Exerian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

2 posters

Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Glenice Vas. 13 Ápr. 2014, 19:17

*Még csak két napja vettem át az uralmat de egy zsák már is tele van. A zsákmánnyal már nagyban a barlang felé tartottunk Pancakekkel amikor egy újabb faluba botlottunk....azt is kipakoltuk, majd az erdőn keresztül menekültünk el. A ló mint mindig, most is szófosást kapott.*
-Huhh...ez meredek volt. El sem tudom képzelni, hogy mi mindent kaphatunk ezekért. -*Egy pillanatra megálltam, majd kinyitottam a zsákot és mélyen belenéztem.* -Egy ideig tuti nem fogunk éhezni. -* Mondom s közben megpaskolom kísérőm pofáját. Újra elindultunk az erdei ösvényen viszont nem telt sok időbe mire már megint egy helyben álltunk. A zsák dugig tele volt nehéz cuccokkal és én se vagyok szuper erős, hogy bírjam cipelni.*
-Mi lenne ha hasznosítanád is magadat? -*Vetettem fel az ötletet társamnak és közben próbáltam feldobni hátára a puttonyt.*

*Imádom mikor Glenice ilyen vakmerő és "jófej", ma csak kétszer ütött meg... A barlang felé tartva kipakoltunk két házat meg egy istállót...majd az erdő felé vettük az irányt.*
-Fúú nagyon kemény sprintet levágtál! Csak úgy suhantál mint a szél! -*mondtam mindezt s közben össze vissza ugráltam, próbáltam imitálni a szelet.*

-Fogd már be!
-Jól van..nem kell ilyen morcosnak lenni. Rosszat tesz a szépségnek... te mindig morcos vagy.... -*tettem hozzá halkan és vigyorogva figyeltem a reakciót.*
*Lassan hátranéztem, szemeim szikrát szórtak, majd a nagy zsákkal az állat felé közelítettem*
-Na megállj csak! Te halott vagy!
-Nem vagyok én málhás szamár! -*Hülye lettem volna ennek az elmebetegnek a közelbe maradni ezért inkább arrébb libegtem, le az ösvényről, be a sűrűjébe. Csak mentem és ment, majd egy sötétben kirajzolódó alakra lettem figyelmes. Nem is lettem volna én ha nem mentem volna oda hozzá.*
-Ó hello! Én Pancake vagyok és allergiás vagyok a nárciszokra....remélem nálad nincs egy se....
Glenice
Glenice

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2013. Mar. 20.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Asera Laufeyson Vas. 13 Ápr. 2014, 19:37

*Éppen egy átkozott fenyőerdőben barangoltam, utálom a tűleveleket, mindig kiszakítja valamimet...Meg ha jól láttam, erre nincs semmi értékes, jó fegyver, alig vártam már hogy kijussak innen. Egyszerre csak egy árnyat láttam felém szaladni*
-Mi a szösz?
*Jobbnak láttam ha picit odébbállok és már készítettem kardom, hogy lenyakaljam az utamba állót. Egy hirtelen mozdulattal suhintottam és...*
-Ez...ez egy, te mi a halál vagy?
*Nézek rá undorodott tekintettel. Beszél...a ló, igen. lehet beleléptem valami halucinogén anyagba?*
-Te igazi vagy?
*Még mindig szorítom kardom a torkához, s közben érdeklődően figyelem.*
Asera Laufeyson
Asera Laufeyson

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Glenice Vas. 13 Ápr. 2014, 20:11

*Glenice fejét fogva figyelte ahogy társa eltűnik a sűrű erdőben. De jobb is volt neki így, legalább csend lett. A jól megrakott batyuját nehézkesen vonszolta a földúton, még egy csigánál is lassúbb volt. Végül úgy döntött, hogy leül a közeli sziklára. Úgy is tett, majd kinyitotta a zsákját és az ékszereket, apróbb holmikat kiterített a szikla másik felére. Ezután levette köpenyét majd lerakta a földre. Szép sorjában kirakta rá a fegyvereket és a nagyobb tárgyakat, majd törökülésben elhelyezkedett a kövön. Remélem sokan fognak erre jönni.....gondolta és türelmesen várta az arra tévedőket.*

