Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

2 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!) - Page 2 Empty Re: Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

Témanyitás  Dilec D. Csüt. 28 Feb. 2013, 19:31

*Elismerően bólintott, mikor kijött a lány a mosdóból. Aztán rendelt még egy kört. Kemény lány, meg kell hagyni.*

Időm még éppen van a tanulásra... Smile

Nem tudom. Nem hiszem, hogy a szervezők indulhatnának. Persze ezt majd Erasszal megbeszéljük. Hogy Leiran veszi át az apja helyét, már várható volt. Az öreg Aureilus már belefáradhatott ennyi tanácskozásba.

Holnap vadászni mentek? Az jó elfoglaltság. Mi Balthazar ügyében fogunk ülésezni. És valószínűleg meg kellesz keresnem a gólemes nőt, aki járt nála a háború előtti hajnalon. Sötét elf volt, kicsit kiruccanok én is.
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!) - Page 2 Empty Re: Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

Témanyitás  Sayla Black Csüt. 28 Feb. 2013, 21:25

-Az oké, hogy neked van időd, de nekem nem biztos... Erasnak meg még annyi sincs mint nekem. Aki még ismeri az a nagybátyám, de jelenleg ő is foglalt... azt a sárkány kölyköt tanítja. Chris vagy hogy is hívják... idősebb tőlem ám viselkedése elégé gyerekes... *Mondja behunyt szemekkel és keze megremeg a fájdalomtól még mindig marja és már kezdi őrületbe kergetni.*

- Na a vezetés nem könnyű dolog de jó kirándulást majd. De szerintem jobban jársz ha egyenest Mala Beliorith-t keresed. Ahogy az infókat kaptam fegyver kovács, és ha gólemet is láttál mellette akkor nagy valószínűséggel ő az. *Mondta ki a véleményét a témában.* A vadászatra két civil is jön szóval nem tudom mennyire lesz élvezetes, de bizakodom a legjobbakban. *Mosolyodik el és behunyja a szemét.*

-Szerintem is itt az ideje, bár elégé sok változás fog vele jönni. Leiran az apjához képest sokkal haladóbb gondolkodású, de talán jót is fog tenni a szigetnek... De nem értek én a politikához Dilec. Ez nem az én asztalom. A harci tornán pedig miért ne indulhatnátok. Legfeljebb megkéritek az öreg Gressilt bírónak, bár igaz... a többi indulóval szemben nem fer, mert ti alapból a legerősebbek vagytok
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!) - Page 2 Empty Re: Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

Témanyitás  Dilec D. Csüt. 28 Feb. 2013, 22:20

Talán mégis jobb lenne megmutatni egy gyógyítónak. Gyere, nem lakik innen messze! Majd én állom a költségeket Wink Ennyivel tartozom, ha már megsebesítettelek!

*Elindult, mutatva az utat.*

Csak pár háznyira van innen! Ha nem akarsz tanítani, nem fogom megsértődni! Smile

Mala Beliorith? Mindenképp meg fogom keresni! Van hozzá egy-két kérdésem! A vadászathoz most jó időt fogtatok ki! Nem lesz hideg és eső sem várható!

Majd meglátjuk, hogy indulunk-e a tornán! Ez még a jövő zenéje.
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!) - Page 2 Empty Re: Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

Témanyitás  Sayla Black Pént. 01 Márc. 2013, 11:07

-Ugyan hagyd! Majd el megyek a gyógyítónkhoz... már nem vérzik és nincs semmi bajom. Az hogy meg fáj ugyan... legalább tudom hogy élek *Nevet fel hisz mindig így gondolkodott. Mély levegőt véve nyújtotta ki gerincét ami jól hallhatóan ropogott ki.*

*Miután Dilec elindult mély levegőt véve ment utána.* Nem adod fel igaz? Nem a fizetéssel van gond, csak nem szeretem a gyógyítókat ennyi. Harcos vagyok nem kis gyerek, hogy gyógyítóhoz rohangáljak ilyen semmiségekkel.

*Megáll megfogva Dilec karját és hátat fordítva neki húzza fel felsőjét válláig. A trikója alatt a gerince mellett egy elégé csúnya heg van.* -Ha ezt túl éltem gyógyító nélkül... akkor szerinted ezt a kis vágást nem fogom? *Kérdi vigyorogva nézve rá. A hegből látszódik hogy ez bizony egykor csontig hatoló vágás volt és hogy tényleg nem látta gyógyító. A heg maga lehet 10cm hosszú is. Hagyta hogy Dilec jól megnézze a heget és csak azután engedte vissza ruhadarabját. Nem volt szív bajos senki előtt sem.*

-Igen ezek mind a jövő zenéje, de legyen igazad a vadászattal kapcsolatban. Köszönöm a vendéglátást és a harcot, de lassan indulnom kell vissza, még be kellene pakolnom a sátrakat a holnapi indulásig. *Mondja nyugodt hangon és felé fordulva nyújtja jobb karját egy kéz fogásra.*

-Örülök, hogy jobban megismerhettelek Dilec... a búcsúztatón nem igazán volt rá alkalom. Főleg hogy elégé hamar illuminált állapotba kerültél Razz
Sayla Black
Sayla Black

Hozzászólások száma : 623
Join date : 2013. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!) - Page 2 Empty Re: Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

Témanyitás  Dilec D. Szomb. 02 Márc. 2013, 18:11

Tudom, hogy nem vagy kisgyerek, de én megnyugodnék...

*Mikor megmutatta a lány a heget, elkerekedett a szeme. Ez bizony fájhatott... Nem szólt semmit, arcára fagyott minden érzelem. Mikor visszahúzta a felsőjét a lány, kicsit kihúzta magát.*

Hát... hát rendben. Ahogy jónak látod!

*Mikor a búcsúra került a sor, kezet fogott vele.*

Igen, jó volt a buli! A részegséget meg direkt csináltam! *mondta kicsit sértődötten, de vigyorgott az orra alatt.* Remek harc volt! Remélem, mihamarabb találkozunk! Wink
Dilec D.
Dilec D.

Hozzászólások száma : 242
Join date : 2013. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!) - Page 2 Empty Re: Harcmező! Harcos kedvű karaktereknek (Szabad!)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.