kinyíltak a szemei s szélesebben vigyorodott el. Megdörzsölte az előző helyen a homlokát mialatt a másikat nézte.*
- Így neveltek, nem szabad hagynom magam.
*Látványosan megnézte a pasast hastájon.*
- Pfff...na jó...annyira mégsem punnyadt....

*Élvezettel vigyorog a másik játékán. Még sosem látott ekkora idiótát....de jelenleg még azért ezt nem közli vele. Megforgatta a szemeit apró nevetés foszlánnyal.*
- Mit ?
*Tetette az ártatlant, értetlen arccal ,majd elmosolyodott.*
- Nekem ez teljesen természetes még ha te nem is hiszed el. De most komolyan...te mindig ilyen hibbant agyú vagy ? Vagy csak miattam ?

- Neked is!
*Bólintott azzal enni kezdett. Gondolataiban, ebbe a kis időben azon töprengett el, vajon mennyi ideje van még. Az átok időnként napokig tart...de most nem használt nagy mágiákat, csak az átalakulását...az viszont nem is számít nagyon annak....hiszen azzal született. Biccentett és örömmel várja a vaj sört.....egyszerűűűen imádja.*
- Ha ? *Vállat vont.*
- Nincs konkrétabb oka.... találkoztunk, meghívtalak enni..nem? Eddig csak ez történt.
*Füllentett félig meddig.*
- Miért...akarsz mást is ?

Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Szer. 29 Jan. 2014, 13:24

Hibbant agyú? Éééééén? Ugyanmár! Aki nem besavanyodott és komor, az mind hibbant? Nanehogymánhö! Egyébként tényleg jó a hangulatom, csak az a macska... Furcsa, mert általában le sem tudom őket vakarni, valami nagyon megzavarhatta... * Morfondírozik félhangosan a korábbi "tragikus" történéseken. *

Szóval? Sétálsz az utcán, kiválasztasz pár tagot, akit felbosszantasz, utána pedig meghívod őket kajálni... és én vagyok kettőnk közül a hibbant. Kifacsart a gondolatmeneted. Hmm? Mást? Akar a hóhér tőled mást...

Tényleg kíváncsi vagyok az okokra, mert nagyon spontán ez így... * Felsóhajt lemondóan. * Végül is... ha nem, hát nem. Majd a sörtől megered a nyelved. * Hülyéskedik vele. Alig mondja ki, máris jön a pincér és leteszi a két korsót az asztalra. Severin megtörli a kezét a szalvétában, majd nyúl is a pohár után. * Egészségedre! * Emeli koccintásra. *

* Nagyokat kortyol az italból, szemmel láthatóan ugyanolyan jól esik neki, mint a sült hús. * Egyébként gyakran kószálsz erre? Elég sok mindenkit ismerek, főleg a bajkeverő népségből, de veled még nem találkoztam... legalábbis maximum csak futólag láttalak...
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Catherine Schraft Szomb. 01 Feb. 2014, 16:13

*Leintette a férfit.*
- Jól van..veled sem lehet néha normálisan társalogni már látom.
*Mosolyodott el, majd a macskás résznél direkt nem mondott semmit. Inkább ráhagyta a másikra a gondolkodást. Viszont amint látta ,hogy az még mindig gondolkodik ,szinte észrevétlenül megforgatta a szemeit. A villával játszott.*
- Csak nem volt jó napja..vagy véletlenül tényleg meg bántottad kicsit.

- Nem teljesen...csak unatkoztam és segíteni akartam a kölyköknek.
*Megvonta a vállat ,majd a nagyobb falatott a szájába tömte. Megrágta s úgy hümmögött, végül csak a végén rázta meg a fejét.*
- Senki nem láthat bele a fejembe! Ez a lényeg : D
*Azzal meg engedett egy 100 wattos vigyort. A másik ellenkezésén jóízűen nevetett fel.*
- Az tényleg nem akar!

- Vagy igen...vagy nem~
*Néz rá, azzal amint jön a sőr összecsapja a kezeit s végül magához veszi ő is. Koccint a másikkal.*
- Szerinted nem bírom az italt ? Ohohó...ez verseny akar lenni?

- Nagyon is sokat , de én mindenfelé sokat járkálok. Vagyok is és nem is. Nem csoda ,hogy nem hallottál előzőleg felőlem.
*Mosolyodott el s amint lenyelte, egy vigyorral nézett rá.*
Catherine Schraft
Catherine Schraft

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Terianon belül sok helyen

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Severin Zora Hétf. 17 Feb. 2014, 13:37

Nem-e? Amilyen a kérdés, olyan a válasz! * Mondja felnevetve. * Mondom, hogy nem bántottam... ennél azért óvatosabb vagyok. Hmm, a rossz nap enyhén szólva kevés. Még mindig érzem a harapás nyomát, és fogom is pár napig. Furcsa... * Gondolkozik még rajta egy kicsit, csak utána lép tovább a témán. * Pedig olyan kis bújós volt...

Segíteni a kölyköknek? Sokkal inkább tűntél felbujtónak, mint segéderőnek.* A villájával mutat Cat felé. * Na, épp ez az! Senki sem lát a fejedben... nyilván te sem, legalábbis egyelőre úgy tűnik.

Amilyen kis gizda vagy? Szerintem nem. Hmm, lehet verseny is, de már csak két kört tudok fizetni, a többi rajtad áll. * Amikor már lehúzta a korsó felét, lendületesen leteszi az asztalra, épp csak nem löttyen ki az ital belőle. *

Mondjuk elég nagy a sziget, elkerülhettük egymást... * Megvonja a vállát. Túl sok a kérdése, de láthatóan nem kap könnyen választ rájuk. Részben kezdi feladni, pontosabban türelmet erőltet magára, hogy ki tudja várni.
Severin Zora
Severin Zora
Admin

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Dec. 06.

http://dreamnet.hungarianforum.net/

Vissza az elejére Go down

A sziget kikötője - Page 2 Empty Re: A sziget kikötője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.