*Pancake vidám suhog a sötét alak felé. barátságosan bemutatkozik, kedves a fura idegennel amit ő úgy hálálja meg, hogy kést fog a torkához.*
-Figyelj haver, én nem akarok goromba lenni, de ha nem rakod el azt a kést a végén még valaki megsérül...
*A ló mindezt halál nyugodtan mondja és közben unott képpel bámul előre. A ló agyában most csak annyi játszódott le, hogy az előbb épp egy pszichopatától menekült el, erre belebotlik egy másikba.*
-Na...de most komolyan engedj el... *A ló próbálja kihúzni a fejét a szorításból, de valahogy nem igazán sikerül neki.* -Hé..na! -*Majd mikor az alak megkérdezi, hogy igazi-e abbahagyja a próbálkozást és nevetésben tör ki.*
-Hahahahaha! Hát ez jó! Te se lehetsz ennyire hülye! hahahaha! Ha nem lennék igazi akkor nem tudtál volna elkapni. -*Az utolsó mondatot teljes komolysággal mondta, de ezt a tekintetet is csak pár másodpercig tudta megtartani, mert hirtelen elfogta a nevetőgörcs.*
Glenice
Glenice

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2013. Mar. 20.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Asera Laufeyson Vas. 13 Ápr. 2014, 20:26

*Hirtelen tudatosult bennem, hogy egy ló kiröhögött. Ez most komoly? Megszólalni sem tudok. Egyre jobban bedühödök "Na várj csak!" *
-Röhögj csak nyugodtam és mikor a pengém áthasítja a torkod még akkor is nevess, miközben véredben vonaglasz.
*Suttogtam neki, remélem ettől össze lócitromozza magát. Úgy érzem kezd visszajönni a szokásos hidegvérem, rendben. A lovaknak van gazdája, tehát neki is...*
-Merre van a gazdád?
*Általában nem mindenki tart ilyen állatot, lehet hogy még hasznot is húzhatok belőle, aztán megölöm mindkettőt, ez a ló amúgy is olyan idétlen, idegesít.
Elemelem fegyverem a torkától.*
-Vezess Paripa!
Asera Laufeyson
Asera Laufeyson

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Glenice Vas. 13 Ápr. 2014, 20:37

*Mihelyst a lány a fülébe suttog elkezd még jobban nevetni.*
-Húú most aztán berosálok a félelemtől!- *mondta gúnyos hangon és tovább nevetett. A gazda szó hallatán abbahagyta a röhejes viselkedést, majd komoly hangon megszólalt.*
-Nekem nincs gazdám csak útitársam. A elveszed a nyakam elől ezta rettenetesen veszélyes tárgyat akkor levezetlek hozzá. -*Mikor az ismeretlen eltette a fegyvert a Pancake már meg is indult előre, majd visszabaktatott, ráharapott az alak ingujjára és Glenicehez vezette őt.
-Ne hívj paripának! Ez olyan lekicsinylő... akkor ezentúl hívjalak embernek? Vagy veszélyes igennek? -* A ló ingerülten belenézett az ismeretlen szemébe majd csak annyit mondott:* -Oké, akkor gyere veszélyes idegen!


*Glenice még mindig ott ült egy magában, senki se haladt el mellette. Már-már elbóbiskolt amikor a háta mögül mocorgást hallott. Biztos Pancake az... Gondolta, majd hátra fordult. És nem is tévedett sokat csakhogy a pacival együtt egy ismeretlen alak is kirajzolódott a távolból.*
-Nahát tudsz te ha akarsz! Nem is vagy olyan semmire kellő! -*Mikor odaértek Glenicehez, a lánynak hatalmas mosoly húzódott az arcára.* -Szia, venni szeretnél valamit? Van itt minden. Ékszer, fegyver, különféle bájitalok, fűszerek....ami csak kell.-* A lány az idegent odavezette a nem éppen tisztán szerzett holmik elé és serényen mutogatta neki a kínálatot.*
Glenice
Glenice

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2013. Mar. 20.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Asera Laufeyson Vas. 13 Ápr. 2014, 21:09

-Rendben, Póni Úr.
*Feleltem egykedvűen és kicsit önteltem, hogy piszkálhatom, mert láttam, nem akarja beadni a derekát.
A ló ráharapott a ruhámra, fujj...de várjunk csak. Hmm az a nő ott lehet hogy...De máris kezdte sorolni mivel tudna számomra szolgálni "ez aztán tud beszélni". Volt egy fegyver ami eléggé tetszett. Egy aranyozott kis mágikus kés.
Köszönés kép, bólintok a fejemmel*
-Nem szükséges az orrotokra kötni a nevem, viszont az a kis aranyozott drágaság, ott, érdekelne.
*Kezembe vettem, gyönyörű. Bár ez az ember nem tréfál, lehet nem lesz olyan könnyű dolgom, mint azt gondoltam. Ezek sem fognak az életükért könyörögni...jobb lett volna, ha ma fel sem kelek. Csak a kést adná már ide.*
-Milyen fajból való vagy, asszony és e tőrt mennyiért adnád?
*Kérdezem ridegen, miközben a kés kacskaringós markolatát simogatom.*
Asera Laufeyson
Asera Laufeyson

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Glenice Vas. 13 Ápr. 2014, 21:34

*A "Póni úr" felszólalásra Pancake visszanézett, szemöldökét felvonta majd ridegen megszólalt.*
-Hány éves vagy te? 5?
*Maj mikor leérnek Glenicehez, Pancake, mint aki jól végzete dolgát leül a szikla mellé és halkan, magában ajnározni kezdi magát.*
-Igen, tudom...én vagyok a legjobb. Ohh nem, nem kell megköszönöd...


*Nem szükséges orrotokra kötnöm a nevem... gondolta mindezt az elflány, s az idegen háta mögött még pofákat is vágott. De hát az üzletért bármit.*
-Ohh nagyon jó választás. Egészen jó kis sztorija van, amit persze nem áll szándékomban elárulni.* Glenice magára erőltetett egy műmosolyt, de mihelyst az idegen felkapta a földről a tőrt, ez a mosoly lefagyott, majd kitépte a nő kezéből a fegyvert.*
-Mindent a szemnek semmit a kéznek! *Elővett a zsebéből egy kendőt, s azzal rögtön tisztogatni kezdte a tárgyat. Eközben figyelt a sötételfre, mert hogy ő tudta, hiszen ki ne vette volna észre. Hegyes fülek és csak úgy sugárzik belőle a fekete mágia.*
-Phffff....ne mond már hogy nem látszik! Hahahaha! Amúgy én félig mókus vagyok félig delfin, a társam pedig egy macska. *Mondja mindezt higgadtan és komolyan és hogy ezt a kijelentést tetőzzék Pancake elkezdett macskahangokat kiadni.*
-Kuss! Amúgy a tőr három aranyba és hét ezüstbe kerül. *nem is kell mondanom Glenice elég borsos árat mondott, de hát amilyen úgy is lejjebb fog ez menni, hiszen mindenképpen profitál vele.*
Glenice
Glenice

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2013. Mar. 20.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Asera Laufeyson Vas. 13 Ápr. 2014, 22:35

*Ezek akkor most..., istenem már, hihetetlen, hogy nem edzőttem meg az évek alatt?! Egy percre majdnem hittem nekik, már magam előtt szégyenkezek. Na de ennyi. Szóval azt hiszed ilyen áron megveszem a tőrt, Na ne röhögtess!*
-Rendben van, remek! Akkor itt van érte a pénz, 15 ezüst.
*Amennyit te mondtál, azért egy lándzsát veszek...Még jó hogy, az előző erdei elf pár, akiket megöltem, tele voltak pénzzel, 12 arany volt náluk, bezzeg ez a ló is csak a vesztembe vezetett. Heh nézem milyen pofát vágsz, persze mint mindig, most is halál nyugodt vagyok, igazából nem nagyon tükröződnek az arcomon az érzelmek. De ez a csaj valami nagy kavarógép lehet, már csak az öltözködéséből is kiderül. Kíváncsi lennék, hogy tud-e harcolni, bár ha már csak a lóra nézek is rögtön elmegy az életkedvem, nem hogy harcolni...*
Asera Laufeyson
Asera Laufeyson

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice) Empty Re: Egy rosszul sikerült üzlet (Asera Laufeyson és Glenice)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.